IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #13  
Стар 4th January 2015, 10:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Линче, нея явно я е хванал синдрома на застаряващата дама. В този периоз, около 40-те жените пощуряват ве идно момент и са способни на невероятни простотии от страх от страростта. В моя град имаше дме такива приятелки на тези години. Абе бяха си нормални жени със хубави семейства, и като чукнаха 40-те буквално полудяха. Зарязаха мъжете, сложиха ултракъсите поли и огромни деколетата и то небе алкохол кръчми и безразборен секс та чудо. Тогава казвах на моите приятелки - Хора, моля ви като стигна тази възраст и откача така ще ме биете ли, ще ме връзвате ли, но само не ми позволявайте да се държа така. Едната от тях има момиче, което сега е студентка, това момиче силно се е комплексирало от майка си и е заело позицията на едва ли не стара мома - не допуска мъжко присъствие около себеси. Не прави прически и гримове и даже е сложила очила, които са без диоптер, само имитират такива, само и само да не я заглеждат. Пълна трагедия, от която много хора страдат. Тук наистина си трябва психолог.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовитегърдимогатлиданинаправятпощастливидарешаватпроблеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:44.