IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th June 2005, 14:21
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Как смятате?

Здравейте всички.Имам един проблем - дебела съм и изобщо не харесвам тялото си.Ето защо искам да ви попитам мислите ли,че ако спазвам разумна диета,правя упражнения,тичам и ходя на фитнес всеки ден в продължение на 15 мога да сваля 7 килограма?Ако не,моля ви кажете ми какво да правя,защото съм отчаяна. Моля ви,недейте да подминавате темата ми,защото наистина е много важно за мен.Моля ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2005, 15:00
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Нито знаем колко тежиш (защото 50кг човек харчи едни калории, а 75 кг други), нито какъв живот водиш (за да си направим поне груба преценка за метаболизма ти) - не можем да ти дадем точна прогноза за очакваните резултати.

Но за 15 дена 7 килограма мазнини не могат да се свалят. Може да се излъже кантара от обезводняване, некоректно мерене и т.н. но реалното стопяване на мазнините няма да е толкова.

Ако стопиш 3 кг за 15 дена ще е супер резултат и трябва да си много доволна. Защото това ще значи че правиш нещата правилно и нямаш проблем с хормноните и метаболизма си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2005, 16:32
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

56 килограма съм,а искам да стана 48.Водя застоял живот.Ям си от всичко,не спортувам,не се грижа нито за тялото,нито за фигурата ди,а сега искам да променя нещата.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th June 2005, 16:34
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
56 килограма съм,а искам да стана 48.Водя застоял живот.Ям си от всичко,не спортувам,не се грижа нито за тялото,нито за фигурата ди,а сега искам да променя нещата.
Ами мисля че ти сама си отговаряш на въпроса. Почни да не ядеш от всичко, да не водиш застоял живор и да се грижиш за тялото си и ще имаш резултат

Какво да не ядеш сме писали на много места в този форум, попрочети малко, как да водиш незастоял живот мисля че сама може да измислиш предвид ежедневието ти, а за грижата за тялото- пак ти трябва да решиш до колко внимание искаш да му отделиш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2005, 19:34
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

С теб сме, няма страшно!
Само факта, че си решила да направиш нещо за себе си, е успех!
Чети, храни се правилно, спортувай и се радвай на живота! :P
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st July 2005, 16:26
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Ми и на мен ми казаха същото просто яж по малко но не се ограничаваи,прави упражнения движисе!!!Наи вече спорта върши работо!!!
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th July 2005, 13:20
vania vania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Желая ти успех , но ти препоръчвам да не се стремиш към бързи резултати , защото те обикновено са нетрайни-ти искаш да промениш много неща , а за това ще ти е нужно време
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th July 2005, 16:33
Nicotiana Nicotiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 16
По подразбиране

Ти май всъщност искаш да промениш не тялото, а живота си,а? И аз ти желая успех! Само не се вманиачавай много, щото няма смисъл! За 15 дни, само ще умреш от глад, ще се обезводниш, ще изпушиш 100 кутии цигари и ще ти излязат пъпки!
Со кротце, со благо - с мярка! Сама няма да разбереш, как си започнала да ходиш по-изправена, по-енергична си и имаш време и желание за всичко!
А лятото е точното време за това! Късмет!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксмятате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.