IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd July 2008, 14:43
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Общо взето като цяло в България дрехите са от най-ниското възможно качество,особено за по-масовите марки...Не само с Terranova е така,попадала съм на блузки Puma и Adidas чийто шевове вървят на криво,трябва да се оглежда добре нещо преди да се купува,иначе от Тerranova имам 4-5 блузки и не са мръднали,но сигурно съм улучила изключения
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 4th July 2008, 11:33
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
днеска минах от там, само парцали. Тия теранова почнаха да продават егати боклуците,
и аз наскоро наминах в един магазин на Теранова и съм разочарована тотално
все едно прахта ще бърша с тез парцали
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th July 2008, 06:55
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vafli4ka
Общо взето като цяло в България дрехите са от най-ниското възможно качество,особено за по-масовите марки...Не само с Terranova е така,попадала съм на блузки Puma и Adidas чийто шевове вървят на криво,трябва да се оглежда добре нещо преди да се купува,иначе от Тerranova имам 4-5 блузки и не са мръднали,но сигурно съм улучила изключения
Не само в България е така, споко.И тук в Сащ евтините магазини са пълни с маркови дрехи, но с ужасно качество, трябва много внимателно да се гледа, просто всички дрехи се произвеждат в Китай и други подобни държави, дори съм виждала тук блузки на които пише че са произведени в Б-я и са малко по-скъпи от китайските Иначе и аз имам 1 блузка и едно потниче от Terranova и не са мръднали, но вече ги нося само вкъщи.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #74  
Стар 8th July 2008, 21:56
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Не само в България е така, споко.И тук в Сащ евтините магазини са пълни с маркови дрехи, но с ужасно качество, трябва много внимателно да се гледа, просто всички дрехи се произвеждат в Китай и други подобни държави, дори съм виждала тук блузки на които пише че са произведени в Б-я и са малко по-скъпи от китайските Иначе и аз имам 1 блузка и едно потниче от Terranova и не са мръднали, но вече ги нося само вкъщи.
мои познати шият спортни екипи за adidas и ми казаха че нещата идват разкроени при тях те само ги шият а щампата се прави отделно на място в софия,за къде отиват след това дрехите не знам,но знам че са ги накарали да подпишат няколко договора,които ги задължават да не правят щампата на марката както и да не копират и продават моделите...но пък понякога произведение в БГ неща са много по-качествени от марковите
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 8th July 2008, 22:12
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Редовно си пазарувам ризки оттам, щото става бързо - толко са евтини, че няма смисъл да ги пробва човек.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th July 2008, 09:55
kalin4eto kalin4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

На мене ми бяха подарили една бяла къса поличка(като на тенисистка)и то преди ок. 5 години и не е мръднала изобщо като нова е
__________________
Last Dance, First Kiss Your Touch My Bliss...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th July 2008, 11:25
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

и аз имам две сладурски блузки оттам, но вече не ги нося че са доста помпозни за мен.
все още са добри иначе стават за обличане но не са ми вв стила
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th July 2008, 12:25
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

А аз си взех едно долнище от там и не съм доволна.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th July 2008, 01:55
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

разнообразие но живи боклуци ужас наистина,на 100 неща едно за свят,но въпрос на вкус
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th July 2008, 11:51
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

аз имам една торба от ТЕХиня магазин, нооооооо я ползвам за партакешите за фитнес
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Terranova
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:32.