IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th February 2011, 22:40
jess03 jess03 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране Въпрос?!

Първо здравейте всички!
Имам идея за прическа,която искам да си направя,но не знам как точно да постигна ефекта,който търся.
Ще започна с това,че естествения ми цвят е рус.Преди доста време се боядисвах с черна боя няколко пъти,след това минах на червена турска къна,а последно си сложих кестенява индийска(преди 2 месеца).В момента естествения ми цвят се е показал с 1,5 см,а къната се е отмила доста за периода,в който не съм се къносвала.
Косата ми е къса и накълцана на доста пластове,така че да постигам рошав ефект.Прическата която искам е следната:черна основа с електрикови връхчета(зелени,червени,ли ави или може би розови).
За сега съм се посъветвала само с една фризьорка,която твърди,че прическата,която искам е трудно постижима,заради къната,която съм ползвала.
Вие какво мислите,как мога да постигна този ефект?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2011, 08:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Значи как да постигнеш такъв ефект не мога да ти кажа, но внимавай с къните - в много от тях се слагат оцветител за вълна, който е адски вреден...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th February 2011, 15:12
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Аз ще ти кажа НЯМА ДА СТАНЕ докато не отрежеш косата върху , която има къна, бях в подобно положение и се наложи от коса дълга до кръста да стана в такава подобна на тази, която описваш ти ! Просто върху къна боя не може да хване и от там идва проблема ти... +това къните са ГОЛЕМИ боклуци внимавай с тях аз за 3 месеца с къна , с която съм се боядисала само 2 пъти така си съсипах косата, че ми отне година след това да я оправя и солидна сума пари!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпрос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.