IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2012, 14:41
malkata_hailly malkata_hailly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 4
По подразбиране Първата крачка

Здравей, хора. Аз съм момче, на което му се иска да беше момиче. От няколко месеца имам желанието да се чувствам като жена и да изпитам от удоволствията на жените в секса.

Постоянно си фантазирах как съм на колене пред някой мъж и му духам, както и как после той ме "оправя" и аз само стена от болка и удоволствие... Нито за момент обаче не вярвах, че ще си сбъдна тези фантазии, прекалено ме беше страх да направя такава голяма крачка... През февруари се срещнах с непознат мъж от сайт за запознанства.. Беше ме много страх и се притеснявах, но все пак се стигна до момента, в който бях на колене пред него, чакайки го да си отвори ципа на дънките...

Лапах му към 5 минути и по едно време се почувствах много гадно и неправилно... Спряхме и той си тръгна, а аз не исках и да си спомням случката. Но след час, два някъде започнах да си я спомням и то с голямо желание, толкова се радвах, че направих първата крачка.. толкова ми е готино като си спомня, че бях на колене пред него и му правих свирка, много ме е яд и че не стигнахме до края.

Знам, че не е редно, нито е нормално, но пък на мен ми харесва да правя свирки. Сега се чудя как ли ще е секса при жените, дали ще ме боли, какво ли е чувството да е вътре в теб, какво ли е чувството да те чукат. Чудя се какво ли чувствам ще след това, дали ще ме боли.. Не зная, ще се радвам мацките да ми разкажат нещо от опита си, за да знам какво ме очаква и да успея да се престраша да го направя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Първатакрачка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:35.