IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 7th December 2009, 10:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Чакай, че сега видях на Барби първия пост. Барби, наистина понякога човек се подува от зеленчуци. Но няма нищо страшно. Помагат за ходенето на онуй място. Ти как си там? Трябва да си редовна, иначе се забавя отслабването. И да знаеш, че само с протеини няма витамини. Поне пий някакви допълнително. В единия пост пишеш за някаква липса на енергия, ако правилно съм разбрала. Ако имаш достатъчно витамини и минерали, няма причина за слабост. Аз например съм супер в здравословно отношение, откак пазя режима. А за нарушението, дето питаш, не е нарушение. Поначало броя на дните ЧП и ПЗ си ги определяш сам. Но имай предвид, че не трябва дните на ЧП да надвишава тези на ПЗ. Вече няколко пъти те съветвахме - пробвай 1/1. И не яж подуващи зарзавати, щом си податлива. Зелето е шампион на подуването. Бялата и черната ряпа също. А бе зимата е зор за разнообразие в тая област. Вземай си бяля ряпа дайкон, моркови, зелена салата особено. Също и броколи. Уж е от зелевите, ама е друго. Още повече, че трябва да го свариш или поне попариш. Става и розовата ряпа, от големите глави. Много полезен е алабашът и моят фаворит - червеното цвекло. Ям го като прасе. Понякога изплюсквам цяла купа салата само от цвекло. Пробвай. Има един особен хумусен привкус, който ми е страшно готин. Съдържа много вода и минерални соли с витамини. (Само на другия ден на онуй място да не се уплашиш, че имаш вътрешен кръвоизлив, хи-хи)
  #1042  
Стар 7th December 2009, 10:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ника, успешна седмица и на теб! И обезателно минусче!
  #1043  
Стар 7th December 2009, 11:16
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Чакай, че сега видях на Барби първия пост. Барби, наистина понякога човек се подува от зеленчуци. Но няма нищо страшно. Помагат за ходенето на онуй място. Ти как си там? Трябва да си редовна, иначе се забавя отслабването. И да знаеш, че само с протеини няма витамини. Поне пий някакви допълнително. В единия пост пишеш за някаква липса на енергия, ако правилно съм разбрала. Ако имаш достатъчно витамини и минерали, няма причина за слабост. Аз например съм супер в здравословно отношение, откак пазя режима. А за нарушението, дето питаш, не е нарушение. Поначало броя на дните ЧП и ПЗ си ги определяш сам. Но имай предвид, че не трябва дните на ЧП да надвишава тези на ПЗ. Вече няколко пъти те съветвахме - пробвай 1/1. И не яж подуващи зарзавати, щом си податлива. Зелето е шампион на подуването. Бялата и черната ряпа също. А бе зимата е зор за разнообразие в тая област. Вземай си бяля ряпа дайкон, моркови, зелена салата особено. Също и броколи. Уж е от зелевите, ама е друго. Още повече, че трябва да го свариш или поне попариш. Става и розовата ряпа, от големите глави. Много полезен е алабашът и моят фаворит - червеното цвекло. Ям го като прасе. Понякога изплюсквам цяла купа салата само от цвекло. Пробвай. Има един особен хумусен привкус, който ми е страшно готин. Съдържа много вода и минерални соли с витамини. (Само на другия ден на онуй място да не се уплашиш, че имаш вътрешен кръвоизлив, хи-хи)
Добре съм с "онова" място, до сега не съм имала проблем по време на диетата. Зеле няма да ям скоро ... тежко ми беше. Цвекло не съм яла никога и ще взема да пробвам (аз повечето изброени неща не съм ги опитвала де хахаха). А за режима - почнах го 5/5 и така ще го довърша. Аз си пия витамини иначе - и комплекс и отделно още вит.С
  #1044  
Стар 7th December 2009, 11:21
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Барби, не е необходимо както си почнала режима, така да го довършваш. Напротив, даже самият Дюкан препоръчва да се сменя съотношението, ако правиш задържане или сваляш бавно.
  #1045  
Стар 7th December 2009, 11:27
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Всъщност то си е логично - да сменяш съотношението имам предвид. Нали все трябва да се надлъгваш с метаболизма. А като си на едно и също редуване, организмът се нагажда и си намира най-икономичния режим.
  #1046  
Стар 7th December 2009, 11:31
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Абе то май не ми се сменя заради това, че ми е мнооогооо хубаво само на протеини - и на стомаха и на мен...странно, но факт
  #1047  
Стар 7th December 2009, 11:39
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А бе разбрах те, но има изрично предупреждение - протеиновите дни да не надвишават протеино-зеленчуковите. Обратното може. Обаче ако пробваш 1/1 може би няма да се подуваш толкова. Все едно всеки втори ден ти е разтоварващ. А пък за един ден ПЗ не можеш да натрупаш кой знае колко зеленчук. А бе вземи да пробваш, пък винаги можеш да се откажеш.
  #1048  
Стар 7th December 2009, 13:29
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Викуш, предполагам, че трябва и някаква програма да изтегля, за да обработя снимката, а пък аз съм си технически гений, та не знам[/quote]
дундьо нее нужна никъква програма ти само следвай инструкциите и ще видиш там кадето е снимката ти от дясната страна на монитора,че има за намаляване,завъртане и по точно наместване на снимката.пробваи и ще видиш пък дори и на снимката да сте 100 човека
  #1049  
Стар 7th December 2009, 14:02
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

E...пак съм почти 61кг.... ПЗ съм, ама.....то значи това са ни реалните килограми, защото след време ще сме си на всякакви храни и винаги ще има задържана вода....за сега няма да мърдам чертата А не съм яла много, още по-малко пък чак да напълнявам за 2 дена.... тъпо е така... кофти ми стана
  #1050  
Стар 7th December 2009, 14:04
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Ей сега ставам и почвам Тае-бо и танци... поне два часа ще откарам така (дано не ми стане зле само) и 2 дена ЧП, да видим кой ще пълнее
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.