IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 23rd August 2010, 15:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Очевидно не разбираш много неща, а поста ти е направо отвратителен. Ако си била 30 (примерно) , естествено, че няма да се гордееш, а ще хвърчиш от щастие, че си стигнала 36 и така нагоре и нагоре. Как може да не вкараш капка мисъл в постовете си.

Причините за анорексия не се лекуват с хапче или преглед при доктора, лекуват се с години и истинското лечение идва от теб самия, без значение какво ще ти каже някой побъркан психоаналитик, който има повече проблеми от теб самия.

lovebird, браво за постижението и не обръщай внимание на постове като този над мен, немислещи хора колкото искаш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 23rd August 2010, 15:23
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако това е смисълът на поста - тогава се извинявам! Но поради факта че момичето говори само за диети, си мисля че тя не пълнее, а напротив отслабва. Затова постът ми беше по-груб.
Иванин, можеш ли да престанеш с грубите си обидни постове? Писна ми след всеки моы пост да се обаждаш и ти с противоположно мнение....
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 23rd August 2010, 15:25
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Само за инфо - допреди няколко месеца бях 26, имах страшно много проблеми, влизах в болница и заради остър панкреатит, придружен със паротит. Не беше весело, но от 26 на 35..
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 23rd August 2010, 15:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

щом е така- поздравления за постигнатия резултат!
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 23rd August 2010, 15:48
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Мерси (: Иначе трябва просто да се похваля каква страОтна леща направих
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 23rd August 2010, 16:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Какъв всеки пост бе, не съм писал от 1 месец, стига параноя и внушения.

Не стига, че влизам веднъж на 15 дена и пак знам за проблемите на lovebird, а ти висиш цял ден и на края й обясняваш, че трябвало майка и да я води на психоаналитик. Няма какво да коментирам повече, фактите са очевадно достатъчни и всеки може да си направи извод. Явно пишеш 1 пост на месец, щом аз пиша след всеки пост - щом е така, аз се извинявам за нанесените морални щети. Само дето, ако не е така, което е очеизвадно, престани с параноята. Редно е ти да се замислиш преди да пишеш, не аз.

Щом допускаш в главата си, че човек може да се гордее с 35 кг, до които е стигнал отгоре-надолу, не искам да си представям какви други неща се въртят в тази глава - защото ще ми бъде скучно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 23rd August 2010, 16:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Иванин, що не вземеш да разредиш влизанията си в раздел "диети"? На никой няма да му лиспваш, наистина.
Аз не допускам, а знам, че има достатъчно хора, ( болни от анорексия) които не само че се гордеят с тези килограми, ами и продължават да се смятат за дебели. Лечението се извършва от психоаналитик.
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 23rd August 2010, 16:16
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Здрвейте, хорица
Не се обиждайте ... случва се някой да не е доразбрал. Lovebird - поздравления за резултатите. Продължавай смело напред и с каквото можем ше те подкрепим
Иначе след плодвия ден отбелязвам още един свален килограм. Не мога да си видя линийката, камоли да я редактирам, но здраве да е. В общи линии вече съм 104 кг ... откакто започнах със здравословнот хранене и диетите, което ще рече около 3 месеца, съм свалила общо 8 килограма. Направо съм горда със себе си Продължавам смело напред, пожелавам успех и на вас
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 23rd August 2010, 16:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Piny, до кога ще обясняваш на кой да влиза във форума и кой не Точка по въпроса, както виждаш аз бях прав, редно е да ми благодариш, че ти отворих очите какво има предвид lovebird. А ти хапеш човека, който ти е показал, че грешиш. Редно е да напишеш - "о да, благодаря ти, че все пак ми обясни нещо, което не разбирам" , тъй като постът ти започваше с "но аз все пак не мога да разбера едно: " - е, аз ти обясних това "едно" , само дето не е едно и никога няма да бъде. Това за благодарностите е сарказъм, да ти кажа, понеже и него не разбираш.

При следаващото подканване да съм посещавал или не форума, ще ти направя колекция с всички забавни постове и несвързани отговори, после ще ги постна някъде - нали така е модерно. Да се забавляваме. Пък ще взема да попитам и админа, да не си станала ти администраторка, а аз да съм недоразбрал и да не уважа заповедта за напускане.

Жал ми е вече.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 23rd August 2010, 16:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Това за благодарностите е сарказъм, да ти кажа, понеже и него не разбираш.
сарказъм и злобарство се съдържат и във всички останали 4000 поста, които си избълвал досега.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:59.