IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th September 2010, 15:23
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране Кои са старите ветеранки тук?

Здравейте пак!

Има ли тук ветеранки със силикон поне на 10 години? Или поне 5-6?
Моля ви да споделите как чувствате имплантите си след толкова време, усещате ли някакви проблеми и кога според вас ще се наложи подмяна? Винаги ли се налага подмяна всъщност и колко "гаранция за живот " дават лекарите на едни импланти?
И подмяната пак ли струва колкото първта операция?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th September 2010, 15:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз съм виждала подмускулни импланти на 13 години които като цяло изглеждаха добре ,но от естетична гледна точка не ми харсаха..кожата от долу увисва и докторите затова препоръчват смяна на импланта.Гаранцията е доживотна ,друг е въпроса че с едни импланти и една операция не се застраховаш от грешки на докторите..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th September 2010, 22:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Е, хайде де, друг няма ли да се включи по въпроса?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th September 2010, 15:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

айде, дайте да видим снимки на имплантати на 2-3-4-5 години, моля виииииииии
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th September 2010, 15:21
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Моите ще направят 4 год. през ноември Ще трябва да се снимам, досега не съм правила снимки освен през блузки но не е същото... Иначе проблеми нямам засега (да чукна на дърво). Едни леки болки ми се обадиха преди време но затихнаха. Не мисля за смяна скоро, може би чак след като мина поне една бременност.
Мисля по-нататък да ги сменям с по-големи, но засега не се налага тъй като кожата ми не е отпусната.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2010, 15:26
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

хайде чакам снимчоци тогава
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th September 2010, 17:08
Sharkinson Sharkinson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Who cares
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм ветеранка - моите са на 5+ години...гледам обаче, че не само мненията ми са поизчезнали, ами даже и какво съм писала в Информация за операциите и снимки липсва...never mind ...включвам се пак във форума само за да отговоря за ветеранството:

Моите са 255 сс МакГан, анатомични, грапави, с кохезивен гел, подмускулно, оперира ме д-р Тепавичарова.

Коментар: Колкото повече време минава, толкова повече си ги харесвам - а и те доомекнаха след първата година, та станаха още по-истински . Ако не кажа, че съм с импланти, никой не се усеща. Визуално са като на Аксиния преди втората операция (в Плейбой 2007), с тази разлика, че никакви ръбове изобщо не се виждат и усещат; единственото, което ги издава на голо е прекалено правилната форма - естествените са по-виснали и никога не са толкова симетрични. Не съм имала никакви усложнения през изминалите 5 години.

Снимки не поствам по лични съображения, Мауз ми е виждала снимки, та можеш да я питате нея за коментар какво е видяла. Преди много години си правихме форумни срещи - от този форум, та Онли, ДжангълГърл и Милена също са ги виждали на живо.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th September 2010, 02:30
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
хайде чакам снимчоци тогава
Ще направя нещо по въпроса утре, и ще ти изпратя линкове на ЛС
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th September 2010, 02:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sharkinson
Аз съм ветеранка - моите са на 5+ години...гледам обаче, че не само мненията ми са поизчезнали, ами даже и какво съм писала в Информация за операциите и снимки липсва...never mind ...включвам се пак във форума само за да отговоря за ветеранството:

Моите са 255 сс МакГан, анатомични, грапави, с кохезивен гел, подмускулно, оперира ме д-р Тепавичарова.

Коментар: Колкото повече време минава, толкова повече си ги харесвам - а и те доомекнаха след първата година, та станаха още по-истински . Ако не кажа, че съм с импланти, никой не се усеща. Визуално са като на Аксиния преди втората операция (в Плейбой 2007), с тази разлика, че никакви ръбове изобщо не се виждат и усещат; единственото, което ги издава на голо е прекалено правилната форма - естествените са по-виснали и никога не са толкова симетрични. Не съм имала никакви усложнения през изминалите 5 години.

Снимки не поствам по лични съображения, Мауз ми е виждала снимки, та можеш да я питате нея за коментар какво е видяла. Преди много години си правихме форумни срещи - от този форум, та Онли, ДжангълГърл и Милена също са ги виждали на живо.
Супер! Да си ги носиш със здраве още дълго време!

А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год. но не знам дали са си ги сменяли.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th September 2010, 09:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady

А до колкото знам Лили Иванова и Йорданка Христова имат импланти на около 15 год. но не знам дали са си ги сменяли.
Всъщност....от повече време...пък са живи още
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коисастаритеветеранкитук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:48.