IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2371  
Стар 12th March 2012, 21:21
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Криска, целувки и от мен Така се развълнувах , сякаш преживях всяка една секунда отново !!! А дали вече не си излязла от операция???
  #2372  
Стар 12th March 2012, 22:23
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

едва ли ще може сега да отговори... утре ще е на линия със сигурност!
  #2373  
Стар 13th March 2012, 01:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Ето...кога бях на консултация-октомври, кога дойде време за операция.Толкова дълго ми се струваше тогава...
На 26.04 ще бъде моята операция. Единственото нещо, което ме тревожи е, че професора ми каза, че е възможно след пиленето, което ще ми направи, после отново костите да се върнат по старият си начин
Сю, може ли да се включиш с мнение имайки предвит ринопластиките, които наблюдаваш.И английските доктори ли дават такива прогнози или се прави нещо за да не се върне обратното състояние.
Имам силна вяра във възможностите на професора-до сега всички нослета са просто страхотни
Успех на всички!
До сега единственото което съм чувала да казват е , че септума може да се върне в предишното си изкривено състояние Не знам за какво става дума при теб , а и не съм специалист, но щом доктора ти го казва , значи може да има такава вероятност .
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2374  
Стар 13th March 2012, 02:19
viliana_vm viliana_vm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Криси и от мен много целувки,дано всичко да е минало успешно..целувки мила:*:*желаяти утре един хубав и спокоен ден!!!Лека вечер!!!:*:*
  #2375  
Стар 13th March 2012, 10:06
Аватара на ZoRi70
ZoRi70 ZoRi70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 21
По подразбиране

И моята дата наближава - 21.03 и ставам все по-развълнувана Искам да попитам дали някой, който вече се е оперирал, носи очила и ако да - след колко време може да се слагат?
  #2376  
Стар 13th March 2012, 10:13
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Благодаря ви много момичета, вдъхнахте ми много кураж, целувки и за всички вас...не знам от къде да започна, а и ми е трудно да пиша заради абоката и това, че от новото ми носле почти постоянно се стича кръв, а и очите са ми леко притворени....Като се гледам в огледалото все едно виждам герой от Аватар
Вчера след Димитров,чак в 17 ч.дойде сестра да ми сложи инжекцията, която доста ме замая и ме заболя главата даже, сякаш без нея си бях по-добре. След това чакането продължи..Професорът дойде в болницата към 18:50 и в 19 ч беше при мен, говорихме около 5 мин и каза, че ще направи всичко възможно да се доближи до фотошопа,но носа ми е много месест и кожата не е еластична и е дебеличка и ще бъде трудна операция.Исках изправяне на преграда и на носа като цяло, махане на гърбичка +извивка, скъсяване, стесняване, повдигане и прибиране на върха. Каза да се настроя, че след 40 мин ще ме вземат...Към 19:40 ме повикаха. Легнах на операционната, сложиха ми абокат и някакви електроди на гърдите, вързаха ми краката и ми прибраха дясната ръка в долнището. Тогава чак видях д-р Ходжев, всички бяха много мили и внимателни,шегувахме се и ми сложиха упойката, той ме пита къде работя,отговорих му и усетих как ме унася,казаха ми 'чао' и аз на тях и това беше -изчезнах...Не помня като са ме събудили и като са ме сложили на носилка...../много дълъг стана поста,ще напиша още един/
  #2377  
Стар 13th March 2012, 10:38
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Професорът е излязал от операционната въздишайки...защото операцията ми е била много тежка и трудна и е продължила близо 3 часа /около 22:25 си бях в стаята/ !!!! Казал е на майка ми, че е направил всичко възможно и че се е получил хубав нос, въпреки трудността, дано съм го харесала. Направил е каквото искам, но също ми е свил и ноздрите. Имали нова техника в операционната и с нови материали работели, даже лонгетата била нов модел.....Та имах някакви проблясъци като ме прехвърлиха на леглото и после, че майка ми държеше леда на очите и бузите.....
Хорааааааа,много болеше !!!!/не искам да ви плаша,това е индивидуално,а моя праг на болка е висок по принцип/. Сложиха ми система с обезболяващи, беше му супер зле, около 2 часа държахме леда, не бях синя,нито чак толкова подута...но и това се случи до сутринта След системата повърнах доста кръв и съсиреци и от носа ми шуртеше даже...сложиха ми друга система против повръщане. После се опитах да спя, но като се разхърквах и се събуждах, имах доста храчки и кашлях.Не съм яла,нямах апетит, с 300 зора пиех вода,че пресъхвах много и сок също. Към сутринта пак много ме заболя и пак ми сложиха система с болкоуспокояващо. Осъмнах! Ушите ми са още заглъхнали и гърлото е подуто,но се справям.Закусих,пих течности и съм по-добре. Отоците ми не са огромни,както виждате улучвам клавиатурата имам синини по и под клепачите. Димитров дойде преди малко,изписа ми антибиотика и ми махна превръзката под носа,да дишат шевовете...виждам как са ми кърпени ноздрите Каза,че и тази вечер ще е зор и утре като ми махнат тампоните ще съм по-добре. Да съм ставала и да съм се разхождала...да,ама на мен ми е замаяно още,дремя в леглото и си прибърсвам новото носле....Не искам да прибързвам...но за Бога,май ми харесва!!! Ако нещо ви интересува-питайте Отново благодаря на всички ви за подкрепата!

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 13th March 2012 на 10:41
  #2378  
Стар 13th March 2012, 10:53
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
....Не искам да прибързвам...но за Бога,май ми харесва!!! Ако нещо ви интересува-питайте Отново благодаря на всички ви за подкрепата!

Оо, ще питаме със сигурност, но аз поне по-натам. Сега си почивай. Много те целувам. Честито!
  #2379  
Стар 13th March 2012, 11:25
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

http://kristin4enceto.snimka.bg/dail...lastika.628383
парола: 2612
Качих 3 пресни аватарски снимки
  #2380  
Стар 13th March 2012, 11:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Екстра си, аватарче! Чуден нос ще стане.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:16.