IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2012, 20:13
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране Какво ви е мнението за Д-р Юрий Анастасов?

След един месец ще ходя при него да се оперирам.Имам цепка на устната - "Заешка уста"..Някой претърпял ли е такава операция,как е минало,доволни ли сте? Ако ми отговорите на въпросите,ще съм ви много благодарен!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd August 2012, 10:10
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Здравей, при теб вероятно не е в много тежка степен и проблемът е най-вече естетичен. Имам приятелка, чието дете се роди със заешка устна и вълча уста - освен устната, имаше цепка и на небцето. Не можеше да суче и го оперира Юрий Анастасов. Много са доволни и от професионализма му, и от отношението му като човек. Приема деца с вродени лицево-челюстни аномалии всеки петък мисля, за безплатна консултация. Доколкото съм чела в интернет, отзивите за него точно за операции на такива вродени дефекти, са изключително добри. Ето тук от форума с търсачката какво намерих: http://www.tialoto.bg/forum/search.php?searchid=55334

Този раздел на форума по принцип е за ринопластика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd August 2012, 11:27
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Благодаря ти много за отговора! Обаче нещо не иска да ми покаже,това което си намерил/а .. :/
Ако имате други мнения,отговори,моля пишете!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd August 2012, 13:33
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Здравей, имах предвид да провериш чрез "Търси" - горе в началото на страницата, след "Нови мнения" и преди "Бързи линкове". Не прегледах всички мнения във форума, но ти може да им хвърлиш едно око. В гугъл, на други места, също може да провериш: http://bit.ly/PCmKzs, в сайта на асоциацията също има информация.

Не съм специалист, но подобни малформации обикновено ги оправят в бебешка възраст, ако са много тежки и пречат на храненето и дишането или в ранна детска възраст при по-леки случаи, защото е много травмиращо за психиката на такива деца. Затова съдя, че при теб не е чак толкова зле, но определено е добре, че си решил да премахнеш проблема.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th October 2012, 13:01
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

[QUOTE=Hermiosa;777381]
След един месец ще ходя при него да се оперирам.Имам цепка на устната - "Заешка уста"..Някой претърпял ли е такава операция,как е минало,доволни ли сте? Ако ми отговорите на въпросите,ще съм ви много благодарен!
[/QЗ

Здравей,
явно си претърпял 2 операции при доктора. Можеш ли да качиш снимки - преди и след ринопластиката. Много от нас из форума, събираме мнения и коментираме резултати. Добре е да се видят и негови резултати, в предвид факта че общото мнение за него е положително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквовимнениетозаЮрийАнастасов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.