IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 30th March 2008, 08:03
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Megito_, не съм се теглила сега и искам да изчакам малко.. Чувствам се добре и не искам да си развалям нито настроението, нито психическото състояние като се премеря
gerka,
npp, хаха Така е..марката Allegra е вкусна Радвам се, че кремчетата са се харесали на цялата рода Аз врътнах един крем днес, ама нещо не стана

Aз искам да се похваля, че голям смях снощи: значи отивам аз на един купон (последния път на който бях преди да почна режима) и няколко човека ми казаха че съм изглеждала по-добре от преди..абе нещо се било променило И аз нали правя се на скромна и им казвам че даже съм много изморена и само така им се струва (но им благодарих де) Едно момиче ме пита дали съм била модел, защото съм била много висока и с изпъкнали скули Луди хора..особено тук при мен в дюканската долина

Менюто за днес:
закуска- няма ( спах до 12, защото си легнах в 6 сутринта),ама пих кафе де
обяд- палачинка с резънче сиренце, 5 бейби морковчета и няколко колелца краставица + едно чайче
междинно- кисело мляко с подсладител, варено яйце
вечеря- правих мусака с марката Аllegra и хапнах парче и половина, с няколко малки репички и варено яйце
след това ме затресе глада и пих 3-4 глътки пепси diet
Лепнах една подхранваща маска за лице и правих домашна

Нямам търпение да се събудя утре и да хукна към фитнеса
Добро утро на всички красавици! Аз отивам да спинкам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #962  
Стар 30th March 2008, 08:49
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здравейте момичета добре дошла gerka хубав резултат си давай в същия дух ,а пък аz да си помисля какво ще си правя за ядене
Отговори с цитат
  #963  
Стар 30th March 2008, 10:37
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
отностно кремчетата (някой ме пита аз така и не намерих време да отговоря) правя го с кисело мляко, степче и канела (количество на око), прибавям желатина разтворен в една часа вода, разбърквам и всичко в хладилника докато стане на желе
аз така и не се научих да желерим нещата. може ли да ми дадеш точно съотношение. благодаря.

само да ти кажа без да тр. да приемаш съвета ми, на диета избягвай химии като Степче.
Отговори с цитат
  #964  
Стар 30th March 2008, 12:20
gerka gerka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: SLIVEN
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета! Да Ви попитам по колко Pepsi пиете на ден? Защото ми се струва, че аз малко попрекалявам. Пия по 1л. на ден. И другото: намерих пуканки за микровълнова, пише на тях без холестерол. Може ли да си хапваме от тях?
Отговори с цитат
  #965  
Стар 30th March 2008, 12:44
Megito_ Megito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

gerka за колата не се притеснявай,няма ограничение,но незнам пък дали няма да ти действа зле на здравето,че тя има кофеин,на мен ми действа като прекаля.
А за пуканките и аз ги видях и се чудих,ама....маи не можем да ги ядем. Незнам какво ще кажат другите мацки по въпроса))
Отговори с цитат
  #966  
Стар 30th March 2008, 12:56
gerka gerka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: SLIVEN
Мнения: 3
По подразбиране

Относно пуканките, четох някъде, че е разрешено царевичното брашно. По пътя на логиката пуканките всъщност нали са пуклива царевица?!?
Отговори с цитат
  #967  
Стар 30th March 2008, 15:12
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

gerka на какъвто и здравословен режим да си от мен един съвет, спирай газираните напитки.
Отговори с цитат
  #968  
Стар 30th March 2008, 19:29
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

как сте милички дано през почивните дни пак да сте се държали на ниво ,аз днес си направих кремчета първо едно кремче по рецептата на ALLEGRA (благодаря ти мила) а другите като крем карамел само без карамела и сам мн доволна
Отговори с цитат
  #969  
Стар 30th March 2008, 20:11
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте, момичета! Аз малко Ви забравих, за което моля да ме извините! Нещо днес се пооплесках с режима и си купих едни пилешки крилца И едва на излизане от магазина се сетих, че не трябва да има кожички и т.н. Ама за щастие или нещастие новата ни фурна се оказа много силна и сега вместо крилца, ще хапвам активен въглен
Днес ми е 5 ден от диетата и се чудя дали да направя още два или да почна на ПЗ. Досега съм свалила към 2 - 2,5 кг, но те варират, защото на моменти имам проблем с 00. Можете ли да ме посъветвата какви зеленчуци да хапвам по време на ПЗ и кои е желателно да избягвам?
Отговори с цитат
  #970  
Стар 30th March 2008, 20:27
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

можеш да ядеш домати ,краставици ,репички,спанак,аспержи,пра з,зелен фасул,зеле ,копър,керевиз,цвекло,патла джан,тиквички,чушки,морков но по малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.