IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 14th July 2007, 02:15
melani melani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Пловдив
Мнения: 32
По подразбиране

Натали бих те помолила да ми пишеш на лични-повече за клиниката и за лекаря,защото и аз съм на крачка от самата операция.В понеделник съм на проктолог-да видим какво ще правя-не се издържа вече!Ще ги махна веднъж завинаги!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 15th July 2007, 10:35
Buba Mara Buba Mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Гадост, гадост.
Най-лошото е, че четейки насам-натам се оказва, че явно премахване за винаги - няма.
И все пак аз съм убедена, че има начини човек да си помогне. До колко си вярва си проличава и по ефекта.
Имам тия гадини от ... не помня вече, много години.
Преди се възпаляваха по малко, после се оправяха.
След време започнах да правя кризи. Страшни болки. Това е тогава, когато се възпалят вътрешните. Притискат се и пулсират и много боли. В момента, в който излезнат навън и се спукат - веднага минава. Остава отвратителното състояние с изскочили хемороиди, които бавно зарастват и се прибират. Всеки път се прибират все по-малко, за съжаление.
Не знам по скалата коя степен са ми, но никак не е приятно.

Преди години попаднах по стечение на обстоятелствата в Плевен. Открих един ирисолог, който, честно казано като такъв ни наговори куп глупости на мен и мъжа ми. Но човек не бива да съди много строго. Той е и билкар. Сам си прави комплекс от билки, който регулира стомашната флора и така спомага за лекуване на хемороиди.
Тогава си купих едно шише, от интерес. Пие се един месец - 3 пъти на ден.
Ефекта беше невероятен. Една година не се обади никой из зад гърба ми

После пак започнаха. Издирих билкаря и си поръчах колетче от същите билки, Прати ми ги по пощата без проблем.
Разбира се, не лекуват, но явно трайно облекчават състоянието. Разбора се това става бавано и в дългосрочен план.
Сега пак имам кризи и пак пия последното шише, което ми е останало. + това, че се лекувам и с други неща. Надявам се да има ефект и той да е траен.

Понеже четох темата тия дни, като започнаха пак кризите, исках да споделя с вас.
Лошото е, че нямам идея къде пазя координатите на билкаря. Ако все пак има интерес ще разровя къщата и ще ги намеря.
Другото е, ако някой е от Плевен и го знае -да каже. Той е точно до Поликлиниката ... мисля, че в кв. Строгозия беше.
Надявам се да бъда полезна на някого.
Друго си е да споделиш болката с някой, който те разбира
Отговори с цитат
  #143  
Стар 15th July 2007, 16:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Аз не те разбирам, Buba Mara- честно! Излекувала си се, пък имаш кризи!!
Ирисолог, който ти говори куп глупости, но го слушаш за билките
Цитирай:
Първоначално написано от Buba Mara
Лошото е, че нямам идея къде пазя координатите на билкаря. Ако все пак има интерес ще разровя къщата и ще ги намеря.
загубила си координатите- но ще ги намериш- ха-ха-ха-ха- тук вече не мога да се въздържа!!!
Колко клиента тъй се надяваш да събереш

Пък и кое е вечно- има си правила за здравословен начин на живот- като не ги спазваме и здравето понакуцва.

Някой по-горе беше казал, че се е излекувал, но ХОДИ на контролни прегледи- ето това е култура- ако има някакъв симптом,
да се лекува навреме.

Съжалявам, ако греша в предположението си и просто искаш да помогнеш-но така написано- с първото си мнение да казваш
"знам кой държи ключето" - много съмнително изглежда.

И пак да кажа- има хора, които са се излекували, а дали е завинаги- ето извадка, от една българска песен..
Катя Филипова - Незабрава Не можеш дълго? Ех, до гроб тогава!Сърцето този празник заслужава.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 15th July 2007, 16:42
Buba Mara Buba Mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Никъде не споменавам, че съм се излекувала.
Това е първотоми мнение, защотопреди това четях, но нямаше какво да кажа. реших да пиша, защото може да бъда полезна някому.
Абсолютно ми е обяснима реакцията ти - посещавам доста форуми и знам за явлението - първо мнение - реклама. Занм, колко дразни това, но само ако поискате ще повярвате, че случая не е такъв.
И пак по темата - билките много облекчават състоянието. При мен. И до време. Не лекуват. Това исках да кажа. И да споделя, може да помогнат на някой друг.

Не видях никъде някой, със серизоен проблем да каже, че се е излекувал, за съжаление. Да, има оправили се, но те са хора, които са хванали проблема в самото начало. А тези с проблем от 10 и кусур години - май можем само да се опитваме да пазим диетки, да се храним правилно и да си помагаме, което се опитах да направя аз.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 15th July 2007, 17:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

о.к. - sorry!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 15th July 2007, 18:56
Buba Mara Buba Mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
о.к. - sorry!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 15th July 2007, 20:21
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

и аз имам проблем с хемороиди, и използвам един крем от ветеринарната аптека. Може да ви се струва смешно, но само той ми помага...Но му забравих името, ще проверя и ще ви кажа ако се интересувате
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 15th July 2007, 20:28
Buba Mara Buba Mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nata6ka
и аз имам проблем с хемороиди, и използвам един крем от ветеринарната аптека. Може да ви се струва смешно, но само той ми помага...Но му забравих името, ще проверя и ще ви кажа ако се интересувате
Antiflegmin?
Писано е по-горе за него (или беше в друга тема).
Всъщност какво е неговото действие?
Отговори с цитат
  #149  
Стар 16th July 2007, 12:56
Fionnaa Fionnaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте! имам същия проблем! опитах да звънна в клиниката на Желязков, но имат свободни часове чак за след 10 дни
някой доволен ли е оттам? струва ли си чакането да ида точно там? или има и други добри клиники?
Отговори с цитат
  #150  
Стар 16th July 2007, 15:13
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

10 дни по принцип не е много.. а за добри клиники не знам как стои въпроса, защото тук хем да не правим реклама, хем да не подвеждаш човека-все пак нищо не можеш да му гарантираш и най-накрая и да го упътиш

Предложение :

В раздела "Пластична хирургия" има Координати на Пластични хирурзи, може би е добре и тук да има списък на съответните ни хирурзи- защото наистина е много трудно, човек да се ориентира, като няма информация!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.