IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 2nd April 2008, 16:32
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Кайн проблем, Алегричка ! Чакам !
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 2nd April 2008, 18:51
poli_too poli_too не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Шумен
Мнения: 27
По подразбиране

здравейте миличкилтолкова сте ентусиазирани,че покрай вас и аз се надъхвам все повече.аз от няколко дни съм на режима и се надавам да имам много минуси и да вляза във форма за лятото
чао за сега и до сноро
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 2nd April 2008, 19:40
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

влязох само да ви са похфаля..
за втори ден на ударен режим - само протеини .. и съм минус 2 килограма и полвина..
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 2nd April 2008, 21:44
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

алегра мн мн ти благодаря за рецептите

kiss lips честито днес ми е третия ден от режима но сам скапана без сили бях на танци и едва се прибрах надявам се утре да съм по добре
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 2nd April 2008, 23:16
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

mucunka33 и на мен днес ми е трети ден.. от ударния режим.. само на протеини.. и бях на тренировки.. и съм много изморена..
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 3rd April 2008, 02:59
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз от утре съм на протеини Мисля да си създам меню за 5-те дни, за да не се стресирам и в някой присъп на глад да прегреша! Аз днес мислих да се тегля, ама на кантара му е лоу батери-то (още по-добре ) утре сутрин ще се меря с шивашкия метър, да видим той какво ще каже! Всичко е наред, само дето днес изпих 3 чаши пепси щото нервата ме хвана Айде утре по-нормално обещавам!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 3rd April 2008, 08:10
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здравейте милички и аз днес сам на P 3 дни ,само дето нз как ще се справя ,като има зеленчуци все пак е по лесно
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 3rd April 2008, 10:17
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, лейдис !

Аз от утре съм на ЧП, верно доста по-трудно се изкарва, особено ако ти се налага да ядеш навън. Доста изкарах на ПЗ (7-8 дни май, ама така се случи)...От утре започвам пак 5/5.

На всички им подранява МЦ, само на мен май ми закъснява.... .. Дано да е от нерви...

За днес....кисело мляко с трици, миш-маш (с извара и без мазнина....., и без особен вкус за съжаление ), домати и краставици и някакво пуешко бяло филе. Гледам да не си купувам готово месо, ама нямах време вчера да си приготвя и рибата от вкъщи. Купих си Пангасиус.....чудесни бели големи филета. Изглеждаше 100 пъти по-добре от хека.., надявам се, че ще бъде вкусна.

Хубав и усмихнат ден ви желая !
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 3rd April 2008, 10:21
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ....оживях след два дни маратон - шофиране (минати над 1000км) тежки срещи и преговори ....по цял ден не се сещах и нямах време за ядене само вечерите хапвах по една пилешка пързола с малко краставица и 100-200 гр кисело мляко .... снощи като се прибрах към 23:30 много се бях замислила дали въобще да ям ... толкова бях уморена
И да се похваля кантара вече показава около 1,5 надолу
(сега имам много работа и не съм изчела писанията ви от тези дни ) по късно довечера ще го направя
май ще си променям данните на линииката
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 3rd April 2008, 11:45
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте и от мен Аз днес съм на: мляко с кафе и 2 варени яйца за закуска, 200 гр. кисело мляко + пш. трици, обяд пилешка пържолка със задушени зеленчуци /зеле и тиквички с копър, черен пипер и лим. сок/ и за вечеря сигурно кисело млекце с любимата ни изварка!
Искам да попитам тези, които са употребявали вече СТЕВИЯ, каква точно си взехте? Виждам, че има български продукти под формата на сироп или екстракт с цени около 7 лв за 200 мл, а вносните са около 3 пъти по-скъпи? Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.