IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3041  
Стар 10th March 2009, 14:44
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

та за бисквитите всички продукти се забъркват да стане гладка смес може и със пасатор и после със една лажица се взема от сместа и се оформят бисквитите върхо хъртия за печене
ТИРА много вкусна ти изглежда пицата
Отговори с цитат
  #3042  
Стар 10th March 2009, 15:21
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Пицата е без трици. Може да си направите даже две.

Неда, сега съм с десетина килограма от първия път, "благодарение" на хормонални таблетки. Но сега вече не ги пия и се надявам да има резултат. А и като съм свалила вече два килограма съм много доволна.
Сега започнах от 95. В момента съм 93. Искам нещата да стават бавно. Не искам да отслабна 10кг за един месец и после да задържам през следващите двайсетина дни. Искам да съм постоянна, да не се подавам на изкушенията и през лятото да се фръцкам с ново тяло.. въпреки че килограмите към които се стремя може да постигна чак към края на есента. Но дори и с няколко килограма по-малко ще бъда различна през лятото. Само да съм здрава.

Днес ми се "вмъкнаха" в съзнанието солети. Но си казах- ха! да не са по-големи и силни от мен. И безболезнено ги изгоних от съзнанието си....


Отговори с цитат
  #3043  
Стар 10th March 2009, 17:28
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

браво тирра само така, щом някое изкушение ти се изпречи пред погледа ти не му се поддавай защото не може някакви си солети или други неща да те спъват по пътя към новото тяло, обещавам лично да дойда на инспекция през лятото за да видя тази работа
Отговори с цитат
  #3044  
Стар 10th March 2009, 17:39
Le_Madam Le_Madam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен Днес ми е втори ден и за съжаление не чуствам да има голяма разлика Но си продалжавам напред. Под вещото ръководство на Тира реших да съм на първа фаза до четвъртък... Надявам се след това да има ви се похваля с по добри резултати като вашите. Ама с моите спиранки и почванки...
Отговори с цитат
  #3045  
Стар 10th March 2009, 18:48
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Тирра, благодаря ти за отговора. И аз обикновено стигах до 92 през зимата-сега първа зима, която посрещнах около 80кг. и то защото наруших режима по празниците. При този режим единствено крепя килограмите, въпреки че желаното тегло е далече, далече, далече. Много си права като казваш, че по-добре бавно, но славно да се свалят кг-те, защото през последните близо 8-9години какви ли опити не съм правила и всичко доведе до още по-големи кг-ми, заради йо-йо ефекта и моята несериозност, разбира се.Много ти се радвам, защото ти ме подкрепи в началото и присъствието ти във форума е голяма опора за мен. Желая ти много успех!
Дими, направих бисквитките, но като една голяма бисквитка , даже ако имах с какво да я намажа щеше да стане перфектно руло. Много ми хареса!
Успех на всички дами и много свалени килограми!!!!!(ще стана поетеса покрай този режим)!
Отговори с цитат
  #3046  
Стар 10th March 2009, 18:49
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

NPP, пишеш ли още?
Тирра, браво на теб. Аз се оплесках при захранването и сега започвам от 69, а лятото бях 57. не зна дали ще мога да ги постигна пак, ама поне се надявам, защото толкова колко то сега не съм била никога.
Отговори с цитат
  #3047  
Стар 10th March 2009, 18:52
lidia85 lidia85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте и от мен.И при мен е втори ден от ударния етап.Чувствам се прекрасно,не чувствам глад пия си над 2 л вода.Мисля да карам ударния етап 10 дена,защото имам 30кг за сваляне.А в книгата четох,че той се определя според кг които имам за сваляне.Добре е 10 ударен нали?Лека вечер и много минусчета на всички
Отговори с цитат
  #3048  
Стар 10th March 2009, 20:24
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

tirra, благодаря за супичките. Аз тази спаначената си я правя и мисля утре пак да я прбвам.
Искам да ви споделя какво ни каза на лекция една доцентка по повод нашата диета. Значи каза, че с тази диета се отслабва, но след нея има увеличаване на нивото на триглецеридите и холестерола. Дали някоя има подобни наблюдения? Може би е във връзка с увеличената употреба главно на жълтъци.
От друга страна четох, че в резултат на активиране на мастните депа се увеличава съдържанието на триглицериди. Това го пишеше в самата книга. Според мен, ако увеличим количеството на добрия холестерол, т.е. рибата и по-активния начин на живот, ще успеем да предотвратим тези неблагоприятни последствия.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3049  
Стар 10th March 2009, 21:46
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

първо да кажа че много хора изказват "компетентно" мнение по повод диетата без дори да са си направили труда да прочетат книгата на дюкан, нищо чудно и твоята преподавателка да е от тях, но ти сама ще си решиш дали да започнеш диетата и какво да очакваш от нея
само един въпрос ако преминеш на пълно гладуване само на чай как мислиш че това ще се отрази на организма ти
Отговори с цитат
  #3050  
Стар 10th March 2009, 21:57
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

marry, аз вече съм на диетата от 13 февруари. Наистина се отслабва. Не знам дали отговорът на моя въпрос го има в книгата. Чудех се просто дали някой не си е правил изследване на холестерол, защото , колкото и да не ми се иска да призная, има доста логика в нейните приказки. Но докато не знаем за сигурен случай, не можем да сме сигурни.
Малко ще се отклоня от темата, но с количеството холестерол в кръвта наистина се спекулира. Всяка лаборатория си прави нейни тестове, повечето от които не са изобщо верни.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:32.