IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 6th December 2009, 19:39
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Иначе нищо ново около моята особа (то пък к'во искам и аз - всеки ден килце надолу ли хахахаха). Днес си купих бюстиенце - размер М (мноогоо се зарадвах, всички L-чета в магазините са ми големи вече) Оооо, че се сетих - напоследък си взимам трици със зародиш, според вас няма как да е проблем нали!?
  #1022  
Стар 6th December 2009, 22:15
Аватара на dowolna
dowolna dowolna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 83
По подразбиране

Привет на всички Дюканки!
..Миналата събота бях на село..иии какво ми се случи,заколиха прасето Муси..Многоо кожаа,многоо уши (цели 2),многооо зелена манджа,многоо мезе за вино иии много яко прегреших,но за мое очудване не бях качила повече от 100 гр,което много ме зарадва и изядох 2 парчета торта ..и понеже бях в застой,че да не кажа и малко от горе,прочетох за "бомбата"..да ви кажа има ефект..вечерта иядох половин шоколад,2 лъжици мед и после с лъжицата течен шоколад,докато стомаха ми започна да крещи да спра,но понеже съм зодия близнаци и съм лакома като за 100тина човека изядох цялото бурканче.След това 2 дена П и 1 ден ПЗ..Разултата е на лице 51 кг..наядена (от към мазни мръвки),доволна заради сладкото иии отслабнала..остава ми още 1 кг
П.С. отново трябва да благодаря на вас..Искрено пожелавам на всички да сваляте и да се гордеете със себе си дори когато сте съгрешили малко..А на всички,които искаха да пробват с "бомбата" давайте,хем ще си припомните както е да папкате сладичко,хем тези 1-2 кг които чакате да паднат с месеци няма да ги има
  #1023  
Стар 6th December 2009, 22:53
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте!Надаявам се,че ще приемете в групата си едно залутано лакомо девойче с едни 10 килограма за сваляне

Утре ще го направя разтоварващ ден-вода и чай,от вторник започвам режима на първо време с кисело мляко,херинга и пилешки дробчета.Така добре ли е,според вас?
  #1024  
Стар 6th December 2009, 23:36
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Здравейте!Надаявам се,че ще приемете в групата си едно залутано лакомо девойче с едни 10 килограма за сваляне

Утре ще го направя разтоварващ ден-вода и чай,от вторник започвам режима на първо време с кисело мляко,херинга и пилешки дробчета.Така добре ли е,според вас?
  #1025  
Стар 7th December 2009, 05:40
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Здравейте!Надаявам се,че ще приемете в групата си едно залутано лакомо девойче с едни 10 килограма за сваляне

Утре ще го направя разтоварващ ден-вода и чай,от вторник започвам режима на първо време с кисело мляко,херинга и пилешки дробчета.Така добре ли е,според вас?
Здравей и добре дошла! Според мен първия ден трябва да хапваш най-вече яйца и пилешко месце и колкото повече толкова по -добре. Знам, че за тази диета важи правилото -повече храна, повече свалени килограми. А и на втория ден сутринта да имаш един стабилен минус, който да те надъхва! Желая ти успех!
  #1026  
Стар 7th December 2009, 07:26
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

ДЮКАНКИ ПОСПАЛАНКИХАЙДЕ НА КАФЕ
  #1027  
Стар 7th December 2009, 07:38
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

CharlotteЗДРАВЕЙ И
  #1028  
Стар 7th December 2009, 09:15
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здравейте най после и от мен. Ника, честит имен ден на патерици!
Барбиииии!, да празнуваме "завръщането на блудния син". Радвам се, че си тук.
Добре дошла, Шарлот!
Даниски, Лейди, страхотни бебоци имате!
На Дундьо му взеха здравето в петък, та не можа да си вземе въздуха, камо ли да пише. Сега съм на линия от 8 ч., ама много сте изписали, докато ви прочета, че да се включа...
Даниски, поздравления! Понеже вече свиквам да следя килограмите на съфорумките, забелязвам, че ти сваляш най-ритмично, равномерно и последователно. Давай! Чувствам, че на лято на плажа събираш погледи.
Барби, а бе ти пак ги правиш едни работи за бой! Защо си само на мляко, а? И защо се чувстваш зле на ПЗ? От внушение, не от друго. Че какво по-хубаво от салатка, бе маймун с маймун такъв?
  #1029  
Стар 7th December 2009, 09:22
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Charlotte




  #1030  
Стар 7th December 2009, 09:31
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране



Вземайте чашите и на кафе.

дундьо ади бе жена от кога те чакаме.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:56.