IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 8th February 2007, 20:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Дай адреса, щ`и пратя 5 парчета да си гризкаш ....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #182  
Стар 10th February 2007, 05:37
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Tа... в никакъв случай не искам да пускам нова тема за това. Но имам един проблем . На 21 юли ще пътувам за Лондон и искам до тогава да сваля доста килограми . Та имам около 4 месеца и половина, за тях искам да сваля около 9-10кг. . Това дали е възможно ? На скоро четох една книга и почнах горе-долу да спазвам това, което пише(хранене 3 пъти на ден, разделно ). Та чудех се дали, ако започна тази диета може да ми даде някакъв старт . А за менстоацията, та аз я имам от 2г. тъй, че било нормално да ми е нарядко 8) . Та за диетата какво мислите, ще ми препоръчате ли нещо?? Моля ! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
ПП. много се извинявам, че насочвам темата само към моят проблем
Отговори с цитат
  #183  
Стар 10th February 2007, 09:44
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

flakita напълно възможно е да ги свалиш, има хора които свалят тия килца за месец! Твоето обаче е съвсем нормално.
Почвай диетата, ако я спазваш ще свалиш.Аз съм на 9 ден днеска и съм с 3 килца надолу! Никак не е тежка, прочети 1-вият пост на Неличка...аз не спазвам точно часовете, но продуктите да! Сигурна съм, че с диетата и някакъв спорт какъвто и да е, дори разходки всеки ден, ще постигнеш добър резултат!


ПП Аз снощи малко се поовлякох, 'щото имаше баничка у нас и аз изядох едно парчеце! Ама днеска стродо на мляко!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #184  
Стар 10th February 2007, 16:03
pami pami не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 11
По подразбиране

да се оплача нищо не съм свалила а съм на 12 ден от първата диета възможно ли е при някои хора диетата да не действа спазвам всичко прегрешението ми е че съм пропускала няколко хранения да се отказвам ли дайте съвет
Отговори с цитат
  #185  
Стар 10th February 2007, 16:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Може би трябва да увеличиш движението, поне няколко километра ходене пеша всеки ден, ако нямаш време и желание за повече.
А е възможно и организма ти по- бавно да се настройва към режим на горене на натрупаните мазнини, и на мен ми се е случвало първите 2 седмици от дадена диета да не сваля нищо.
Според мен като свършиш тази, почни втората диета, мисля, че след около седмица най-много ще започнеш да сваляш.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 10th February 2007, 17:55
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
flakita напълно възможно е да ги свалиш, има хора които свалят тия килца за месец! Твоето обаче е съвсем нормално.
Почвай диетата, ако я спазваш ще свалиш.Аз съм на 9 ден днеска и съм с 3 килца надолу! Никак не е тежка, прочети 1-вият пост на Неличка...аз не спазвам точно часовете, но продуктите да! Сигурна съм, че с диетата и някакъв спорт какъвто и да е, дори разходки всеки ден, ще постигнеш добър резултат!


ПП Аз снощи малко се поовлякох, 'щото имаше баничка у нас и аз изядох едно парчеце! Ама днеска стродо на мляко!
Gavr1 много ти благодаря за отговора !
Отговори с цитат
  #187  
Стар 10th February 2007, 18:16
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

я да ви питам с какъв процент масленост ви е киселото мляко и може ли да е друго, а не точно на баба и относно водата по колко литра е добре да се пие
Отговори с цитат
  #188  
Стар 10th February 2007, 18:23
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Мойто е 3,5 процента.Вода е хубаво да се пие по 2 литра.Аз рядко стигам и до литър.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #189  
Стар 10th February 2007, 23:32
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Мойто е 3,5 процента.Вода е хубаво да се пие по 2 литра.Аз рядко стигам и до литър.
Моето мляко е с 3,6 % масленост "Огоста", него най-си го харесвам.Иначе за водата...въобще не се сещам да пия, честно ви казвам.
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #190  
Стар 12th February 2007, 16:56
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз съм прекратила диетата вече 2 дни,понеже съм мноооого болна. Боли ме главата,гърлото,дробовете и бъбреците.Чуствам се,като парцал и не мога да хапна абсолютно нищо.Отврат.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.