IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 13th April 2007, 11:02
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ей ако си похапвам от време на време по време на диетата по 3 - 4 целувки пак тряа да има ефект нали хахахах някой да е пробвам така как е
Отговори с цитат
  #102  
Стар 13th April 2007, 12:03
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Ama хора моля ви се , защо пазите диети , като тръгвате с идечта да ги нарушавате??
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th April 2007, 13:11
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

аз също я пробвах диетата ...нооо успях да сваля само 2 кг за 2 седмици при условие че спазвах всичко точно не знам защо се получи така,освен това сега покрай Великден веднага си ги качих отново като се хранех нормално без хляб и .т.н ((
Отговори с цитат
  #104  
Стар 13th April 2007, 15:02
Frezia Frezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Преминах отново през форума и реших да опитам, дано поне малко ми помогне,че всичко ми стяга и се чувствам зле в кожата си! Мисля, че мога да го направя. Много ми пречи домакинството и въобще трудни са вечерите. Мъжът ми без аперитив не може- салатка,ракийка, после вечеря и така 2 часа. Аз снова нагоре-надолу, за да не поглеждам масата. А и не ме подкрепят.Не съм си внушила. За една година близо 10 кг качих. Стана неусетно, а и цял живот се боря с килограмите,проблеми в работата, децата и т.н. , а аз пред хладилника. Пожелайте ми поне вие успех!!!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th April 2007, 15:20
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Наистина ти пожелавам успех, дано при теб тази диета има желания ефект!Стискам ти палци
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th April 2007, 18:54
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

искам ли ще я спазя без да си сложа нищо друго в устата освен това което ми е в менюто shte go napravq хаха пък тази диета е мн готина мен ми помага мн е ефикасна наистина, но зависи от човека който я спазва както знаем всеки си има различен метаболизъм а и си мисля че би било мн добре ако едновременно със спазването и се спортува за да не "увисне" нещо както много хора на тази тема имат тези опасения хах айде чао и успех
Отговори с цитат
  #107  
Стар 14th April 2007, 09:17
Frezia Frezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря за отзивчивостта! Беше ми нужно с някого да споделя и да почувствам подкрепа.От вчера съм на този режим и да си призная не е тежко, амбицирана съм, иска ми се да успея. Знам, че с всеки човек е различно, но поне в рамките на разумното. Аз се чувствам най-добре около 65-68 кг/макар че е над нормата/, но по слаба съм била и е грозно за фигура като моята. Вчера ходих из магазините и о, ужас, нищо което харесах за пролетта не ми стана.По думите на децата ми- нямам проблем с килограмите, а с височината- тоест ако съм 2.20 м висока -ще съм добре. Боже, що за черен хумор. Ама ще им покажа аз на тях какво мога. Затова инат му е работата и успех.Ако оживеем след това ще ходим слаби по света
Отговори с цитат
  #108  
Стар 16th April 2007, 15:22
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

здравейте искам да ви питам каква точно е тая салата с лимон? Става въпрос специално за салата т.е маруля или може да е всичко (краставици,домати,моркови и т.н) ????????
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17th April 2007, 08:09
Frezia Frezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Аз лично си правя салатата както обикновено, но я овкусявам само със сока на един лимон/ оказа се обаче, че ми е доста кисело /и другия път ще сложа не повече от половин. Ами как ти се вижда салатата от домати с лимон? - ами че аз скоминясах от кисело... Не смея да се претегля, ще го направя чак в петък/ става една седмица /, но имам чувството ,че съм по жизнена и по-лека - дано само не си внушавам. Ами йо-йо? Това е май най-големия проблем.Все гладни и все дебели?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th April 2007, 14:51
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Мацка, доматите по принцип не трябва да им се слага кисело като оцет или лимон, те са достатъчно кисели после може да получиш киселини ако ги ядеш така Аз съм вече сериозно втори ден и не ми е чак толкова зле както си мислех.Всъщност я пробвам за втори път диетата, но колегите ми казаха че съм поотслабнала, което много ме радва.Макар че като се замисля че имам да свалям още около 10 ина колограма ми се плаче, ама някма как дано издържа... а как ми се пие биричкаааааааааааааа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскочудо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:11.