IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th July 2009, 13:14
iiinnniii iiinnniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране за съвет

Здравейте!
Започвам с това че от 4 месеца не пуша незнам дали заради отказването на цигарите или от нещо друго напълнях, малко силно казано е напълнях просто качих 4кг, и както всички понадебелели не се чувствам никак добре (започнаха да ми опъват дрехите и така нат.) Пробвам какви ли не диети и ефекта е никакъв..започнах да правя през ден упражнения и да бягам увита с прозрачно фолио и навлечена доста... и единственото което се случи е да ми се подуят глезените може би от преумора тъй като и работата ми е на крак така да се каже...а да и пих малко пектин преди хранене...и пак да кажа ефекта беше може би 1 свален кг който пак се върна... Та моля за съвет какво точно да направя за да ги сваля най-накрая тези излишни кг и също така да ми дадете някаква информация за някакви добавки за забързване на метаболизма или хапчета за отслабване...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th July 2009, 13:48
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Здрасти iiinnniii сподели какво ядеш
колко кг си и колко искаш да си, височина и тн - ще ни е от полза а и ние на теб
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th July 2009, 20:14
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

И преди всичко прочети някои теми във форума, ще ти бъдат полезни
Мисля, че сме изписали много клавиатури по този въпрос
Не може всичко на готово
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th July 2009, 23:58
iiinnniii iiinnniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Ами доста съм изчела от нещата тук...започнах с тази детокс диетата само че с не толкова голямо количество лимони минах през пиер дюкан и пак нямаша особени резултати.Иначе съм към 165см тежа в момента между 53и54 а целта ми е да стана 50... тогава се чувствам и изглеждам най-добре Ааа упражненията който правя са доста интензивни поне според мен по 8 мин са за различните части от тялото ...ако някой се интересува мога да дам линк
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th July 2009, 00:04
iiinnniii iiinnniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране

да допълня... гледам да не ям след 7 макар че ми е малко трудно защото работя доста често до по-късно вечер..започнах да закусвам от както не пуша.. и предимно ям зелечуци и пилешко и всякакви глупости с овесени ядки да не забравя и обезмасленото кисело мляко Само съгрешавам със сладолед...ама в тази жега...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th July 2009, 08:00
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iiinnniii
Ами доста съм изчела от нещата тук...започнах с тази детокс диетата само че с не толкова голямо количество лимони минах през пиер дюкан и пак нямаша особени резултати.Иначе съм към 165см тежа в момента между 53и54 а целта ми е да стана 50... тогава се чувствам и изглеждам най-добре Ааа упражненията който правя са доста интензивни поне според мен по 8 мин са за различните части от тялото ...ако някой се интересува мога да дам линк
Вземи си книгата на Майкъл Търмънд за тези килограми които искаш да свалиш можеш да определиш типа си тяло и да се храниш само с нещата изброени за теб
наистина има ефект
щом тренираш ако спазваш всичко както е описано в книгата - ще има резултат убедена съм
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th July 2009, 08:08
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Някъде из пространството бях намерила линк за теглене на книгата но сега нямам време да ровичкам
ако искаш потърси я
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th July 2009, 19:28
iiinnniii iiinnniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря много за съветите ))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th July 2009, 19:32
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Винаги можеш да заповядаш отново
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2009, 20:13
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране


Даже бяхме прекалено изчерпателни. Мисля, че вече спокойно можеш да напишеш книга
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.