IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 27th March 2008, 20:26
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

мила къде ги побра бе мн си пила браво аз се мача 2 литра цял ден
Отговори с цитат
  #902  
Стар 27th March 2008, 20:29
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Аз постоянно съм жадна, гърлото ми е сухо, направо примирам, а точно нямам къде да ги събера. Коремът ми се е подул, а даже и до 00 не ми се ходи още. Ще се побъркам... Да се надяваме, че докато заспя, ще ми олекне малко от тази вода.
Отговори с цитат
  #903  
Стар 27th March 2008, 20:35
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

момичета да ви се оплача излязоха ми пъпки от яйцата аз съм така по принцип изяла сам днес 3 яйца и сега сам в пъпки ще се побъркам и мн сърбят дано да се оправя скоро защото е мн гадно
Отговори с цитат
  #904  
Стар 27th March 2008, 20:40
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Deliana и аз съм така с водата, докато съм на П дни съм като камила след дълъг пустинен преход .... май до 5 литра стигам на ден. Като ми писне да ми е постоянно суха устата си правя айран помага и намалява лудата жажда.

silvilove добре дошла в отбора, ти имаш малко килограми за сваляне, не се притеснявай ще успееш.
Съглано идеята на Allegra да се отчета с какво днес "почерпих " ...строиното си тяло
сутринта - 100гр кисело мляко с 3 с.л овесени трици
обяд - една пилешака пържола
следобяд - 2 режена пуешка шунка
а сега за вечеря ...моето съпружеско тяло ми подготвя 3 бр. яйца по панагюрски с подобаващо количество кисело мляко подправено с чесън и копър.
Надявам се и тази нощ да не "омета" едно кисело мляко със степче
Отговори с цитат
  #905  
Стар 27th March 2008, 21:36
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Пожелавам на всички лека вечер и още повече успехи през утрешния ден! Лека нощ! До утре!
Отговори с цитат
  #906  
Стар 27th March 2008, 22:07
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
Deliana и аз съм така с водата, докато съм на П дни съм като камила след дълъг пустинен преход .... май до 5 литра стигам на ден. Като ми писне да ми е постоянно суха устата си правя айран помага и намалява лудата жажда.

silvilove добре дошла в отбора, ти имаш малко килограми за сваляне, не се притеснявай ще успееш.
Съглано идеята на Allegra да се отчета с какво днес "почерпих " ...строиното си тяло
сутринта - 100гр кисело мляко с 3 с.л овесени трици
обяд - една пилешака пържола
следобяд - 2 режена пуешка шунка
а сега за вечеря ...моето съпружеско тяло ми подготвя 3 бр. яйца по панагюрски с подобаващо количество кисело мляко подправено с чесън и копър.
Надявам се и тази нощ да не "омета" едно кисело мляко със степче
От толкоз вода всеки ден ще ви се повредят бъбреците....то хубаво е да се пие вода ама.....
Друг е проблема,че на вас ви се пие..не е насила
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #907  
Стар 27th March 2008, 22:13
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Добър вечер момичета! Аз не можах да се сдържа днес и се претеглих: -3кг Денят ми беше ужасничък, но разчитам, че вечерта ще компенсира изразходваните нервни клетки
Chervenata надявам се скоро да се оправиш, не на всички им понасят тези пусти яйца (и специално жълтъците), възможно е да се получи и някаква алергична реакция ако се смесват с риба (доколкото знам).
От мен, мацки, лека звездна нощ и топло пролетно утро
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #908  
Стар 27th March 2008, 22:33
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

момичета супер се стимулирам като чета эа вашите постижения от събота започвам и аз
Отговори с цитат
  #909  
Стар 27th March 2008, 23:42
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

давай миличка с теб сме
Отговори с цитат
  #910  
Стар 28th March 2008, 01:16
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

mucunka33 хайде заповядай в отбора ... обещаваме да те подкрепяме, съветваме иииииии понякога сгълчаваме, но всичко в името на УСПЕХА

MILI аз несъм всеки ден като камила (да пия към 5 литра вода), а и това количество е разпределено в интервала от 7:30 сутрин до към 2-3 часа през ноща. Откакто съм започнала диетата ... имам такива дни (целодневно ме гони жажда) и те са в протеиновите периоди. Забелявах че когато съм на ПЗ даже насила пия вода, но когато съм на П и за деня имам по малко от 1 -1,5 кофичка кисело мляко пия огромни количества вода.

chervenata спри за ден два яйцата под всякаква форма и вид ( даже и в палачинки и кремчета) и организма ти ще ги забрави, а и обрива ти може да е предизвикан от "по старички " яйца ..така че изхвърли тези който сега имаш в хладилника.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:00.