IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2011, 01:41
ednabgroza ednabgroza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
Smile Ринопластика при Др Кабакчиев в болница Лозенец

Здравейте. Неотдавна писах в този форум когато се колебаех при кого да си направя ринопластиката. Искам да споделя с вас моите преживявания покрай операцията и да ви препоръчам горещо Др Кабакчиев! Не съм се срещала с много други доктори в тази област, но от опит мога да твърдя, че е може би един от най-добрите в тази област в България, а сигурно и извън нея.
Операцията трая около час, като се събудих нямах болка, само затруднено дишане, което е неизбежно. Както знаете се диша само през устата през първите ден-два. Имах тампони в носа и превръзка под самите ноздри, както и шината облепена с лейкопласт. На вторият ден Докторът ми свали тампоните и превръзката и останаха само шините. Операцията беше на 16.12 и на 27.12 ми махна и самата шина както и пластинките в носа. След операцията нямах никакви синини за моя изненада, само леко подпухнали очи, които след това леко пожълтяха отдолу. След като ми свалиха шината не се наложи да ми поставят никакви други лепенки върху носа. Дори на другия ден (вчера) летях и със самолет без да усетя напрежение от промяната в налягането. Сега никой не може и да се досети, че само преди два дни бях маскирана
Искам сърдечно да благодаря на Др Кабакчиев за разбирането, професионализма и голямата човечност, която прояви Сега съм наистина много ама много щастлива с новия си нос Успех на всички, на които им предстои такава операция и ще се радвам да помогна ако имате въпроси. Ако много искате тази промяна, моят приятелски съвет е да не се колебаете-направете го! весели празници на всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2012, 13:19
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

ами да видим някакви резултати на работата му преди / след . Иначе всичко звучи добре, доколкото знам той е УНГ
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th January 2012, 14:47
Elmmo Elmmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Ednabgroza имам въпрос към теб на лични .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th January 2012, 23:15
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Звучи страхотно,ти с какъв проблем отиде?
Най-много ще ни зарадваш със снимки...

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприДрКабакчиевболницаЛозенец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:47.