IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 31st March 2008, 08:10
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

мила ALLEGRA слагаш кремчетата в една тавичка доливаш до половината вода в тавичката и печеш в предварително загрята фурна около 15 мин после като са готови ги махаш и слагаш в хладилника да се изтодят
Отговори с цитат
  #982  
Стар 31st March 2008, 08:34
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Тази сутрин искам да псувам като последния хамалин ..... подута съм ( немога да си мръдна пръстените, а бяха почнали да падат) ..кантара показва +2кг ... а вчера съм яла
закуска : кафе + 3 с.л. трици
обяд : 150 гр бяло месо пиле ( печено на фурна ) + купа и половина таратор
вечеря : 3 яйца по панагюрски няколко кръгчета каставица
преди лягане : чаша прясно мляко с какао и канела

м...му ... днес ми е 33 ден
Отговори с цитат
  #983  
Стар 31st March 2008, 09:28
V V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте момичета!Аз продължавам с диетата ,но вече 5-ти ден не съм помръднала и грам!Вчера си направих соления кекс с филе ,извара и кис.краставички-класика е!Това може да го ям без да спирам-върха е,само ,че му сложих свинско сухо филе-100гр.-дано да не е прегрешение!От днес пак продължавам само на протеини -поне 3дни,дано малко да славя за да имам стимул да продължа!
Отговори с цитат
  #984  
Стар 31st March 2008, 09:38
dzak dzak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

Добро утро момичета,как сте?аз съм 4 ден на ПЗ и общо съм -6кг мноого съм щастлива.Хубаво е да се спазва режима точно,чета тук всеки ден и има такива въпроси и ..незнам решението всеки си взима,но в книгата пише не се отклонявайте по никакъв начин от храните..свинско филе.дрън дрън..приятен ден от мен
Отговори с цитат
  #985  
Стар 31st March 2008, 10:58
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Добро утро, момичета! Днес почвам първи ден ПЗ. Не мога да опиша колко съм щастлива. Ей сега отивам до магазинчето да се заредя със свежи зеленчуци. Много се радвам, че всички останали сте постигнали такива добри резултати. Откакто си взех кантарчето ме е хванала една мания да се качвам през 30 минути и съквартирантките ми решиха да ми го скрият и да ми го покажат след 5 дни. Вече давам някакви психически отклонения Стискам Ви палци да имате един успешен диетичен ден. Аз ще се отчитам довечера. dzak искрено ти завиждам за добрите резултати, продължавай в същия дух за стимул и на нас...
Отговори с цитат
  #986  
Стар 31st March 2008, 11:18
SIDNEY SIDNEY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте на всички съмишленици.Рядко се обаждам, но ви чета редовно.Днес ми е 23 ден от както съм на Дюканска диета.През ударния свалих 3,2 кг, след това имах задържане/ отчайващо/, но издържам и до днес съм - 5 кг.Диетата работи, бъдете сигурни в това.Иска се търпение.Имам да свалям още 5 кг.Никогане съм била толкова постоянна в спазване на режим.Дори се поздравявам за търпението.Продължавайте независимо от периодите на задържане.
Alegra, ползвам всичките ти рецепти, много са вкусни, ти си човек с въображение.Благодаря ти!Успех момичета!
Отговори с цитат
  #987  
Стар 31st March 2008, 11:42
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Хелоу, мацки !
Виждам, че цари див ентусиазъм, което адски ме радва... Не мога да смогна да изчета всичко !
Аз от напоследък съм адски стриктна, но не съм се мерила още..."Слабите дънки" обаче теснеят обаче, така че очевидно не съм се стопила съвсем все още

Lambertina, относно онуй скусно кексче от предишната страница , единствено, поради което според мен няма как да го ядеш всеки ден, е яйцето. (вредно е повече от 2-3 жълтъка на ден и 5-6 жълтъка на седмица да се ядат). Иначе другото ми се струва ок., като изключим това "нискомаслено/обезмаслено" (не помня) какао...или то е малко и не е от значения чак толкова...?

В тоя ред на мисли, Allegra, златна , мернах едно мИню твое с 4 яйца до обяд и евентуално омлет за вечеря... сакън...., освен, ако не махаш жълтъците??? И наистина го зарежи тоя кантар, явно нещо не му е наред...Сигурна съм , че изглеждаш все по-добре и все по-добре ! А може активно да трупаш мускулна маса..Тя все пак тежи около 2.7 пъти повече от сланинката. Нормално е да качиш килограми при усилени фитнес тренировки .
Може и да съм мързел, ама пак ви казвам да внимаване с фитнеса...Ползвайте предимно пътека и вело нам си кво и не залитайте по натоварване до откат...
Айде пак :
Цитирай:
Какъв тип тренировки ще бъде най-ефективен при спазване на режим от този тип (викособелтъчен)?
Поради настъпилата кетоза и ниското съдържание на гликоза в кръвта, най-резултатни и безопасни за здравето тренировки са онези с кратка продължителност, в които се влага относително големи количества енергия. Добър пример за такива тренировки са Тае-Бо тренировките с кратка продължителност. Дву-и три- разовите всекидневни тренировки са за предпочитане. Типичните фитнес принципи тук трябва да се използват предпазливо! Повторенията не следва да преминават границата на силовата издръжливост, "изцеждането" до отказ е крайно нежелателно. Продължителните силови тренировки с много серии малко упражнения и малко повторения са подходящ вариант. Тренировки с подчертан аеробен характер бързо водят до така опасната при бедна на въглехидрати диета хипоглекимия (ниска кръвна захар). Спирайки тренировка преди умората да Ви е завладяла цялостно, ще избегнете това опасно за живота състояние. Ако все пак усетите прилошаване, ще се наложи да изядете 50-100 гр. диабетичен шоколад с фруктоза. Стигне ли се до такова състояние, не тренирайте повече в този ден.
Debelanka, хубаво е, че внимаваш с фитнеса ! Радвам се, че продължаваш режима, че те нямаше дълго време и ми беше залипсвала !

Аз досега съм изяла едно кисело мляко с трици и степче...Ама след малко ще налетя на варено пиле и домати.
Изварата става адски вкусна като я объркаш с домати и пресен лук.... (и сол ), ама забравих да си донеса. По-добре, та да не се тъпча прекалено....

Усмихнат и заслабващ ден ви желая !
Отговори с цитат
  #988  
Стар 31st March 2008, 11:47
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

и аз от днез започвам..
за сега сам изпила едно кисело мляяко.. след малко ще си правя яйца
Отговори с цитат
  #989  
Стар 31st March 2008, 12:07
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Добре дошла !
И да споделяш чудни резултати !

Някой щеше да си купува електронна везна? Какво стана, намерихте ли и доволни ли сте? Наш'те имат едно механичко кантарче (за 2.5 кг) и аз него ползвах. Е, не мери всичко до последния грам (едно деление е 25г), ама вършеше добра работа. Основното му предимство е, че е малко. Преди време в Технополис мернах някакви ел. везни..., бяха и големи, и скъпи... ... Дали няма да мога да намеря някакво подобно кантарче (че вече не съм при мама и тате ) или по-малка ел. везна, че наистина нямам къде да я сложа, ако е супер голяма? Виждали ли сте някъде? (най-вероятно пак в технополис, -маркет, метро и тсм трябва да търся...)
Отговори с цитат
  #990  
Стар 31st March 2008, 12:11
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

при ударния режим.. може ли да се яде кашкавал..
и вие от кога почнахте с зеленчуците.. защото на мен ми казаха че първата седмица не се ядат зеленчуци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.