IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 31st March 2010, 15:02
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

От всичко прочетено до тук... от стотиците снимки, които съм видяла стигнах до следния извод: анатомични инпланти при едни стоят анатомично, при други като кръгли; съответно: кръгли инпланти при едни са си абсолютно кръгли, при други гърдите изглеждат като естествени. И като казвам това имам предвид почти единтична начална база - примерно с лека птоза. Ето например ако не се лъжа стела2306 - с кръгли и то НАДмускулно гърдите й са абсолютно като с анатомични. На други независимо, че са ПОДмускулно и мускула приплесква горната му част, пак ръбовете се личат ясно. Да, ще кажете, тънка кожа, зависи от твърдостта на инпланта... Така е, но и явно много зависи от самата форма на бюста като основа. Аз например бях забравила каква е била. Като гледам гърдите на дъщеря си бяха нещо подобно. А за такава форма гърди кръглият инплант не стои изкуствено. Станах многословна... та мисълта ми беше... според мен зависи много какви са ти били гърдите преди.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 31st March 2010, 18:08
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с теб kaka G
За крайният ефект най важно е първоначалния статус и после всичко останало,като вид импланти и това кой и как точно ги е поставил.Всеки доктор сиима някакъв маниер на работа,еди ги слагат по високо други по ниско.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 1st April 2010, 08:32
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Да ти кажа... не съм съвсем сигурна за позиционирането. Колко да се по-високо и колко по-ниско? Все си има някаква ако не точна, то поне призблизителна позиция. Все пак мускула /горната му част/ си е застопорена. Дори да има разлика, смятам, че е минимална. Аз например на една консултация предвид празния ми горен полюс попитах Заякова не са ли ми сложени малко надолу. И тя ми каза: "Не, няма как. Точно където им е мястото." След време осъзнах, че моите бяха такива - по-празни в горния полюс, а по-налети в долната част /каквито са на дъщеря ми/ и със слагането на анатомични инпланти всъщност получих първоначалните си гърди. Веднъж с детето си ги сравнявахме - едно към едно, с тази разлика, че моите са по-големи.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 1st April 2010, 18:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от everlast
Te_dda, обикновено казвам точно това, което искам да кажа, особено, когато очаквам тенденциозно отношение. Когато изразявам мнение за мен по-важно е по принцип да съм (прав или права, както предпочиташ).
Не се наемам да коментирам (всеки сам си преценява), дали от години опит на пациент или пациентка знаеш, колко сходни на мекота след време са различните видове импланти или от опита на специалист работещ в тази област даваш мнение? Мисля, че по-важно е да се знае, че всички марки (в т.ч. Ментор и Макган) предлагат импланти с различна твърдост, колкото и незначителна да е тя.

П.П. В смисъла на правилното изразяване използвай новите имена!
(доколкото знам Ментор и Макган, вече са минало)
1. важно е да си прав, но да се опитваш да завоалираш някаква самоличност заради тенденциозно отношение, както се изрази, е смешно
2. от каква позиция изразявам аз мнението си в конкретния случай не е важно и няма да го коментирам
3. ментор и макган не са минало, ментор и си е ментор и до днес, макган са фирма прозиводител, чиито различни импланти и модели имат наименованията алерган и натрел и те са различни сами по себе си...
4. ЗНАЕМЕ доста добре кои импланти какви разлики имат в моделите си по отношение на твърдостта и точно по този повод беше и коментара ! мисля,че няма нужда да се обяснява подробно,че например на ментор и 5-те анатомични модела са с кохезивност 3, което ще рече най-голяма твърдост, че макган като основен анатомичен модел имат импланти с най- голяма мекота, а дори и най-високия им кохезитет е далече като твърдост в сравнение с ментор и т.н.........но това има смисъл да се обяснява, когато наистина някой се интересува от тези разлики, а не каквто в случая, когато някой просто търси повод да се заяде, изрази тенденциозно отношение или както искаш там го наричай.... !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 9th April 2010, 19:04
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

момичета, някой може ли да ма каже къде мога да видя таблица с размерите на имплантите Ментор? благодаря предварително
а по темата , избрах PIP сега ще видим вторият ми опит дали ще бъде по успешен ..
Отговори с цитат
  #116  
Стар 9th April 2010, 19:49
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Защо втори опит ? Беше пускала снимки , беше доста добре ! Какво се промени ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #117  
Стар 9th April 2010, 19:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ето ти за кръгли ипланти , като кликнеш с/у всеки модел на подчертаното със синьо излиза и таблицата с размерите за модела

http://www.mentorcorp.com/global/bre...rofile-gel.htm

анатомични

http://www.mentorcorp.com/global/bre...rofile-gel.htm

кръглите имат варианти за 3 вида кохезивност, анатомичните и 5-те модела са кохезивност 3 ...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 9th April 2010, 19:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Защо втори опит ? Беше пускала снимки , беше доста добре ! Какво се промени ?
и аз това щях да питам, въпреки че не можах да видя тогава снимките....има ли проблем, лори, или просто си в паника заради имплантите ПИП ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 10th April 2010, 00:41
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

П.П. В смисъла на правилното изразяване използвай новите имена!
(доколкото знам Ментор и Макган, вече са минало) [/quote]

2. от каква позиция изразявам аз мнението си в конкретния случай не е важно и няма да го коментирам
3. ментор и макган не са минало, ментор и си е ментор и до днес, макган са фирма прозиводител, чиито различни импланти и модели имат наименованията алерган и натрел и те са различни сами по себе си...



te-dda...... Не ми се ще да влизам в полемика, но като виждам неточности в някои мнения се питам, те плод на незнание ли са или, както минаваш за компетентна тук, целиш нешо?
В смисъл на точността и добрите намерения очаквах да споделиш, че Ментор вече не е Ментор а e Джонсън и Джонсън, че Макган вече не е Макган а е Алерган, че Алерган не е модел импланти а е голяма фирма за филъри и че Натрел е търговската марка на техните импланти.

Смятам, че това би помогнало на мого момичета при консултациите да поставят въпросите си по-точно и да получават по-пълна информация за това, което ги вълнува. Тогава няма да се питат защо им предлагат импланти Макган, пък на паспортите пише Алерган. Може би не искаш да си задават бъпроси, защо на паспортите пише Алерган и никъде Натрел или да не се разбира, че по паспорт получаваш Алерган а ако ти се наложи да ги смениш може да видиш, че имплантите са маркирани като Макган? За да не питаме защо, преди няколко месеца са ни поставили импланти Макган, производство закрито от доста време?
Станаха много ЗАЩО???
Смятам, че трябва да си помагаме в търсенето на истината, за да не разбираме постфактум, че до вчера предлаганите ни "най-добри" продукти днес се оказва, че отдавна са били обречени.

ВАЖНО Е ОТ КАКВА ПОЗИЦИЯ ИЗРАЗЯВАШ МНЕНИЕТО СИ!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 10th April 2010, 16:25
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Момичета, кажете си мнението МакГан, Евросиликон или Ментор...Кои в кайна сметка са най-добри? Някакви гаранции или опции за подмяна има ли при тези марки?..И кои от тези марки са по-твърдички...Аз искам да го сменям този ПИП и без това съм с много очебиен риплинг,..пък и не съм доволна от кубиците си ....идеи и предложения приемам всякакви...Моля за вашето мнение!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиимплантиизбрахтезащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:28.