IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 3rd April 2008, 12:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Моята е сироп (на капки демек ) и е произведена в Украйна. 7.50 лв. струват 20 мл. (малко и тъмно шишенце, с жълт етикет, в жълта кутийка....пише Крьiмская Стевия). На същия производител имаше и Стеввия на таблетки, но, както писах по-горе, не ми я препоръчаха, защото не се разтваряли съвсем. Също имаше и листа, предполагам за чай, но не съм се заглеждала по-подробно.
Всичкото това може да се намери в един магазин за здравословни, диетични и диабетични храни на Лавеле 21. (пряка на Алабин, улицата, което минава точно зад Съдебната палата).

Бях скептична към сиропа, но продавачката ми го похвали, каза, че и тя ползва и ми капна на ръката да опитам...беше много вкусно, признавам. Но трябва мноооого да се внимава с дозирането, защото горчи, когато се прекали. Днес си сложих една капка в кафето със сметана и е о.к....Не мога да кажа, че е като със захар, но се пие ....(със захарин кафето също не става, както със захар)... Но имам само 2 опита , не съм уцелила още количеството. (пише 4-5 капки на 200 мл. течност)

Най-добре май е да си намерим на прах, но това май ще се окаже трудна задача.... Въпреки че не съм търсила кой знае колко досега. Знам само, че в магазина на Евл. Георгиев няма да има поне още 1.5 месеца и тази, която им докарат тогава, ще е с нова цена.

Не обърнах внимание дали тази Стевия, която рекламираха по телевизията, е същата, която и аз имам....(дано има и на прах )

Както и да е....аз със сигурност ще си я ползвам тази, пък, ако намерим по-хубава, още по-добре... ... Може да помолим Алегричка да ни донесе като се върне от Щатите.....

П.П. Вижте какво намерих http://biozona.eu/index.php?main_pag...products_id=12
и по-специално :
http://biozona.eu/index.php?main_pag...products_id=12
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 3rd April 2008, 15:06
V V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 40
По подразбиране

http://www.tv-butik.com/index.asp?tn...911_sauna_belt

Момичета,някой ползвал ли е такъв сауна-колан ?Защото реших да си го поръчам и евентуално да засиля ефекта на диетата-за последните 5дни не съм мръднала все още нито грам!
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 3rd April 2008, 15:25
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравей, V няма никакъв смисъл да си даваш парите за този колан! Един познат си беше взел, даже от тези по-скъпите и единствения резултат беше .. изгаряне на кожата!! Иначе ако спортуваш - знаеш - може с найлони да се увиваш за по-интензивно потене на определени места или пък да си вземеш от тези неопреновите клинове... Макар че който и фитнес-инструктор да попиташ, ще ти кажат, че от потенето не се отслабва, просто губиш течности за кратък период от време Така че .. Само това е истината!
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 3rd April 2008, 15:28
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мой съвет е да не си даваш парите за глупости...
Я пак сподели какво хапваш, та да видим къде се корени проблема .....Или пък си 50 кг на 170 см, нормално да не сваляш ...

По-добре започни с някакъв спорт....Ако искаш на истинска сауна ходи, но от нея се отслабва за 40-60 мин. само (или докато не погълнеш изгубеното от потенето количество течности ). Чух, че сауната засилва метаболизма (кръвообращението) и така уж помага донякъде на отслабването, но имам какво да чета по въпроса...

Както и да е...., по-добре си увий коремчето в домакинско фолио и прави коремни преси или нещо от сорта и за тия пари (+още малко ) си купи карта за спорт или гирички за вкъщи, отколкото да ги хвърляш на вятъра.

Само не се отказвай! Ако това не ережима за теб, ще намерим друг, който да ти харесва и да дава резултати !!!

П.П. ellica, изпревари ме !
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 3rd April 2008, 19:39
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ео искам да ви попитам нещо :P значи някой използвал ли е новият антицелулитен крем на нивея и ако е доволен ли е как е? мерси предварително
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 3rd April 2008, 21:46
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

днес малко наруших режима но се надявам да не ефатално изядох една репичка и един бадем +един бонбон че един колега когото наследих почерпи ох надявам се да не е фатално за режима
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 4th April 2008, 02:49
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Taka, тъкмо опитах гювечетата
Това със заливката от яйца и мляко е станало сладкиш, пък другия вид само със заливка от мляко е ок..млякото е пуснало вода и не му се кефя толкова (това обаче не означава че няма да го хапна )
За днес менюто беше много не организирано, защото пак нямах време за нищо..
закуска: една нещастна палачинка от остатъците които ми бяха останали в хладилника..получи се доста зле,ама я хапнах
обяд: 2 с.л. трици с прясно мляко, 2 парчета шунка + варено яйце и малко сиренце( за първи път си взех и май повече няма да взимам...)
след обяд: 2-3 малки кексчета и пудинг (фат и шугар фрий )
вечеря: едно гювече (исках още едно да омета,ама се спрях), едно кексче и чаша зелен чай
Сега отивам на театър..оф как ми се спиииии ама нЕма начин!
Оооо да се похваля днес ми е 22ри ден от диетата, не съм се теглила, щото забравих да купя батерии за кантара, ама си премерих талията сутринта- вече е -9 см Чудя се да се радвам ли, или да недоволнича Айде ще се радвам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 4th April 2008, 07:37
V V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 40
По подразбиране

Добро утро ,момичета.Що се отнася за мерките ми 158см/55кг като винаги съм била около 50кг. Тези излишни 5кг са се лепнали на дупе и бричове.5 дни съм на П и всяка вечер съм на велоаргометъра и пак нищо.Мин.седмица бях 2/5 и продължих с тези 5П ,но нищо.Явно не става като имам да смъквам толкова малко кг.Ям "Култура" тр.хляб 1/4 на ден ,посл.2 дни пилешки кюфтета на дърв.въглища(вакумирани на Кенар) и 2 яйца печени вечер и някои вечери -дюканско кексче на микровълнова.Мже би някъде бъркам...
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 4th April 2008, 07:42
V V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 40
По подразбиране

ааааа....и щях да питам-взех си и крема на Дева -червения ,незнаех кой точно ,защото са 4 цвята кутии.Дали сте го пробвали?А нямам време за фитнес,затова гледам да правя нещо в къщи докато уча с детето.А за сауната -пробвах ама съм с ниско кръвно и на 5-тата мин.съм на вън-повече не издържам-вие ми се свят...
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 4th April 2008, 08:11
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здр момичета ,мила V аз си взех на avon антицелолитния новия и съм доволна мисля, че ми се отразява добре пиши след някой друг ден как ти действа да знам дали и аз да го пробвам ,въпреки че на всеки човек му действа различно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.