IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 1st April 2008, 16:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Engel, аз съм забелязала същото с това кафе. ако не ям нищо и само лимон с вода не огладнявам, ако хапна само една ябълка и се започва вълчи глад.
TedyK аз да ти кажа се отдадох на правилното и разнообразно хранене, естествено храните са съобразени с часовете на деня. До обяд си позволявам въглехидрати, следобяд млечни, месни и кисели плодове. Прециних, че не съм готова за отслабването за един месец. Просто съм под голям стрес заради завършването, абитуриенската и всички тези приготовления за роклята.Само допълнително се изнервям от тази диета и всички тези останали работи. Това решение го взех днес, когато избухнах пред една клиентка, която ми казваше, че съм отслабнала (просто беше 3тия човек, който ми го казва това за деня). При положение, че кантара не ми показва и аз не се чувствам така супер много се изнервих и й се скарах. Много грозна гледка беше отстрани и съжалявах след това. Според мен нямам нужда от излишни нерви покрай тези диети. Правилното и постоянно хранене е много по-важно. За това съветвам всеки нов и стар член на групичката за отслабване да не се обременява с това да свали точно определени килограми за точно определено време и да се обвинява когато това не стане. Надявам се да сте разбрали нещо от разказа... малко го написах омотано
Много усмивки ви желая момичета и се радвайте на живота, защото той минава докато си правим планове и менюта за отслабване
Отговори с цитат
  #672  
Стар 1st April 2008, 17:06
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Engel, просто имаш нужда от захар в кръвта (въглехидрати). Това ще те успокои. Наистина всеки знае себе си и понеже знам на какви драстични диети съм се подлагала и как на финала покрай Аткинс даже ми оперираха апандесита карам нещата с мярка.
Отговори с цитат
  #673  
Стар 1st April 2008, 21:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Има логика, явно изперквам.. то като се огранича само на месо, млечни и трева как да съм ? Със сигурност не отделям хормона на щастието
За днес менюто ми е:
Закуска: шепа бадеми с чаша прясно мляко 1.5% и кафе
Междинна: Активия с киви.. много ми беше мерак да я опитам, но така ме запичат тези активий че... нямам думи.
Обяд: 1 кебабче на скара + зелева салата
Вечеря: пилешко филе запечено на фурна със топено сирене и домат
за десерт 1 банан.
Късна вечеря може би 1 портокал, но е под въпрос.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 2nd April 2008, 16:05
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Engle, не е от храненето. Само на месо, трева и млечни трябва да ти е стабилно нивото на кръвната захар през целия ден и да се чувстваш добре. Явно много се притесняваш и се форсираш. Бутай тук-там по някоя лъжица натурално какао или си прави мокачино, ще видиш как ще си оправиш настроението и няма да имаш проблеми с отделянето на ендорфин. .
TedyK, това с операцията дали наистина е свързано с диетата на Аткинс? Ужас.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #675  
Стар 2nd April 2008, 22:04
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
TedyK, това с операцията дали наистина е свързано с диетата на Аткинс? Ужас.
изказвам лично мнение и не казвам, че всеки ще стигне до там. аз изкарах 24 дни от първата фаза на Аткинс.
след 15тият ден наистина започнах да нямам сили в мускулите, но нали съм инат... продължих.
като влязах за операцията лекарят ме попита защо кожата ми на корема е такава. вика ти си отслабвала и то много екстримно. ама аз си замълчах.
за товя препоръчвам всичко с мярка. знам аз как отслабвам хряня се ограничено, но след това на другият ден здраво горя калории във фитнеса.
Отговори с цитат
  #676  
Стар 2nd April 2008, 23:28
carry carry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 91
По подразбиране

Да, всичко с мярка..но понякога ти се иска да избягаш от нормите и да изядеш нещо калорично..и се прекалява..затова най-добрия вариант е постоянен равномерен хранителен режим ,с който организма да свикне и да знае кога,какво..без да трупа запаси.На теория е много лесно и розово..но..за съжаление ние се опитваме да получим истински резултати за кратък период от време..а хубавите неща стават бавно...
__________________
If You judge people,you have no time to love them."
Отговори с цитат
  #677  
Стар 3rd April 2008, 10:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от carry
Да, всичко с мярка..но понякога ти се иска да избягаш от нормите и да изядеш нещо калорично..и се прекалява..затова най-добрия вариант е постоянен равномерен хранителен режим ,с който организма да свикне и да знае кога,какво..без да трупа запаси.На теория е много лесно и розово..но..за съжаление ние се опитваме да получим истински резултати за кратък период от време..а хубавите неща стават бавно...
Най-лошото при мен е, че искам да изям нещо калорично, изяждам го и после стигам до извода, че нищо не съм почувствала и е нямало нужда от това нещо.. каквото и да е то.. шоколад или чипс. Понякога го правя само от навик, защото трябва да изям нещо сладко след основното. Кофти е, надявам се вие да не се чувствате така никога.
TedyK сега как ти е кожата мила? По-добре ли си?
Отговори с цитат
  #678  
Стар 3rd April 2008, 19:40
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ео искам да ви попитам нещо :P значи някой използвал ли е новият антицелулитен крем на нивея и ако е доволен ли е как е? мерси предварително
Отговори с цитат
  #679  
Стар 3rd April 2008, 20:30
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Объркала си темата мила. По-надолу има такава за кремчета и лосиони за стягане по време на диета. Лично аз не съм го ползвала и немога да ти кажа нищо по въпроса.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 5th April 2008, 00:12
carry carry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 91
По подразбиране

АБе нещо замря нашие дневник...
Нека продължим
Кой докъде я докара?
аз днес:
Закуска
1.Солети(за първи път от 2 месеца)
2.Ябълка
Не обядвах-пак ябълка
3.Зелена салата с риба тон+задушени зелунчици(200гр)
4.50гр бадеми(печени)+3 капучино през деня
Абе нещо тия дни не ми е наред стомаха...какво се случва??ужас..
:
__________________
If You judge people,you have no time to love them."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:06.