IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th May 2007, 07:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

alisa79, мъртвата тяга, за която говорим тук е "Мъртва тяга с изпънати крака (Римска мъртва тяга)" в статията, която ти си посочила - тя натоварва задната част на бедрата и седалището. Предполагам, че краката ти са мускулести в прасците и бедрата отпред. Мисля, че няма опасност да станеш прекалено мускулеста отзад
А хиперекстензиите не са ли упражнение за гръб ???!!! За "рибиата"
Отговори с цитат
  #52  
Стар 18th June 2007, 11:42
ttoni2004 ttoni2004 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Запознати ли сте с колана вибратон? Някой да си го е купил? Стяга ли тялото наистина, както твърдят в рекламата, на ток ли е или с батерии? Колко му е срока за експлоатация? Колебая се дали да си купя спортен уред за крака или този колан.Предварително благодаря
__________________
Не вярвай в чудеса. Разчитай на тях!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd June 2007, 17:09
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Не съм запозната с този колан ... даже и за рекламата не се сещам, но не вярвам да ти даде желаният резултат. От там нататък въпросът опира до това с какво време разполагаш, ако имаш малко повече свободно време, по-добре го оползотвори правийки упражнения.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd June 2007, 09:28
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Прави ги във вариант "добро утро" или пък изобщо не го прави
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th June 2007, 13:04
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Bendji, кажи моля те за тъй наречения долен мускул на д-то дет да се повдигне? Упражнения спец. за него? За другите два работя по въпроса, ама за тоя искам нещо наистина добро и ефикасно?
Може би има някъде във форума написано по този въпрос, ама нещо ми е убягнало
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th June 2007, 17:35
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

За gluteus maximus са упражненията с избутване назад и в страни на глутеус машина. Става и на кабел с каишка, зависи какви уреди има там където тренираш. Но аз най уважавам нападите. Всички разновидности: напред с крачка, напред статични, в страни, на стълбичка(любимите ми), назад, с усукване. Когато се стремиш тежестта да пада на петата, глутеуса се товари отлично! Клековете също са много добри, прави ги с тежест. Мъртвата тяга, за която е писано напред в темата също.
Имай пред вид че формата на глутеуса, както и на всеки друг мускул е генетика. Тоест ако ти е по-издължена надолу е възможно дупето ти да изглежда увиснало. (ако съм те разбрала правилно и говориш за долната част на дупето) Ще потърся снимки и ще постна.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th June 2007, 17:41
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
За gluteus maximus са упражненията с избутване назад и в страни на глутеус машина. Става и на кабел с каишка, зависи какви уреди има там където тренираш. Но аз най уважавам нападите. Всички разновидности: напред с крачка, напред статични, в страни, на стълбичка(любимите ми), назад, с усукване. Когато се стремиш тежестта да пада на петата, глутеуса се товари отлично! Клековете също са много добри, прави ги с тежест. Мъртвата тяга, за която е писано напред в темата също.
Имай пред вид че формата на глутеуса, както и на всеки друг мускул е генетика. Тоест ако ти е по-издължена надолу е възможно дупето ти да изглежда увиснало. (ако съм те разбрала правилно и говориш за долната част на дупето) Ще потърся снимки и ще постна.
Много ти благодаря! беше мнооого изчерпателна Само дет някои думички са ми чужди тия напади напрво мн. ме е срам То аз може и да ги знам като упражнения, ама названието им да ми убягва
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th June 2007, 19:34
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

http://www.bb-team.org/exercise/1185
За другите ще потърся линк.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th June 2007, 15:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
http://www.bb-team.org/exercise/1185
За другите ще потърся линк.
Многоооооо!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15th August 2007, 22:52
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей кажете ми ако обичате на какво да наблягам като ходя на фитнес за отслабване : на колело , на пътека или ? мисля че пътека е най - добре ама се
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кракадупе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.