IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 27th March 2007, 11:56
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetitu
тряс, бум, прас, по-ранобудния от теб те е изприварил и е решил да се погрижи за собствения си обяд
Аз нямам такъв проблем. По принцип като варя яйца, варя цял картон (30 бр.), за да има за цялата седмица, понеже преди да спра НВХ, спокойно се справях с тази бройка.
Иначе, може да няма лошо в яйцата в чантата, стига да има условия, къде да седнеш и да си ги хапнеш, ама не върви да го направя в ресторанта, където съм на практика, нито в междучасието в училище
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #52  
Стар 27th March 2007, 14:15
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аз пък пропускам закуската по простата причина,че не пия кафе,пък съм и на училище...;/
Днес ми е втори ден и бях адски гладна като се прибрах вкъщи и изядох две яйца и една ябълка(нали можеше да се ядът плодове?).Ама яйцата не бяха кой знае колко твърдо сварени... Пфф,нищо,нямам търпение до вечеря,ще си хапна шунка и ще си направя салата.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th March 2007, 17:21
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Lilium, и на мен ми е вторият ден.

На закуска пропуснах сухарът, реших, че и без него ще мина.
Този път обядвах, добре ми дойдоха 2те яйчица. Твърдо сваренички си бяха, защото по принцип като ги сложа и ги забравям
На вечеря си позволих да ям пушено пуешко месо. Не че е чисто, но за всеки случай е по-чисто от наблъсканата със соя шунка. Доизядох си салатката от снощи (нали беше само с лимон, не се беше развалила, даже беше още по-хубава) и вместо 200-250г кисело мляко си опатках цялата кофичка. Това последното от икономии, защото никой друг нямаше да го погледне
Очаквам края на седмицата, за да видя дали има има резултат в сантиметрите на бедрата.


П.С. Аз обаче през деня се наливам с чай, понеже не обичам да пия вода, още повече студена.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th March 2007, 17:22
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

...
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #55  
Стар 27th March 2007, 20:37
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Радвам се,че и при теб всичко върви добре. Аз от днешният ден съм мнооого доволна,само малко прекалих с плодовете. Но нищо което не мога да оправя.Аз тази седмица не взимам диетата много насериозно,защото и без това после ще върна загубените килца пък и ще я спазвам само една седмица. След Великден се захващам сериозно с отслабването,защото искам да си купя нови друхи и да изглеждам добре в банския през лятото.А трябва да намаля и бузките.^^
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th March 2007, 10:22
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Изпих днешното кафе.

Предвид, че вчера прекалих с месцето (от гивезалък ядох към 23.00 ) се забелязва спад в обиколката на бедрата от 0.5 до 1см, което ме обнадеждава. 8)

След около час някъде ще нападам обяда. Мисля да го карам на зеленчуци само
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th March 2007, 11:48
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Под ръка имах моркови. Изядох 3 нормални, ама червата ми така се бунтуват, че не знам, как ще издържа до довечера в 8, когато трябва да се прибера от училище.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th March 2007, 14:55
cvetitu cvetitu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Ще ви дам един малък съвет. За тези, които трудно издържат на глад, а то първите 3 дни си е доста гадничко, докато си пренавиеш часовника на организма и му дадеш да разбере, че вече няма да го тъпчеш както обикновено и да забрави за сладкото, можете да се залъгвате със сокчета (на Капи има 100% натурални - портокал, ананас; а също и сока от моркови действа доста тонизиращо). Вода или чай няма значение, и двете са полезни. А и в самата диета си пише, че за тези, които не могат да издържат е позволено да си хапват, когато много прегладнеят по един плод или зеленчук. Лично на мен третия ден ми беше адски труден, умирах от глад.. Но, за с/ка на това днес е петия и вече изминаха 3 часа откакто на обед изядох рибата, а все още се чувствам претъпкана, а така и трябва, та нали днес няма вечеря
Никси, като спомена за сухара.. Хруман ми чудесната идея да си отрежа половин филийка хляб и да я сложа в микровълновата, при първия опит толково дълго време я държах, че когато я изкарах даже соковете на хлебеца бяха изтекли... е, страшно няма, с упоритост третия път се оказа успешен :P
Отговори с цитат
  #59  
Стар 28th March 2007, 15:51
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Под ръка имах моркови. Изядох 3 нормални, ама червата ми така се бунтуват, че не знам, как ще издържа до довечера в 8, когато трябва да се прибера от училище.
Здравей, и аз си мислех, че мога да си гризкам моркови да си залъгвам глада аз и без това много обичам, обачееееее никак не залагват ами точно обратното така яко ми дразнят корема и моя се бушува жестоко
Отговори с цитат
  #60  
Стар 28th March 2007, 16:29
cvetitu cvetitu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Пробвай салатка с прясно зеле и лимонов сок, поне при мен действа засищащо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскочудо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.