IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th July 2006, 16:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Д-р Тепавичарова е добър хирург, но много чешит човек
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th July 2006, 20:45
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Аз всъщност още не съм оперирана Условията в клиниката според мен нямат голямо значение - все пак най-важен е крайният резултат. За нея знам, че работи добре (от нейни колеги, а и от пациенти). Просто е малко по-рязка в общуването. А и лятото в сезона на отпуските докторите стават по-трудно достъпни.

Виж няколко човека, пък тогава решавай
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th July 2006, 20:46
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране

Ох... вие две4ките (бюти и 4уждата) толкова много исписахте, но аз така и не разбрах от каква операция се интерисувате .
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th July 2006, 07:28
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Мозъчна

Права си горе долу, но ако си чела из форума всички знаят, че аз ВЕЧЕ не се интересувам от никаква операция, а за Бюти се разбира от кантекста, че става въпрос за бюст
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd February 2009, 16:30
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Ето ти едно ново мнение rouse.Преди 7 години имах сложени инплантанти при Спиридонов,изглеждаха добре и нямах проблеми през годините.НО разрезите ми бяха не по ръба на ареолата както се прави,а в тъмната част, V образни.За тях нямам претенции,преглътнах го,но забележи какво се получи кагато преди по малко от месец направих смяна с по голям кубик при друг доктор,инплантантите които бяхя извадени от мен нямаха нито печат,нито номер върху тях.Пишеше само 300сс отдоло,а имам паспорти за Ментор и платих за Ментор.Оставям на теб да направиш извода от ситуацията
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd February 2009, 17:47
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Ще ти отговоря rouse за да не помислиш че съм написала по горния пост с корисна цел.Момичетата са прави че ще е по лесно ако пишеш на кирилица Не искам да те притеснявам при теб сигурно всичко ще е наред Не мисля да търся отговори на въпроси които трудно ще намеря.Може би преценката му за мен тогава е била че няма да имам възможноста да разбера,но нещата се промениха.Надявам се да си щастлива с новите си придобивки успех.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СпиридоновХигия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:04.