IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 1st May 2013, 22:29
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
според мен сте избрали впечатляващи импланти , които си мисля , че ще ти стоят удивитлно
наистина е е доста изнервящо последните седмици , осебенно когато чакането е било дълго но повярвай ми няма такава емоция , ако щеш и тези кълбета от нерви ...
наслади се на своя момент и съвсем скоро ще бъдеш с едни голеееми гърди напред
не се тревожи за болката , не е страшно
особено когато желанието е мн. силно болката е на заден план
и не ни забравяй еййй , да пускаш снимчици на големите бомби да ги видим ..

Мерси за пожеланието tyning, дано наистина станат хубави и всичко мине леко.Ох, не знам дали аз съм голяма паника или е нормално, но съм доста притеснена и изнервена...
tyning болките отминаха ли ти вече и как се чувстваш, пиеш ли обезболяващи, мажеш ли се с крем за белези...? Между другото гърдите ти са страхотни, изглеждат чудесно и ти стоят идеално според мен
Отговори с цитат
  #412  
Стар 1st May 2013, 23:01
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Мерси за пожеланието tyning, дано наистина станат хубави и всичко мине леко.Ох, не знам дали аз съм голяма паника или е нормално, но съм доста притеснена и изнервена...
tyning болките отминаха ли ти вече и как се чувстваш, пиеш ли обезболяващи, мажеш ли се с крем за белези...? Между другото гърдите ти са страхотни, изглеждат чудесно и ти стоят идеално според мен
Благодаря !
За сега не мажа белезите с нищо , Стоянов мн. добре се е справил , сега съм на 20 дни и да ти кажа белезите са ми супер изглежащи , като драскотина поне за сега ...На 15 май ми е прегледа при Стоянов тогава ще питам за крем за белези , болкоуспокояващи пих първите 3 дни.. плучавах ,нещо като конракции на мускула, стягаше се толкова силно , че ходех приведена не можех да се изправя , но силна болка не съм имала категорично..
Втората вечер след операцията вече си спях на страни , а тази сутрин се събудих почти по корем ... няма страшно повярвай ми , ще си в сигурни ръце
Отговори с цитат
  #413  
Стар 2nd May 2013, 23:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря !
За сега не мажа белезите с нищо , Стоянов мн. добре се е справил , сега съм на 20 дни и да ти кажа белезите са ми супер изглежащи , като драскотина поне за сега ...На 15 май ми е прегледа при Стоянов тогава ще питам за крем за белези , болкоуспокояващи пих първите 3 дни.. плучавах ,нещо като конракции на мускула, стягаше се толкова силно , че ходех приведена не можех да се изправя , но силна болка не съм имала категорично..
Втората вечер след операцията вече си спях на страни , а тази сутрин се събудих почти по корем ... няма страшно повярвай ми , ще си в сигурни ръце
Еххх,супер.Браво,че така леко ти минава възстановяването.При мен беше ужас и не искам никога да се присещам за гърча и болките.....така ме е яд,че още първия път не отидох при Стоянов,ами се залепих за първия срещнат хирург!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #414  
Стар 3rd May 2013, 15:40
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

И моите белези изглеждат доста добре като за месец и половина. Очаквах, че ще е по-грозна картина... Още не съм минала контролния при Стоянов /другата седмица е/ но вече ги мажа с крем за белези
Отговори с цитат
  #415  
Стар 3rd May 2013, 15:57
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Тунинг, не мога да видя прелестите ти, но се доверявам на другите - сигурно са хубавелки.

Мариса, точно 520-ки обмислям, но на аватара (ако си ти), ми изглеждат ОООооогромни (заекващ емот). И аз не знам кво искам май..

Ели, на мен пък твоите много ми харесват и големеят. Сигурно щот са твои. То чуждото винаги е по-по-най.

Дени, успех и споко, всичко ще е наред, ще видиш.
BTW какъв ти е старта? По мерките, които си написала, ми се струваш слабичка. Предполагам, че имаш матрЯл да побереш 520-ките.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 3rd May 2013, 16:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ееее,аз съм.Но нали знаеш,че виждаме нещата по различен начин.За мен са ок,за други са прекалено големи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #417  
Стар 3rd May 2013, 16:11
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Огромни или не в моите очи - харесват ми! Точно това за мен е красив, налят бюст, който изглежда естествено. Съдя само по аватара, не успях да видя снимките ти, но и коментарите на момичетата са достатъчно красноречиви. Браво на ИС за пореден път!
Отговори с цитат
  #418  
Стар 3rd May 2013, 19:12
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ееее,аз съм.Но нали знаеш,че виждаме нещата по различен начин.За мен са ок,за други са прекалено големи
eeee..., една мацка да чуя , че са и ок СиСите
дано е скоро момента, в който и аз ще съм доволна от размера...
Една приятелка днес ме видя, бях с кучето и се бях облякла спортно с една тениска не широка , и ми казва - е добре де ти нали си слага силикон , не личи ..!
така ме депресира ... шъ си пиЙна да ми минИ
Отговори с цитат
  #419  
Стар 3rd May 2013, 21:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Тунинг, не мога да видя прелестите ти, но се доверявам на другите - сигурно са хубавелки.

Мариса, точно 520-ки обмислям, но на аватара (ако си ти), ми изглеждат ОООооогромни (заекващ емот). И аз не знам кво искам май..

Ели, на мен пък твоите много ми харесват и големеят. Сигурно щот са твои. То чуждото винаги е по-по-най.

Дени, успех и споко, всичко ще е наред, ще видиш.
BTW какъв ти е старта? По мерките, които си написала, ми се струваш слабичка. Предполагам, че имаш матрЯл да побереш 520-ките.
Бижу, мерси за пожеланието.Добре, че Ви има момичета, че нистина вече взех да изперквам от нерви.Дано всичко мине леко на 9-ти.
Старта ми е малък, чашка 75В и да като цяло съм слаба фигура.Ами според Стоянов ще се съберат понеже имам широк гръден кош и имало място.След операцията ще кача снимки преди и след.
Отговори с цитат
  #420  
Стар 3rd May 2013, 21:30
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ееее,аз съм.Но нали знаеш,че виждаме нещата по различен начин.За мен са ок,за други са прекалено големи
Мариса, момичетата ми споменаха, че имаме сходни параметри.Ще можеш ли да ми кажеш твоите точно какви са, какви ти бяха мерките преди мамото, каква височина и тегло си и при кого си ги прави.Мерси предварително!
Понеже разбрах, че на аватара си ти не мога да не кажа, че гърдите ти са просто перфектни.Изглеждат страхотно.Много искам и моите да станат такива.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.