IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th November 2014, 20:01
Denev Denev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 4
По подразбиране Съвет за цикъл с дианабол

Здравейте! Бих се радвал да получа съвет от някой, който се е сблъсквал с познатата в фитнес средите мета. Насочил съм се към този продукт след доста изчетено в нета и въпреки че знам за възможните странични ефекти, смятам, че това е един от анаболите, който може да ми свърши добра работа, за кратък срок и безопасно.

Та повече за мен, ходя на фитнес от около 2 години, следвам различни тренировъчни програми и стриктен хранителен режим. Резултатите са добри, но след като развитието ми вече трудно се забелязва, за разлика от това в самото начало, смятам да мина на следващото ниво. В никакъв случай не съм решил да прекалявам - искам само да пробвам и имам добър самоконтрол, което означава, че няма да се зарибя. Дианабол са таблетки, което е допълнителна причина да избера него. Виждал съм хора, които са го приемали и макар резултатът при тях да е супер набиващ се на очи (личи си че е химия), при мен не мисля, че ще се развият така нещата, тъй като не правя компромис нито с тренирането, нито с хранене, почивка и дори ходене при лекар. Та макар и джи-пи-то ми да казва, че не ми е нужно (лелката се ме обсипва с комплименти) аз смятам да го направя, но казвам това с идеята, че при някакви симптоми на страничен ефект веднага бих изтичал при нея за консултация. А и познавам хората от sportnaapteka.com и самите те са правили цикли с техните продукти, което е гаранция за качеството им.

Търся някой с повече опит да сподели как са протекли при него нещата, колко време е взимал дианабол, има ли някакъв психологически ефект, като агресия примерно, затъпява ли се и всичко, което да ми помогне да съм още по-подготвен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзацикълдианабол
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.