IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2311  
Стар 5th March 2012, 18:48
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Etaniel,още не са ти минали???? Кофти!
Днес качих нови три снимки. 19-ти ден от ринопластиката ми е.

Последно редактирано от annnna : 5th March 2012 на 18:54
  #2312  
Стар 5th March 2012, 19:18
Nadin11 Nadin11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Много ти е хубав носа Annnna, при положение още колко ще спада ще стане съвършен. Аз с нетърпение чакам моята операция, която е след месец.

Последно редактирано от Nadin11 : 5th March 2012 на 19:22
  #2313  
Стар 5th March 2012, 20:42
vivian_iv vivian_iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета,здравейте и от мен!Реших и аз да се запиша във вашата тема,след като от месеци я следя с голям интерес.Най накрая и аз се сдобих с дата за така желаната операция на носа при доц.Джамбазов,която би трябвало да се състои през септември.Вече нямам търпение това време да дойде,тъй като от години имам проблеми със синузита,но най вече и с комплекса за гърбицата която имам
  #2314  
Стар 6th March 2012, 00:32
Aneliy Aneliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте!Много ще се радвам да се включа и аз във вашата тема.От близо година следя форума и изчаквах подходящия момент, за да се включа.На 19 години съм, още от 14-годишна имам огромен комплекс, заради кривия си нос, който с времето става все по-зле.Трябваше да изчакам известно време и мисля, че момента настъпи.Не се страхувам от операции, защото претърпях 2 много по-тежки, поради здравословни причини.Единственият ми проблем е, че не знам кога да си запазя час за консултация.Тъй като ми предстоят кандидат-студентски изпити ще бъда свободна едва през юли месец.Виждам, че записването при доц.Джамбазов става за месеци напред.Много ще ви бъда благодарна, ако може да ме ориентирате горе-долу кога да се запиша за консултация, за да може операцията ми да бъде през юли?
  #2315  
Стар 6th March 2012, 01:39
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Aneliy операция през юли е по-близо до научната фантастика, отколкото до реалността, може да стане, но ...при много щастливи обстоятелства! Иначе първо се записваш, за консултация 2-3+месеца и след това още около 5-6 до самата операция!
Успех!
  #2316  
Стар 6th March 2012, 08:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Дам...освен това момичето по-горе е писало, че има дата за операция през септември...което, предполагам, значи, че датите за операции през лятото са свършили и вече записват за септември...
  #2317  
Стар 6th March 2012, 10:31
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

annnna, искренно се радвам че виждам още един страхотен резултат. Аплодисменти за проф.Джамбазов -сътворил е перфектното носле за красивото ти лице!
  #2318  
Стар 6th March 2012, 10:40
vivian_iv vivian_iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Дам...освен това момичето по-горе е писало, че има дата за операция през септември...което, предполагам, значи, че датите за операции през лятото са свършили и вече записват за септември...
Aми аз бях на преглед при доктор Димитров,тъй като за доц.Джамбазов не успях да се вредя И тогава той ме попита дали бързам за операцията но тъй като не бързам ми каза че ще ме остави за юли или септември,но нямам представа дали са свършили датите за операции през лятото
  #2319  
Стар 6th March 2012, 11:10
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivian_iv Виж мнението
Aми аз бях на преглед при доктор Димитров,тъй като за доц.Джамбазов не успях да се вредя И тогава той ме попита дали бързам за операцията но тъй като не бързам ми каза че ще ме остави за юли или септември,но нямам представа дали са свършили датите за операции през лятото
Кога беше на преглед и защо тогава не уговорихте дата за операция? На него си му казала, че не бързаш, а сега - да. Аз нещо не разбирам.
  #2320  
Стар 6th March 2012, 12:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivian_iv Виж мнението
Момичета,здравейте и от мен!Реших и аз да се запиша във вашата тема,след като от месеци я следя с голям интерес.Най накрая и аз се сдобих с дата за така желаната операция на носа при доц.Джамбазов,която би трябвало да се състои през септември.Вече нямам търпение това време да дойде,тъй като от години имам проблеми със синузита,но най вече и с комплекса за гърбицата която имам
Oперацията с нищо няма да ти повлияе на синузита
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 6th March 2012 на 12:36
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:28.