IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th October 2010, 22:36
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Уфф, нищо чудно, че не влизам в този сайт вече...
Моето мнение- ако, разбира се, е възможно без последствия
Имам голям бюст...Със сигурност гравитацията правопропорционално ще му разкаже играта рано или късно...Но гледам да се храня здравословно, глезя си кожата на деколтето и тренирам умерено. Предпочитам дори по-малка ''стопена чашка'', отколкото голямо и безформено пихтиесто. Под гърдата все пак има мускул, който малко или много повдига и мазнинката отгоре. Виждала съм малки и пак увиснали, което определено не е естетично- просто не тренират, за да не ги загубят съвсем. Всеки си има критерий, разбира се, но за мен спорта върши чудеса...И ментално- нещо, което естетичната хирургия не може, уви
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th October 2010, 06:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

спортът върши това,на което си генетично предразположен.Спортът неможе да направи големи цици,неможе да направи малък таз,финни кости и тн.оформя,стяга,извайва,...т ва е.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th October 2010, 08:32
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
спортът върши това,на което си генетично предразположен.Спортът неможе да направи големи цици,неможе да направи малък таз,финни кости и тн.оформя,стяга,извайва,...т ва е.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th October 2010, 08:31
Аватара на Melly88
Melly88 Melly88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Melly88
По подразбиране

Няма начин големия бюст да не е виснал леко.Някак си ми се струва невъзможно да не е така.Казвам го от личен от опит защото и моя е така въпреки цялото ми старание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблембюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:55.