IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2005, 19:17
:D:DRadInA
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране QMMMMM!

Моля пишете на кирилица. problema mi e 4e v ku6ti VINAGI ima takiva vkusotiiiiii deto maika mi e sgotvila ili e kupila 4e prosto mi pravi jivota ad. poprincip kogato sum na daskalo mi e mn lesno da ne qm chocoladi ili drugi mn kalori4ni ne6ta, no 6tom se pribera.........
sportuvam(pluvam) 3 puti sedmi4no, no ne sum otslabnala vuob6te (pluvam ot nekude 3 meseca) 6toto prosto tolkova se tup4a, kato 4ili ne sum vijdala hrana!!!! molq, suveti SUveti
thank U
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th May 2005, 12:45
Baby_Doll
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Забрави да се тъпчеш. Хапвай по малко, но не преяждай, смисъл - яж докато ти е вкусно, а не докато не видиш дъното на чинията или там в каквото ядеш! Това е цаката, а колкото до плуването - евала!!! Този спорт не пропуска мускулна група, която да натоварва и знаеш ли, плуването има много по-голям ефект от който и да е спорт. Казва се че съпротивлението на водата е доста по-голямо от това на въздуха!
УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2005, 18:19
sweetchic sweetchic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: plovdiv\shumen
Мнения: 3
По подразбиране

vsi4ko e vupros na naglasa!6tom iska6 hubava figura prosto se abstrahira6 ot vsi4ki tezi ne6ta koito te zaobikalqt.Trqbva da se stegne6 i da si kaje6"az prosto moga da otslabna"Pomisli si kolko kratko e udovolstvieto ot ne6to vkusno ,za razlika ot neveroqtnoto(i po dulgo)4uvstvo 4e si svalila kilogrami.Trqbva silna volq nesumneno i mnogo turpenie ,ni6to ne stava burzo.6te se qdosva6 4e se li6ava6 ,4e kilogramite se topqt bavno,no istinata e 4e 6tom vednuj promeni6 tezi svoi hranitelni navici i prestane6 da se tup4e6 (po tozi na4in raz6irqva6 i stomaha si i ima6 nujda suotvetno ot pove4e hrana za da se zasiti6,celta e da go nakara6 da se zadovoli s po malko hrana).Vinagi ima rezultati 6tom poloji6 usilie!
I da ,naistina pluvaneto e neveroqten sport,mnogo obi4am vseki svoboden den da prekarvam na pluvniq basein.Produljavai s tozi sport,no ne raz4itai samo ot tova da otslabne6,dori i da pluva6 duljini dokato ostane6 bez duh ,nqma da ima koi znae kakyv efekt kato umorena ot trenirovkata se natup4e6 do pripaduk.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th May 2005, 11:05
Аватара на gothi4ka`69
gothi4ka`69 gothi4ka`69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Between Heaven and Hell
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до gothi4ka`69
По подразбиране Re: QMMMMM!

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от :D:DRadInA
Моля пишете на кирилица. problema mi e 4e v ku6ti VINAGI ima takiva vkusotiiiiii deto maika mi e sgotvila ili e kupila 4e prosto mi pravi jivota ad. poprincip kogato sum na daskalo mi e mn lesno da ne qm chocoladi ili drugi mn kalori4ni ne6ta, no 6tom se pribera.........
sportuvam(pluvam) 3 puti sedmi4no, no ne sum otslabnala vuob6te (pluvam ot nekude 3 meseca) 6toto prosto tolkova se tup4a, kato 4ili ne sum vijdala hrana!!!! molq, suveti SUveti
thank U
И аз го имам този проблем по едно време се бях справила с него.
Започнах да казвам на майка ми да ги крие, ама на такива места които не бих могла да ги намеря и се получаваше, отваряш шкафовете и не намирах нещо, а майка ми си копуваше бонбони и сладкиши и си ги ядеше Друго решение не ми идва на ум :Р
__________________
It hurts to want everything and nothing at the same time...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th May 2005, 11:42
Ивет Ивет не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 4
По подразбиране Мм даа....

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Много кофти проблем...знам как е! Вкъщи всичко сме чревоугодници (особено аз и баща ми) и винаги има нещо много вкусно...Обаче когато реших да се ограничавам просто помолих наште да ми влязат в положението и да не правят/купуват вкуснотии известно време. И те го направиха! Просто защото другият вариант беше просто да не си стоя много много вкъщи за да не се изкушавам!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd July 2005, 18:25
__AsHlEy__ __AsHlEy__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: SoMeWhErE I BeLoNg
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до __AsHlEy__
По подразбиране

И аз имам същия проблем майка ми и баща ми напрекъснато си купуват вафли,пуканки и т.н те бъобще не дебелеят,но АЗ ужас...карам майка ми да ги крие и тя уж ги крие ама нещо пак не се получава...просто не мога да спра!!!Е***ти свинята съм!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th July 2005, 11:07
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

мдаааа....и у нас е същото
брат ми постоянно купува или моли майка да купува нещо сладко като, разбира се, нито едно килце не му се лепва докато аз примлясвам ли примлясвам като невидяла...е как се пази диета питам аз?

а за плуването - вярно прекрасен спорт, жалко че плувам като удавник
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: QMMMMM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:04.