IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5821  
Стар 11th July 2012, 08:49
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Препоръчайте ми добър лекар, моля ви. А тук има ли реконструктивна хирургия защото ми е направила впечатление че такаи мплантите не личат? или в БГ няма?
  #5822  
Стар 11th July 2012, 09:18
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Само аз ли виждам две прекрасни гърди?!
Ива, прочети всичко, с което е свързана една такава операция и помисли добре струва ли си да поемеш всички рискове и да изтърпиш всичко, за да получиш накрая ефекта, който никой не може да ти гарантира на 100%.
Ама това сериозно ли? Или някой се гъбарка с нас? Много от хората тук искат да постигнат това, което виждам на снимката.

Последно редактирано от Лина : 11th July 2012 на 09:27
  #5823  
Стар 11th July 2012, 09:29
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

ivatodorova76, мила, гърдите ти са меко казани УНИКАЛНО красиви, по мое мнение, разбира се. Ако имах такива гърди, не бих ги пипнала за нищо на света! Но ти си знаеш и си решаваш. Тук са коментирани много специалисти, така че можеш да попрочеш мнения за по-известните, и с повече операции и да се ориентираш спрямо твоите критерии и предпочитания. Също има и няколко класации в категория хирурзи с най-много неуспешни операции: http://www.tialoto.bg/forum/poll.php...ults&pollid=15 , и тема за хирурзи от които момичетата са доволни : http://www.tialoto.bg/forum/archive/...hp/t-5654.html. После като се спреш на няколко им разгледай сайтовете за снимки на гърди, които са правили, или помоли момичета за снимки. После си запиши час за консултация и избери своч хирург. Рисковано е да се оповаваш на мнение на момичета, не за друго, а защото всеки има различни предпочитания и нужди. Например, ако за мен хирург "Х"е перфектен, то ти можеш да не го харесаш по много причини и обратното. Просто е много индивидуално.
Сърдечно ти желая успех, каквото и да решиш и да останеш удовлетворена по всички важни за теб параметри

Последно редактирано от hausi : 11th July 2012 на 10:06
  #5824  
Стар 11th July 2012, 09:31
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Чак пък да искат да постигнат моето. Жените си слагат къде къде по - големи импланти и не мисля, че търсят моят ефект. А и ми е малко кофти, защото много трудно си намирам сутиен, а не мога да излезна без... стоят сплескани някак. Докато при силикона е различно - онзи ден видях една мацка по клин и потниче и едни огромни гърди.. .стоеше и перфектно!
Винаги изпълвам дясната чашка по - добре от лявата... което е неудобство... а ако ми е добре на дълбочина, на ширина ми е тясна..
А и тази снимка май ги е показала в добра светлина просто.
Ще прочета и другите теми и ще видя кой лекар препоръчват всички защото искам да избера най - добрия за да се получи максимално добре!
  #5825  
Стар 11th July 2012, 09:32
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря за страниците веднага ще ги изчета целите! Стискайте палчета да попадна на добър хируг и да се получи добре при мен. Мерси много за помощта!
  #5826  
Стар 11th July 2012, 09:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivatodorova76 Виж мнението
Да, за жалост просто имат много широка основа, но изпълвам само чашка Ц, която ми идва леко тясня понякога зависи от сутиена Чашка Д ми е много добре на широчина, но трудно изпълвам цялата...
Искам да сложа импланти главно за да им дам пълнеж погледнати странично и да скрия разликата между двете... защото едната е слезнала малко по - надолу явно защото е малко по пълна.
Отделно и защото искам по - голям бюст....
Ето снимка все пак.... тази която се пада от дясно по принцип е малко по - малка и с не толкова хубава форма.

Аз не искам да коментирам тези гърди, защото ако го направя ще избълвам толкова змии и гущери, колкото никога до сега не съм... ама много ме сърби езика да коментирам!

Само едно ще кажа... ако това не е майтап и някой от нашите родни пластични хирурзи се съгласи да прави мамопластика на тези гърди аз ИСКРЕНО И ЛИЧНО ще му се изтъпанча на въпросния, за да му плесна два шамара!!!
  #5827  
Стар 11th July 2012, 09:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivatodorova76 Виж мнението
Благодаря за страниците веднага ще ги изчета целите! Стискайте палчета да попадна на добър хируг и да се получи добре при мен. Мерси много за помощта!

Не търси пластичен хирург. Търси добър психиатър!

Баси как се нервирам от такива шегички... а ако не е шега имаш сериозен психичен проблем!
  #5828  
Стар 11th July 2012, 09:46
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Какво имаш предвид под шега? Защо е това отношение от твоя страна? С какво съм го заслужила?
  #5829  
Стар 11th July 2012, 09:51
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Само аз ли виждам две прекрасни гърди?!
И аз,и аз...
Гледам,гледам и се чудя...Възможно ли е да има толкова хубави гърди/поне за мен/ и някой да не ги харесва
Казваш,че са истински,а не силиконови.Дано е така!Какво повече искаш,момиче?!
  #5830  
Стар 11th July 2012, 09:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ще ти кажа защо. Ако това са твоите гърди са едни от най-хубавите гърди, които съм виждала... вярвай ми всички тук сме гледали повече цици, отколкото цялото мъжко население е изгледало през живота си.

Пак повтарям, ако това не е някоя извратена шега и на снимката си ти трябва някой като мен да те стресне, защото нямаш нужда от операция!

Освен това не съм 100% сигурна, че това са естествени гърди.... а ако са не бива да се пипат!

Последно редактирано от lily.ana : 11th July 2012 на 10:00
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.