IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2005, 09:44
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Lunni dieti

Моля пишете на кирилица.
Някой пробвал ли е лунните диети? Как се провеждат - само при пълнолиние или при започването на всяка фаза на луната? Ефктивни ли са?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2005, 13:25
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

До колкото знам, лунната диета казват на онези специални дни, 4 в месеца, през които не се яде по 24 часа...Според астролозите има и дни, в които е добре да започнеш диета, защото звездите са подредени благосклонно, ама аз лично се съмнявам.
Но кои са тези дни от месеца, за сега не мога да ти кажа, ще потърся още малко и пак ще пиша
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2005, 12:07
ВАВУ
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравей, и аз се интересувам от тази лунна диета и мисля да я пробвам, но не знам какво точно трябва да се пие в този разтоварващ ден от седмицата. Ако някой знае да пише
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th February 2005, 20:05
Mimka Mimka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 6
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
http://aa.usno.navy.mil/data/docs/MoonPhase.html

Тук може да видите фазите. Като течности поемайте пресно изцедени сокове и вода. Другите сокове са голяма химия.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th March 2005, 19:56
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ...

maika mi predi gi prave6e tezi lunni dieti i svalia6e po 1kg. prez tezi 24 trqbva da se piee samo voda i mai moje sok.No ne sa mnogo efektni spored men.... pone maika mi ne otslabna mnogo.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th May 2005, 17:57
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

И аз доста съм изчела за тази диета обаче не ми стана ясно точно в кои дни на месеца трябва да се мине само на течности.Аз искам да сваля 3-4 кг.Дали ще е ефективна една такава?Дайте някакъв съвет.Благодаря
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd June 2005, 23:45
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

по едно време редовно ги спазвах и наистина имат ефект
пият се течности 24 часа, защото без нищо не се издържа
аз лично си купувах 2 литра сок и ги излочвах без проблем
знам, че соковете са пълни с консерванти и тем подобни глупости, че съдържат захар, но от тях човек се засища повече от обикновената вода - от личен опит го знам
иначе определените дати ги пише в разни списания, сайтове
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th June 2005, 13:09
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

2 литра сок съдържат 1000 - 1500 калории! Нормално е да засища повече от водата, която съдържа 0 калории
Стига сте вярвали на подобни глупости - няма магическа диета (нито лунна, нито звездна или каквато там измислите), която да ви помогне.
Правилен хранителен режим и спорт - това е начина. Изпитан е отдавна и работи със сигурност.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th July 2005, 15:43
Marina
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не мисля, е лунната диета е точно диета

Това което трябва да се следи е простичко - 4-те дни са новолуние, пълнолуние, първа и последна четвърт на луната. Тогава се пие само вода или диуретични чайове.
При намаляща луна, организмът започва да се чисти и да изхвърля вредните вещества, съотвтно, спазването на диети е по-лесно и обратното при нарастваща луна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Lunnidieti
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.