IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 1st April 2008, 10:23
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Явно е необходима малко повече информация:
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%E...0_20070320210/

Откъси, касаещи това, което имах предвид:

Цитирай:
За безвредна се смята консумацията на 6 яйца седмично............Хора, които имат проблем с нивото на холестерин в кръвта, трябва да не употребяват повече от 1 яйце на ден /1 жълтък/, могат да консумират повече белтъци.......Хората, предразположени към атеросклероза, трябва да приемат едно, най-много две яйца седмично.
Първото се отнася за здрави хора.
Във всеки фитнес форум са достигнали до извода, че белтъци могат да се ядат неограничено, но трябва да се внимава с жълтъците поради ред причини...
Не е необходимо да приемаме всичко на доверие, чичо Google дава отговор на много въпроси ! Разбира се, всеки прави това, което иска и прецени за правилно !

opop, ще те помоля да органичиш оф-кането! Благодаря!
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 1st April 2008, 12:32
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

а може ли да се дъвчат дъвки Орбит..
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 1st April 2008, 12:52
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

може
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 1st April 2008, 13:38
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Хей, сладурани, как сте днес?
Аз вече 16 ден съм на диетата и съм -6.5 кг, като последните 2 дена 700 гр. ми плуват надолу нагоре в пространството. Уж имам нов електронен кантар, но нещо много ме дразни. Меря се 6 последователни пъти да кажем и едва 3 ме показва едно и също. Да не говорим, че 1-то стъпване за деня ме изкарва поне 500 гр. по-малко отколкото 2-то (което е след 5 секунди). Но много му здраве! Без друго имам прекалено много за сваляне и 1-2 кг изобщо не са ми проблем.
Днес съм 1 ден пак само на П, но предните 2 направо прекалих със зеленчуците. По цял ден скиторех с моичкия по улиците и все по заведения сме яли, но бързам да кажа, че не съм нарушила режима В Happy оня ден ядох 1 салата+1 пил.шишче в продължение на 2 часа. После се чудех кога да ми е следващото ядене, че гледам да ям на 3-4 часа )))
Izabo, миличка, мисля да заменя фитнеса с разни гимнастики, защото много хора вече ми казват, че мога сериозно да си навредя на ставите с моите 115 (вече )) кг. Като се замисля са прави до някъде. С няколко други дебеланки мислим да ходим и на водна гимнастика. С 2 думи: движение ще има, но формата ще сменя
Не знам как всички успявате да направите кремчетата на Allegra. Аз пробвах оня ден, но нали не съм голяма готвачка, изобщо не се справих с желатина. Докарах ги само на цвят иначе си останаха водни и ги хвърлих вчера. Толкова ги хвалите, че ще ги пробвам пак, но ще помоля някой вече желирал да дойде на помощ.
Изчетох какво сте писали до сега и гледам, че много дневни менюта сте написали и в сравнение с някои от тях аз явно доста съм яла понякога. Все ме е страх да не ям прекалено малко и да си забавя метаболизма. Знаете ли, бях решила да се меря 1 път на 5 дена (понеже карам режим 5/5), но пък други правили тази диета ме съветват да се претеглям всеки ден, за да мога да коригирам храненете си, ако някой ден съм +. Също така, за да мога да преценявам как ми влияят някои храни. Има логика и ще опитам. Само дано не ме обезверява липсата на - повече последователни дни.

Днес наваксах с писането, така че спирам
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 1st April 2008, 14:23
poli_too poli_too не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Шумен
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте момичета
рядко пиша но редовно чета коментарите.намерих този сайт http://dukanskirecepti.wordpress.com/ и там има много рецептил
някой пробвал ли е нещо от там?и имам още един въпрос някъде четох че ядете някакво нискомаслено сиренермоля да кажете по подробно за него.чао за сега
до скоро
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 1st April 2008, 15:42
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Само влязох да се похваля че ми дойде Сега пак ще съм си нормална и няма да ям като отвързана Бегам на уч-ще и после ще пиша и ще чета че така като гледам доста има
Чао сладуркиииии
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 1st April 2008, 16:48
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

_Debelanka_, миличка, ти си толкова надъхана и решителна, че няма как да се откажеш от спорта. . Много се радвам на добрите резултати...., приближава все повече и повече моментът, в който ще сменяме ника, а?

Аз днес поразредих храната (така се наложи)
закуска - половин кофичка к. мляко с трици и степче.
По обяд - другата половина от мляко
към 17h - малко варено пиле, половин краставица и 1 домат
Това ще да е за днес (нали не вечерям, че няма спиране, ако започна )

poli_too, повечето рецепти от сайта звучат супер вкусно . Нищо не ти пречи да пробваш. Аз лично си харесах едно пиле в йенска тенджера (ама 280 градуса не са ли много..?!..ще взема да си пукна йената...)

Allegra, суити , чудесно е, когато се чувстваш чудесно !!!

Аз се чувствам позаслабнала..., на кантара не се качих, но сантиметърът не показа почти никакво намаление.... ...Ще позадържа още малко преди да се премеря.....Наште са си купили механичен кантар, само че е стъклен и всички чаркове вътре му се виждат....Адски е готин

И защо нищо не казвате за везните..., хади де.... :P ....

Хубава и диетична вечер ви желая!
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 1st April 2008, 17:49
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте..
Вече съм -1 кг..
днес съм хапвала.. и ми остава да хапна
Сутрин: Половин шише мин. вода
обед: Яйца с сирене и пуешко филе
вечер: Пекано пиле.. /сигурно пак с малко яйчица.. /
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 1st April 2008, 20:28
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

момичета изкарах още един ден много сам доволна само сето главата ще ми се пръсне,но пак имах сили да направя едно тае-бо въпреки че залата беше фулмного сам доволна от себе си
п.с.някой мъчили го сладкоманията и как се справя с желанието за сладко
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 1st April 2008, 21:01
Lambertina Lambertina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 4
По подразбиране Рецепти......

Едно "Здравейте" от мен!

Бързам да ви пиша на какво се натъкнах днес.

Чакайки автобус по спирките обикновено се заглеждам по витрините на околните магазини. Този път беше книжарница и за мое учудване и радост видях нещо, което ме накара да се усмихна до уши. Има втора книга на д-р Дюкан. Изданието е с рецепти, който да се приготвят при спазването на диетата. Ето и линк да я видите: http://www.helikon.bg/index.php?act=...PHPSESSID=ab06
Но за мое голямо съжаление книжарницата беше затворена и не можах да я купя. Много съм доволна, че че я има и ще си я купя при първа възможност. Надявам се да има рецепти за сладкиши, защото от цялата диета липсата на сладко (най-вече шоколад) най-много ме влудява.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.