IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 6th April 2008, 22:09
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравеите момичета ...днес настроението ми е като метеорологичното време ...цял ден си губих с едно обучение ...на което ща не ща трябваше да отида за да ме впишат в един списък ан "обучени " и допустими консултанити .....е тоа живота и на 44 години пак трябва да четем и да се обучваме ако искаме да сме "в час" ....най-гадното е че ми дойде МЦ ...и пак с 10 дни по рано ..затова съм вкисната и се чувстам катп добре употренеб домакински парцал.....
Allegra миличка ти ме развесели с твоите отчети ....и заключение ....>Мила помисли сланинките какво са ...вид мазнина а мазнината е "лека и обемна "...нали като сложиш масло във вода то изплува отгоре ... а колко е обемноооооооооо ....та като сваляш "сланикни " кантара трудно ги "засича " ...но понеже са ОБЕМНИ сантиметъра веднага отчита тяхната липса .... така че СПОКО макар и кантара да не отчита нищи ти сваляш ....точно тво което трябва да махбеш от .....(дупето си ) ....защотото от физиономия и бюст .... не пипай те са ти тъкно на място и мярка
kiss_my_lips поздравления за резултата ...
divina ..Desir 3 ...поздравления за ентусиазма ви ..и желанието да сте точно в изпълонение на диетата ...ще си помагане момичета и накрая ще видите какви мадами ще сме това лято ..всички ...даже и ние попорасналите момичета
сега отивам да се тръшна на дивана и да си страдам кротко ...от започналия МЦ
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 7th April 2008, 01:19
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

npp, радвам се че съм те развеселила! Връщам ти жеста един вид Аз в лицето съм ок..ама хич не съм съгласна за бюста- много ми е малък Ама за сметка на това пък дупето е голямо
Права си като казваш за сланинките! Аз прекалено много психясах вече, ама това е защото другите се топят на кг..и за един месец са - 8 или 9 кг
Но аз пък тренирам редовно :P
Днес бях на фитнес и се чувствам супер добре + забелязах че в дните в които ходя на фитнес си контролирам глада и яденето добре..незнам каква е зависимостта- ако знае някой да обясни Аз тък съм невежа
Поздравления на всички щастливки които свалят кг!
П.С. Момичета дайте някакви сайтове където мога да разгледам прически, защото искам да си я сменям ама незнам точно какво искам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 7th April 2008, 07:57
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Allegra мила ...бавно ще стане ..но сега действаш сваляш дупети ...иии увеличаваш бюста ... значи виж там фитнес инструктура ти да дейста за "качване на бюста" ... а ние тук дружно ти помагаме да издържиш на диетата и да свалиш дупето ....
ЕГАТИ СЛОЖНАТА ЗАДАЧА ..но аз кога ли съм се заемала с леки лесни и ясни задачки ( те не са интересни) ...
Алегра ...аз нали съм 5 стр по дърта от библията ...и естеството на работата ми е било да си работя повече с мъже ..така че съм забелязала от тях има два типа .... едните са "цицомани "....а другите си падат по малки и стегнати гърди ...така че ...ако не се справиш с драстично качване на бюста ...значи ще си радост за окото на втория тип мъже ...
Всъшносът ...я да си припомним ...правим диетата ...за да се чувестваме ние самите добре ...да се харесваме ние себе си ....а не на някой "льольо" ...
Алегра незнам защо в дните в които активно спортуваш чувството за глад ти е притъпено, но съм забелязала и при мен че е така ...и то не с фитнес, а с много бачкане ( дните когато имам среща след среша или пътувам на по големи разстояния и въобще ..голямо тичане ) ...почти не се сещам за храна
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 7th April 2008, 08:36
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, момичета! Успешна седмица и мнооого слънчево настроение Май пролетта ще дойде най-сетне, затова .. заредете се с много усмивки!
Аз събота и неделя пътувах, не далече де, до Пловдив и Пазарджик, но не съм нарушила и с милиметър режима даже от срещи с приятели и мотаене по улиците намалих хапването на половина.. Днес ми е последен ден от ПЗ, но смятам да се меря след 5-те дни само на протеини. Вчера снаха ми показва какво са й подарили - евно 3-килограмово великденско яйце от прекрасен млечен швейцарски шоколад ..... обаче въобще не ме изкушава! Освен това й казах, че да не очаква резултати като се тъпче с каквото там намери, въпреки че тренира на кростренажора, който наскоро си купи.. Та в тази връзка, това е един великолепен уред, някой от вас има ли такъв? Особено тези които сега се продават на доста "достъпна" цена 600-800 лв на Кетлер.. Благородно завиждам на притежателите им
Desir3, миличка, не може никакво брашно.. или нишесте и всички подобни. Кокосовите стърготини са с мн. високо съдържание на мазнини, макар и растителни, така че Наистина разнообразието е доста ограничено, но пък момичетата тук са измислили такива страхотни рецепти за заместване на сладките изкушения!
ПРР, наистина си страхотна! В крайна сметка човек трябва да се стреми да направи най-доброто за себе си, но и да се чувства добре в собствената си кожа! А пък ти, Allegra, след като живееш сред дебелите и тъпи американци, какви са тези отрицателни настроения? Я майната им на тези, които са те нагрубили!!
Още веднъж лека седмица на всички
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 7th April 2008, 08:54
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Добро утро и от мен, сладурки!

