IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 7th December 2009, 09:32
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А къде изчезна пак Яна? Янчееее, да не си зачезнала заради линийката? Я се покажи, че отдавна не си се отчитала.
Лейди, това с яйцата го прочетох, ама нещо не вдянах. Значие 5 яйца за вечеря. Ама пък и на всеки час от обяд до вечеря по едно яйце - така ли да го разбирам? Или тия 5 яйца ги разпределяш във времето от обед до вечер? Пък и честно, аз съм си ящно детенце и 100 г пилешко май ми е за разядка. Или то е по изключение само за този ден? Я вземи напиши как точно да го направя този ден. За него ли беше, че се прави най-много веднъж седмично? Че нещо много дълго правя задържане. Щях в събота да правя бомба, ама я отложих за една седмица, ха познайте от три пъти защо. Кантарев ме мрази по тая причина и показва 85, ама няма да местя линийката, щото знам, че е вода. Обаче вече се уморих от тия задържания. Много бавно и трудно спадам от 89 надолу, чак на моменти бяс ме хваща. С тия темпове ще си стигна нормата в следващия живот. В началото като свалих килца се чувствах добре, защото виждах разликата. Сега се адаптирах към визията си, пак виждам само излишните кила и се чувствам като прасе. Е, поне не е като слон, ама малко ме грее. Лейди, хайде като ме прочетеш, писни 2 реда по въпроса, защото наистина усещам необходимост да направя нещо по-драстично, без да гладувам и да бягам от режима обаче.
  #1032  
Стар 7th December 2009, 09:37
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, Нелитка! Докато си творя поста, ти си се появила. Пак шуменски доминат! Между другото сте много сладки с Викуш - видях ви на коледните картички. И аз исках да се изтипосам, обаче се оказа, че нямам ни една снимка, дето да е само моята физиономия.
  #1033  
Стар 7th December 2009, 09:48
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Нелита, кръвното не е от режима. А драйфуса е от кръвното. Пий си хапчетата. Просто времето застудява. Това си е най-нормалната реакция на организма, да се сгъсти кръвта и да почнеш да вдигаш кръвното, щом си го имаш. Твоето не е от най-страшните, защото долната ти граница е само леко завишена. Обаче си пий хапчетата. Аз като вдигна кръвно, първата ми работа е да пов...на. А храната - ами ние дюканките имаме голям избор на меса - харесай си нещо. Но човек с такива гастро-ентерологични проблеми поне временно трябва да заложи на варено пилешко месце, ако може да е супичка - още по-добре. С лимонче. Да не вземеш сега да абдикираш заради едно моментно неразположение
  #1034  
Стар 7th December 2009, 09:59
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

ДУНДЬО НЕ ЗАЧЕЗВАЙ ТАКА ЧЕ ЛИПСЧАШ НА ВСИЧКИ
анимации



  #1035  
Стар 7th December 2009, 10:03
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ама вие направо ме размекнахте! И мен ми е криво като зачезвам, обаче по-криво ша стане като ма гепи шефито.
  #1036  
Стар 7th December 2009, 10:05
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Барбиииии!, да празнуваме "завръщането на блудния син". Радвам се, че си тук.
Барби, а бе ти пак ги правиш едни работи за бой! Защо си само на мляко, а? И защо се чувстваш зле на ПЗ? От внушение, не от друго. Че какво по-хубаво от салатка, бе маймун с маймун такъв?
Тук съм, тук съм...къде ще бягам аз А за ПЗ - не си внушавам - по-тежко ми е, ето и днес съм така и ще се разтоваря с протеини само (нищо, че ми е 3-ти ПЗ). Ами подувам се, знам ли....и затова днес така, че бюстиенцето ми за студентския празник не търпи подуто коремче Тъкмо мислех да ви питам дали нарушавам режима така, ама според мен ако съм на ЧП и ям зеленчуци си е нарушаване, а обратният вариант (като мен) май не е лош!? Ааа и че се сетих още една полза от диетата за мен - научих се да закусвам. Преди не го правех, а сега с тези трици и млекце така свикнах, че като станах днес в 8ч и още не знам къде съм, ама ми се ядеше и хапнах (а едно време да ям я 8ч беше немислимо).
  #1037  
Стар 7th December 2009, 10:07
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

А ти верно къде бешеее????? Аз се върнах, ама теб пък те нямаше...
  #1038  
Стар 7th December 2009, 10:11
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Дундьо за снимката не е нужно да си сама, само трябва да нагодиш твойта физиономийка да е на центъра.пробвай и ще стане
  #1039  
Стар 7th December 2009, 10:32
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, Барби! И при нас в края на годината е лудница. Кремушанка се оплакваше от нещо такова. А ти не се прави на разсеяна, че не си прочела, дето пак те наругах. Яж нормално, но режимно!!! Освен за дупето си, мисли и за лицето си. Нали не трябва да се сбръчква и повяхва. Толкова малко ти остава да сваляш, закъде си се разбързала. Както и да е, хубаво е, че се върна.
Викуш, предполагам, че трябва и някаква програма да изтегля, за да обработя снимката, а пък аз съм си технически гений, та не знам
  #1040  
Стар 7th December 2009, 10:41
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

Хайде и от мен една прекрасна седмица ви пожелавам!!!
[img][/img]
Ей тази шуменска бригата как се е развилняла рано рано !
Бравос момиченца !
И привет на новичкото попълнение !!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.