IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st January 2009, 15:18
qgoddka qgoddka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 7
По подразбиране съвет...

Здравейте!Чета форума от няколко дни и разбрах,че има хора,които са доста добре информирани относно храната,режим,тренировки и т.н,за това реших да се обърна за съвет.По празниците качих около 2-3 килограма без да се усетя и сега искам да ги сваля,въпроса ми е да ме посъветвате какво да хапвам,тренирам всеки ден вкъщи имам степер,тренирам по 40 минути дневно и изгарям 400 калории,но нещо сега след тези празници ми се е поувеличил апетита или може би от зимното време много искам да ги премахна тези 2 килограма 3.ако може да ми разясните също така как стои въпроса с тренировките,всмисъл преди тренировка да хапвам или след това защото прочетох из форума че ако се яде след тренировка не се качвало,което ме изненада защото аз хапвам преди тренировка и след това нищичко,също ми кажете,ако тренирам към 7-8 вечерта грешно ли е и има ли пак ефект,просто нямам възможност през деня и вечер ми е единственото време,ако може някой който разбира от тези неща да ми ги поразясни малко.аз обичам да закусвам и ще се радвам ако ме посъветвате какво да хапвам на закуска и как въобще да ми е менюто.и последно да кажа разбира се,момиче съм на 18 висока съм 164-165см. в момента тежа около 53 килограма,преди коледа бях 50
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.