IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 18th February 2008, 16:21
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

искам да ви попитам дали може да не включвам кафе към диетата си или ако пия да е след обед или вечер
Отговори с цитат
  #292  
Стар 18th February 2008, 17:30
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мисля, че може

metalmulisha, щом имаш проблеми с кръста, плуването е най-добрият вариант. Натоварва всички мускулни групи, минимален риск от травми, "извайва" тялото.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 18th February 2008, 21:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
искам да ви попитам дали може да не включвам кафе към диетата си или ако пия да е след обед или вечер
По принцип, ако не включваш кафе е по-добре. Чела съм , че влияе зле на нервната система по време на диета и на организма също (особенно ако се пие на гладно). Ако го пиеш го пий с повече мляко. Между другото за какво ще го пиеш вечер? Чувала съм , че хората го пиели сутрин за събуждане
Отговори с цитат
  #294  
Стар 5th April 2008, 02:14
ester007 ester007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Правла съм я два пъти- и двата пъти не я издържах до края!
Първият път до 7 мия ден включително, за тези 7 дни свалих 5кг и после качих 4кг. Вторият път си казах, че след като ги сваля ще ги поддържам с разделно хранене, но издържах до 6-тия ден като леко се издъних на 5-тия и на 6-тия вече я прекъснах. Резултата бяха пак 5кг и от тях качих отново 4кг. 1-вия път я почнах от 62 станах 57кг като я спрях станах 61кг. 2-рия пт от 61кг на 56кг и сега съм 6о кг
като се старая да ям разделно.
Тази диета е струва според мен. Овеличих и количеството храна, което приемам и то само от нея.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 9th April 2008, 09:51
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

ох исках и аз да си избера една диета и всички ми говорят за това японско чудо, но мисля, че дори и сега когато нямам много апетит няма да издържа. Това е мазохизъм. Аз пия една добавка за отслабване и вече свалих 3 кила и нещо, но искам за да ги за държа после да направя профилактично и една диета, но така като чета няма да е това японско чудо да си го правят японците. Не е за мен. Браво на всички успели.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 9th April 2008, 17:14
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марта80
ох исках и аз да си избера една диета и всички ми говорят за това японско чудо, но мисля, че дори и сега когато нямам много апетит няма да издържа. Това е мазохизъм. Аз пия една добавка за отслабване и вече свалих 3 кила и нещо, но искам за да ги за държа после да направя профилактично и една диета, но така като чета няма да е това японско чудо да си го правят японците. Не е за мен. Браво на всички успели.
каква добавка пиеш?
Отговори с цитат
  #297  
Стар 12th April 2008, 00:45
ester007 ester007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Аз свалих вече 14кг с леки ограничения и "захир", както и малко фитнес и повечко ограничения за последните 3-4кг.От 72кг на 58кг, висока съм 168см. На мен ми трябват още 6кг, за да стана 52кг. Искам да започна да се храня разделно и редовно, но информацията в нета си противоречи и не знам Диети вече не искам, намирам ги за неефикасни знам, че се е превърнало в клише, но наистина са с "Йо-Йо" ефект!
Някой от вас да има книга за разделното хранене или да знае от къде мога да си сваля такава??
Отговори с цитат
  #298  
Стар 22nd April 2008, 21:17
iva_neta iva_neta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм нова и току-що изчетох всичко във форума за диетата "Японско Чудо". Искам само да направя някои уточнения и допълнения. Годината беше далечната 1996, когато тази диета се предлагаше от някакъв вестник срещу сумата от около 10 000 или 15 000 лв. - сегашни 10-15 лв. Получаваше се писмо и четеш заветните редове. Е, дали от лятната сесия или тя наистина действа, но тогава свалих около 7-8 кг. За мен не беше трудно да я издържам - по- лошо от безпаричен студент има ли? Тъй като не ям риба въобще и тъй като шунката и месото не бяха по джоба ми, аз ги замествах успешно със кренвирши - сварени, за да падне солта. На закуска може да се пие и/или чай без захар. Движението поне 1-2 часа на ден е задължително. Друго не се сещам, но като намеря къде точно съм я записала ще внеса и останалите незначителни корекции. Смятам от утре да я започна пак. За 4-5 месеца съм качила около 6 кг., но имах 2 престоя в болници и куп глюкоза интравенозно. Иначе вече цяла седмица съм на Точкова диета, но нещо май няма ефект.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 14th July 2009, 14:23
LoadinGG LoadinGG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 8
По подразбиране Японско чудо

добър ден на всички започнах диетата едва вчера и днеска незнам какво става но искам да попитам след обедните часове може ли някакъв плод да се яде защото мн ми е зор от 3 до кам 6 7 часа
Отговори с цитат
  #300  
Стар 14th July 2009, 14:49
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране Re: Японско чудо

Цитирай:
Първоначално написано от LoadinGG
добър ден на всички започнах диетата едва вчера и днеска незнам какво става но искам да попитам след обедните часове може ли някакъв плод да се яде защото мн ми е зор от 3 до кам 6 7 часа
Спазвах диетата съвсем скоро /може би преди месец/
не съм хапвала никакви плодове - но аз не ги и обичам /е когато в режима е имало посочени такива съм ги яла де/
мисля че доколкото съм чела може да си позволиш плод между хранене но ако приемаш съвети - хапни кисела ябълка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскочудо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.