IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 4th August 2009, 11:41
КРИСИ КРИСИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте.И аз съм решила на есен да се оперирам при д-р Рачев.Ходих на кнсултация и се разбрахме за септември.Едно ,че съм от Плевен ,но и чувам само добри отзиви за сега.И все пак ако някой не е доволен от външния вид или е имал някакви проблеми след това ще се радвам да сподели ,защото много ме е страх.Ще се радвам много ако някой ми изпрати снимка на подмускулни правени от него,защото съм виждала само над мускулни и са перфекти.Но той каза ,че при мен ще са под мускула.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 6th August 2009, 23:01
Ivaila Ivaila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 10
По подразбиране

абе криси какви са цените при Рачев за увеличаване на бюста?И трябва ли предварително записване за консултацията и в кой дни са някои ако знае нека ми пише
Отговори с цитат
  #133  
Стар 7th August 2009, 08:33
КРИСИ КРИСИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Ивайла операцията е 6000лв.А това му е тел0888823914.Можеш да му се обадиш по всяко време и да се разберете за консултация.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 20th October 2009, 15:52
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Здравейте! Пишете, че операциите при Рачев са 6000лв, но това за каква марка импланти се отнася или няма значение при него това (в което крайно се съмнявам)? И знаете ли с кои работи той? Мерси предварително
Отговори с цитат
  #135  
Стар 20th October 2009, 21:21
Ivaila Ivaila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 10
По подразбиране mamoplastika

[quote="BarbieGirl"]Здравейте! Пишете, че операциите при Рачев са 6000лв, но това за каква марка импланти се отнася или няма значение при него това (в което крайно се съмнявам)? И знаете ли с кои работи той? Мерси предварително [/quote
tova e cenata za pip i evrosilikon,raboti i s drugi no te sa s 1000 lv otgore
Отговори с цитат
  #136  
Стар 20th October 2009, 21:56
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Отговори с цитат
  #137  
Стар 8th February 2010, 21:36
miss_kris miss_kris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

аз си сложих цици при доктор Рачев на 18.01.2010 по 350кк, подмускулно, PIP . Изключително съм доволна от вниманието което получих от самия лекар и неговите асистенти. Гърдите ми са много красиви. Дори не се налага да нося специалния сутиен. Налага се обаче известно време да ходя с пристягащ колан, защото едната ми гърда е малко по-нагоре. Разрезите ми са много малки и тънки, а благодарение на мехлемите, които ми дава един народен лечител скоро почти няма да личат белезите.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 24th April 2010, 14:11
Eva-Regina Eva-Regina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Д-р Ивайло Рачев

Аз си сложих Евросиликон 350сс подмускулно на 16.04.10 при Ивайло Рачев.Останах много доволна от обстойния преглед и прецизната консултация,която получих от доктора.А по време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване на доста прилична цена.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 2nd September 2010, 19:33
rumiankata rumiankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране Zdraveite

аз си сложих импланти при доктор Ивайло Рачев на 29.12.2009 по 335кк, подмускулно, PIP . По време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване.Гърдите ми са много красиви.Разрезите ми са много малки и тънки.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 6th September 2010, 15:22
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Силиконовото олио е официално забранено. Не ми се вярва д-р Рачев да го инжектира все още... А за проблемите, бих казала че поне 90% от момичетата които имат силикон в устните, имат проблеми. Малкото които нямат просто са извадили зверски късмет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИвайлоРачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:36.