Allegra, разбирам, че ти се иска и кантара да те възнагради с повече минусчета, но аз направо съм зашеметена от свалянето на обиколките ти!!! Страхотна си и изобщо не помисляй за отстъпления! Аз от няколко дни все се лутам нагоре надолу с 400-500 гр., но ми е толкова хубаво, че нищо не може да ме ядоса. Мисля си, че кантара не помръдва много много, защото трупаш мускулна маса във фитнеса. Както е всеизвестно мускулите тежат повече от сланинката, както и npp каза вече. Майка ми някога е била спортиска и ми е разказвала, че имала съквартирантка, която видимо винаги е била доста по-пухкава от нея, но като се качат на кантара мама е тежала поне 4-5 кг. повече. Така че ще търсим добрата визия, а не някакво си число на кантара. Аз например искам да стана 69 кг, но и 72 съм се харесвала. Други обаче започват от 69 да слабеят и смятат, че не изглеждат добре.

От многото ми приказки се надявам да е станала ясна основната ми идея

Аз и събота и неделя ходих на подводна гимнастика и беше направо out of this world, както казват англоезичните. За останалите, поназнайващи други езици ще кажа, че направо беше СТРАХОТНО!!!! Във финтеса на моменти изплезвах език, а в басейна не. Беше си много натоварващо, но е изключително приятно. Така че за сега това ще бъде моя избор за спорт.

С режимът все още сме "приятели" т.е. приятен ми е и не ми досажда Последните дни не свалям много интензивно, но според мен причините са 2: пиех всичката полагаща се вода м/у 17/18 и 22ч, защото все бях нанякъде и ходенето до тоалетна беше не невъзможно, но трудно (как си представяте 3 часа в Метро и 5 пъти до тоалетна ) и другото е, че поради мотането по цял ден не успявах да ям кой знае колко до 17ч. Не на последно място новият ми кантар е олигофрен и нещо не ме мери всеки път еднакво. Въпреки това, както съм казвала и преди, имам толкова много да свалям, че +-500 гр. изобщо не са ми проблем.

На всички режимни На всички останали с "прегрешенийца" Стягайте се, че лято идва!!!

Хубав и много отслабващ ден, че бутиците на нас разчитат за летния си оборот
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 7th April 2008, 11:04
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте момичета! Няма как да не призная - страхотни сте!
npp, Allegra, Ellica, Debelanka зареждате ме с толкова ентусиазъм, жизненост и позитивно мислене, че направо имам чувството, че грея, въпреки мрачното, дъждовно време навън! Продължавайте все така да радвате форумчето с приствието си, че без вас - накъде
Днес, за мое щастие имахме свободни часове в училище, което означава - ранно прибиране в къщи, зареждащи с енергия упражнения и вкусни режимни манджички После може би филмче или следобеден сън, а за ученето ще видим дали ще остане време Аз бързам да се отдам на изброените занимания, а на вас желая да изживеете вашия стремителен, протеинов ден - именно днес!
П.П. Allegra, виж какъв сайт за Hair Style намерих, надявам се да съм била полезна http://pricheski.betabuzz.org/
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 7th April 2008, 14:56
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета, осъзнавам че сапоследък не съм от най-позитивните но имам проблем..и сега ще си го изплача, за да ми помогнете да го преодолея
Значи от около 1-2 седмици през деня как да е контролирам храненето, но след 6 часа ела да видиш какво ТЪПЧЕНЕ буквално става...разбира се, само от режимна храна но това хич не ми харесва. В момента в който се тъпча не изпитвам нищо, всъщност не съм гладна и общо взето нямам никакви мисли в главата..просто храната която трябва да се изяде Това се случи и снощи..значи вечерях нормално, уж легнах и тел-а ме събуди към 11:30..станах изключих го и ометох каквото имах в хладилника...с пълен стомах след това се мъчих да заспя и явно съм заспала..тази сутрин коремчето ми е подуто и имам проблеми с WC Питам себе си защо го правя това и отговор нямам...просто незнам какво да правя Помогнете!
Дизаиър, мерси за сайта
НПП, ПОМАГАЙ мила
Изабо, къде изчезна пак...
]Дебеланка, радвам се за твоите резултати..давай само напред!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 7th April 2008, 15:49
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, заслабващи приятелки!
Абсолютно се присъединяваам към думите на Desir3!
Момичета много сте готини и е много забавно човек да чете коментарите ви. Винаги ме карат да си се усмихвам пред компютъра

