IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th January 2005, 00:15
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Dieta help

Искам да се отърва от мазнините в долната част на корема и въобще в коремната обляст.Може ли накой да ми каже някъква диеата.Мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2005, 11:05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Az syshto se opitvam da svalq mazninite ot korem4eto. Pravq uprajneniq za koremnite muskuli, no qvno ne e dostaty4no.
Molq ako nqkoi ima opit da pishe. Blagodarq!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th February 2005, 16:08
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Прочетете поста за коремна мускулатура в раздела за женски фитнес. Дава добра информация за "изчистването" По-нататък ще напиша статия конкретно за диетите.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st May 2005, 21:23
jo
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

az imam edno vuprosche svurzano s tazi tema. i az imam razni mazninki v koremnata oblast, obache sum chuvala che ne biva da se praviat stiagasti uprajneniia za tazi chast na tialoto, dokato ne se oturvesh ot gadnite maznini, zastoto inache ima opasnost da se prevurnat v muskuli, koito posle i da iskash ne mojesh da svalish. niakoi moje li da se izkaje kompetentno po tozi vupros?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st June 2005, 09:39
vesi1 vesi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: край София
Мнения: 40
По подразбиране

Ехааа, ако тлъстинките се превръщаха мускули щеше да е чудесно
Просто стягането и отслабването трябва да вървят успоредно.Не може едно отпуснато тяло да изглежда добре, колкото и да е слабо.
Мазнинките трябва да се "стопят", а то става най вече с тренировки, за съжаление не може да ги топим в определена област.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st June 2005, 11:00
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Диета или тренировка, с която да свалиш само от корема трудно някой може да ти каже Свалянето сие сваляне, точкова редукция или няма, или е толкова незабележима и трудно достижима, че не заслужава особено внимание
Опита ли с НВД(Нисковъглехидратна диета)? Има доста из Интернет по въпроса!
Като цяло диетата и тренировките ще ти повляят благотворно на свалянето на мазнините От корема и от където и да е!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th June 2005, 10:20
fatman
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране .......

здравеите аз имам много по голям проблем от мазнинките в корема. и от много време се опитвам да отслабна и са си купих L-carnitine и започнах да ходя на фитнес! и мисля че тва помага!аз не съм се мерил от както започнах да хода на фитнес но един мой приятел с L-carnitine и със ходене на фитнес редовно по три пъти на седмица свали за два дена четири килограма! ако искаите пробваите и вие! успех на всички
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th June 2005, 13:46
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: .......

Цитирай:
Първоначално написано от fatman
един мой приятел с L-carnitine и със ходене на фитнес редовно по три пъти на седмица свали за два дена четири килограма!
Трябва да кажеш на твоят приятел да патентова програмата си и да отиде треньор при щангистите и културистите, щото даже и те с всичките диуретици и обезводняване преди кантар берат голям зор да свалят 4 кг за 2 дена :P :P

А иначе- моля ви хора, преди да пишете мислете какво говорите. Въпреки че зависи за какво говориш- аз като почна диетите и аеробните тренировки за 1 седмица свалям 10 килограма... ама сила на лежанка :P :P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th June 2005, 10:07
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Батка, знаеш ли кое ми е чудно?
Ходел е три пъти на седмица на фитнес, при което за два дена е свалил.
Хм, а през тия два дена ходил ли е въобще на фитнес или са му се паднали почивните?
От друга страна защо пък да не е свалил за два дена.
Лиофи не е прав.
Необходимо и достатъчно условие е само единият ден да е днес.
Другият - след 3 месеца.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Dietahelp
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.