IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 15th May 2007, 18:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ама вий със скоростта на светлината действате- мерси и на двама ви
Отговори с цитат
  #82  
Стар 15th May 2007, 19:52
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Тази тема ми е ужасно тъжна, много време я гледам и не исках да я отварям. Заради този пусти срам майка ми си мислела 10 месеца че има хемороиди и не каза на никoй, сега вече е твърде късно(colorectal cancer) прибирам се за да си я изпратя. Хирурга ни е един и същ и каза на 3 месец ако поне се беше обадила е нямало да има метастази.

Ще ви дам един срам, я да се грижите за здравето си.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #83  
Стар 15th May 2007, 22:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

съжалявам много, Яна-
не исках да плаша никого излишно във форума, но ето сега ще добавя още от листовката, която имам:
"За съжаление много от симптомите на хемороидите и най-вече кървенето се срещат и при рак на дебелото черво и други болести на червата.По тази причина е важно всички симптоми да бъдат изследвани от квалифициран лекар с практика в лечението на заболявания на колона и ректума.Няма връзка между хемороидите и рака.Да не се разчита самолечение.То може да маскира сериозно заболяване и само да отложи истинското лечение на хемороидите.Правилното лечение може да бъде избрано от колоректален хирург.Аналната фисура, аналните кондиломи, фистули, полипи, абцеси и др. заболявания имат различно лечение и прогноза. "
мисля, че е достатъчно!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 15th May 2007, 23:23
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

благодаря Мария, много си мила. Тва същото го каза и Др.Кириязов на майка ми на първият преглед ..... но тя колата се беше обърнала вече....данo никoй да не се случва да си докара нещо от криворазбран срам или недостатъчна информираност.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #85  
Стар 16th May 2007, 01:19
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Yana, много съжалявам мила незнам дори какво да ти кажа, бъди много силна(знам че си), но едва ли някой може да е достатъчно силен при такова нещастие. Единствено се надявам, че ще накараш хората да се замислят. hugs and kisses.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #86  
Стар 16th May 2007, 10:54
Go6etoo Go6etoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite Emi zna4i za hemoroidite ....obiknoveno se dobivat ot nepravilno hranene i mn sedene na 1 mqsto ....dosta ot mladoto pokolenie gi ima zaradi zastoq pred komputrite ...az li4no igraeh na kompa kato lud kam godina i polovina i se sdobih s taq gadost ot okolo 7-8 meseca se osuznah i lekuvaneto e slednoto:
1.Kupete se redovno i otzade bez sapun
2.Zapo4nete da trenirate ne6to seriozno
3.Namelete vremeto pred komputera maksimalno
4.Pravete si banq s smradlika ...pomaga mn
5.I pri izhojdane v toaletnata ....kleknali

Emi tova e pri mene ne sa se obajdali ot 8 meseca ve4e (samo ot vreme moje da me zasarbi no ne e ne6to koeto da ne moje da se trae ) Kasmet!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 16th May 2007, 11:17
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Благодаря Нези а и на всички които ми писахте на лични досега, много сте мили. Такъв е живота за добро или зло. Напуснах вече работа, и ще прекарам quality time със семейството ми пък каквото има да става и лошо и хубаво ще си го посрещнем заедно. Пък ще си виждам и детенце.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th May 2007, 11:35
Go6etoo Go6etoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Sajaliavam mn za tebe Yana , no mislq 4e rano ili kasno trqbva da si prodalji6 jivota ( socialen,raboten i t.n) Se pak jivota prodaljava ...a i mislq 4e i maika ti bi bila po 6tastliva ako postapi6 taka , ne mojem da taguvame cql jivot kolkoto i tajno da e edno ne6to
Pojelavam ti kasmet mila .
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th May 2007, 14:21
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Ще ви дам един срам, я да се грижите за здравето си.
о Янче много много е неприятно , лоша новина

Ма тука не са свикнали хората с профилактика и затова така се пулучава. Ей на майка ми от поне 5 години не е ходила на профилактични прегледи - GPто ни постоянно и праща " покани " и не отива пак......
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th May 2007, 14:28
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Благодаря ти за съчувствието мила а и на теб Гошето.
Наистина го оценявам.

А майка ти да вземеш да я завлечен насила ако трябва и за косата да я влачиш ако не става so кроtце i so благо хвърля и един кютек:) То не е за майтап ама наистина българина като вземе да мре тогаз се сеща че има докtори и болници. Жална работа.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.