IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 7th February 2007, 09:14
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Варени, а може и на тефлон без мазнина...

Аз също ще направя още една седмица от първата диетка, щото много ми се папка и може да си върна всичко свалено...
След това ще почна и втората диетка за да "затвърдя" резултата...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #162  
Стар 7th February 2007, 09:18
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Варени, а може и на тефлон без мазнина...
Варени ще са, 'щото ги обичам повече! А с тях може ли нещо - лютеница или кисели краставички! И така мога да ги ям, но да си попитам!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #163  
Стар 7th February 2007, 09:22
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

За лютеничка и кис. краставички незнам , обаче в диетата пише и зеленчук, така че салата със сигурност може...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #164  
Стар 7th February 2007, 09:52
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

поздрави на диетуващите и аз ви хвърлям по едно око ама още не съм се навила за диетата имама един въпрос към neli4ka, колко тежеше преди да свалиш тези 4 кг
Отговори с цитат
  #165  
Стар 7th February 2007, 11:40
pami pami не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 11
По подразбиране

движението ми е ходене работя на компютър и съм студентка не се движа много но при мойте 80 кила знам че при повече килограми първоначално се свалят повече но май не е така пък и кантарчето нещо вече не мери и ще си измеря в сантиметри пък ще видим аз не се отказвам.

исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите
Отговори с цитат
  #166  
Стар 7th February 2007, 12:42
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

С малко закъснение да се отчета и аз. Аз също свалих 3 килограма, толкова, колкото трябваше. Диетата не е никак мъчителна, бях гладна само през първия ден, и в един от киселомлечните, когато вместо на зеленчуци го подкарах на ябълки. Беше много неприятно, едвам заспах, толкова ми стържеше стомаха. През белтъчния и въглехидратния ден не съм се ограничавала с храната. И съм яла всякакви продукти, не само един вид (поне така я разбрах аз диетата).

За свалянето на килограми - първите 2 свалих много бързо за 3 дни, предполагам за това си има физиологични причини. После на млечен ден сваляш някъде към 200гр. на следващия ги задържаш.

За движението - имах много работа, и успях да отида само 2 пъти през двете седмици на спорт. Иначе и аз не се движа в ежедневието си - седя пред pc-то... Gavr1, доколкото разбрах, ти спортуваш активно, незнам дали е подходяща тази диета за теб. Да не ти причернее докато тичаш, внимавай.

ще се отчитам също, ако има йойо ефект, надявам се и другите да си кажат. Засега всичко е наред. Успех на всички които ще опитат, или вече са на тази диета.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 7th February 2007, 15:21
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pami
исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите
Mоже.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #168  
Стар 7th February 2007, 18:01
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Вазнамерявам савсвм скоро да я по4вам и аз! Мн добри резултати гледам сте постигнали! Аз ако успея 3-4 кг да сваля направо 6те е постижение!!! Само искам да знам как стоят не6тата сас спорта? В момента ходя на фитнес по 4-5 пати седми4но,тоест доста спортувам. С тая диета ми се струва,4е няма да може,но трябва ли да спра савсем или просто да ходя 2-3 пати? Са6то дали 6те е подходя6то ако заменя бягането с барзо ходене с голям наклон за около 4ас? И дали изобто е уда4но и 6те мога ли да спортувам?
Отговори с цитат
  #169  
Стар 7th February 2007, 18:36
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Тренирай само въглехидратните и белтъчните дни и всичко е ОК.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #170  
Стар 8th February 2007, 13:19
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Gavr1, доколкото разбрах, ти спортуваш активно, незнам дали е подходяща тази диета за теб. Да не ти причернее докато тичаш, внимавай.
През 1-вите 3-4 дни от диетата не тичах, защото ме беше страх точно заради причерняването.Случвало ми се е и не е никак приятно, не ща да се повтаря.Но сега си тренирам и се чувствам добре!Мерси за съвета!

Цитирай:
Първоначално написано от pami
исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите
И аз през въглехидратните дни хапвам ориз, но със салата, защото никак не харесвам спанака!Иначе и картофи си пека!

милена077 само яйчицата хапнах...и чудно защо никак не се чувствах гладна, въпреки че си мислех, че ще умра от глад!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.