IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 30th December 2016, 16:40
Sirius9 Sirius9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 1
По подразбиране Съвет за сваляне на килограми

Здравейте,
Имам нужда от съвет за сваляне на тегло.
Мойте данни: 44 години, 187 см. 120 кг. Спортни занимания до сега: плуване и самбо като ученик, и фитнес след това до сега. Фитнеса ми беше само тежести което доведе прогресивно до увеличаване на теглото, което преди около 5 години стигна 140 кг.
Тогава разбрах че това което правя е едностранно и започнах да тренирам за сваляне на теглото. Започнах с тичане, след това бокс за около 6 месеца. Поради други ангажименти не мога да посещавам тренировки с фиксирани часове и затова от тогава тренирам предимно вечер. Тренировките са тичане на стадион или парк, самостоятелно бокс силови със собствено тегло и малко посещение в зала. Сега зимата само зала, но не толкова често колкот ми се иска.
Основния ми въпрос е свързан със следния проблем.
Когато включа силови тренировки много странно се увеличава апаетита, ставам уморен, не се възтановявам и качвам излишни килограми. При тренировките с аеробика и силови със собствено тегло подържам постигнатото, но пък не мога да сваля още. Тренировката ми сумарно с почивките е около 45 - 50 минути Не знам дали трябва да увелича времето или седмичния брой. При тренировките по бокс времето беше 90 минути и много повече потене имаше.
Ще се радвам да препоръчате подходящи упражнения.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзасваляненакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.