Ина4е кантара снощи преди ве4еря беше мръднал с 1 кг надолу и аз много се зарадвах . Истината е, 4е в4ера през деня много се движих, но се върнах късно, още по-късно ядох (по режим4ето, де) и днес сутринта, килцето пак се е ка4ило. Признавам, 4е ми се искаше да съм го запазила, но ако това е на4алото на свалянето на следващия кг, пак ще е нещо!

В цялата история със свалянето, кофтито е само, 4е ние с малкия бюст освен от дупцето и кра4ката, сваляме и малкото отгоре, поне при мен е така, ама то вси4ко предполагам не може да е идеално

Allegra,
колко ми е познато твоето положение. Същата история е и при мен, даже си мислех, 4е само аз съм така... Ям си и като 4е ли съм сита ве4е, но аз продължавам ли продължавам... 4удна работа
Това, което аз правя понякога, когато ме гони непреодолимото желание да си похапна хубави4ко е да си взема ментови бонбонки без захар GOLIA EUCA-MINT, ама тези в кутийка. Хем са ми вкусни, хем имам нещо в устата, хем като 4е ли ми притъпяват желанието за ядене и се успокоявам. Това е което ми е хрумнало...
При мен даже е и по-тежко положението, защото яла, каквото яла трябва накрая задължително да си хрусна нещо сладичко, а то сладките неща все са кислео или прясно млекце, а тях искам да ги намаля, 4е не мога да мръдна от определено време и какво се полу4ава, един затворен кръг. Някак си ей за т'ва волята сякаш не ми стига...

Успех , Allegra , и все пак, ако не се вглъбяваш толкова много, може би нещата ще се нормализират от само себе си.

Приятен и успешно-заслабващ край на деня!!!

Отговори с цитат
  #1109  
Стар 7th April 2008, 15:51
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Allegra, мила и аз незнам защо се случва това, вярвам, че ти не си единствения случай, защото да си призная и аз ставам жертва на лакомията си. Да, според мен това си е направо насилствено ядене от което организма ти не се нуждае. Може да е причинено от погрешни сигнали, стигнали до мозъка, от скука или просто заради каузата "трябва все нещо да се яде!". Всеки човек е научил да се справя с това индивидуално за себе си, независимо дали спазва определен хранителен режим или не (защото всички знаем, че преяждането дори със здравословна храна може да е вредно). Аз лично, когато получа подобен пристъп на desire за храна без да съм гладна, а просто защото се нуждая да дъвча нещо - започвам да мляскам дъвка (ама някоя по-обемна, че да ме затруднява и по-бързо да ми мине мерака). Другия ми по-радикален метод е пиенето на някаква течност (най-често вода) до пръсване! Пия, пия, пия и и да искам после място за храна не остава и зарязвам идеята за ненужното хапване. Надявам се да откриеш своя начин, Allegra. Смело напред, ние сме с теб!
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 7th April 2008, 17:20
SIDNEY SIDNEY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Alegra на мнение съм, че си отслабваш нормално, само че режима вече те изнервя.Колкото до папането през ноща, най- кой мислиш ,че не му се яде тогава.А самата мисъл,че не трябва, те кара да мислиш ,че си изяла кой знае колко.На Дюкан тва му е най- хубавото, че не ни ограничава.Щом ядеш от разрешените храни, споко.Освен палачинките, ако искаш тях ги спри.Ти също така спортува всеки ден,така ,че едва ли ти вредят нощите пиршества.
Аз влизам от месец в сайта и от месец съм на диета.Не пиша често но чета редовно и все едно ви познава от 100 години.Страхотен екип сме.Никой да не се отказва ей,
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.