IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th July 2009, 11:38
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Подправките и здравословното хранене

Здравейте,
съвсем наскоро се регистрирах тук,но Ви чета форумчето отдавна и реших да се присъединя към Вас.Да си помагаме с каквото можем.Аз съм на 21,висока 170,тежа 52-53 кг,до скоро се занимавах професионално със спорт,вече само за себе си.Не искам да отслабвам,поддържам формата си със здравословно хранене и спорт...
Та исках да Ви питам нещо,което винаги ми е било интересно...Как според Вас влияят подправките на метаболизма,помагат ли му или напротив.Като казвам подправки имам в предвид например:босилек,чубрица,к мион,джоджен,джинджифил,ма гданоз,индийско орехче и т.н.Ще се радвам,ако можете и да обосновете отговора си!
успех на всички по пътя към хубавото тяло,а на тези които го имат пожелавам да се грижат добре за него!
Мария
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th July 2009, 13:17
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

аз използвам много подправки, дори прекалявам на моменти. не знам дали пречат или помагат, доста индивидуално е, но не съм имала проблеми засега. според мен трябва да се консумират толкова подправки, колкото вкусът приема, един вид си е заложено в самия организъм.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подправкитездравословнотохранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.