IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1581  
Стар 11th February 2011, 07:15
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

[/quote]

А могат ли да се смесват с плодовете?[/quote]
Извинявай, че не ти отговорих снощи - може да.
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 11th February 2011, 08:34
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

е през плодовия ден през 2 4аса разли4ен плод , ама могат ли да се смесват , може да зна4и за сутрин обд и ве4еря .. плодова салата
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 11th February 2011, 08:39
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

В диетата пише, че плодовете на едно хранене трябва да са от един вид. Така, че не може плодова салата. По принцип
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 11th February 2011, 09:40
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

да ... аз не съм се изразила правилно , ама тто4но това исках кажа въе еръзка с това .. дали да смесваме плодовете Ина4е аз ям и доста ядки през този ден ама намалки коли4ества .. през 2 3 . Даже за ве4еря 4есто го преживявам със салата, защото принципно мн мн не ям плодове , днес мсиля пак да се измеря и ще ви пиша ) стискайте ми палциииииииии :P
Отговори с цитат
  #1585  
Стар 11th February 2011, 09:44
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

момичета естествено че немогат да се смесват плодовете.Ако си правите плодова салата то тя трябва да е от един вид плод.Аз днес съм на плодове да се разтоваря след вчерашния въглехидратен ден.За днес съм си приготвила портокали и банани.Бананите са по-калорични но пък и повече засищат.Вчерашния ми въглехидратен мина така;закуска портокал обяд кифла с шоколад вечеря малко спагети с доматен сос и половин парченце тортичка добре похапнах затова днес да се разтоваря с плодчета
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 11th February 2011, 09:45
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Стискаме палци Аз също не си падам по плодове, по-скоро по плодовете, които се предлагат зимния сезон, и се засищам със сурови ядки.
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 11th February 2011, 13:21
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Аз днес ще съм на това..

Яйца с плънка
6 яйца
2 с.л. майонеза
1 ч.л. голчица
100гр. настърган кашкавал
млян черен пипер
сол

Яйцата се сваряват, белят и разделят на две. Жълтъка се смесва с майонезата, горчицата, кашкавала и черния пипер. Посолява се на вкус. С шприц се пълнят половинките белтъци. Сервират се върху листа от зелена салата.
Допълнителни идеи:
1. Яйцата те украсяват с парченце солена риба, шунка, червена чушка, домат, магданоз
2. Същата смес може да се шприцова върху кръгчета краставица или домат и да се украси с нарязан на ситно копър или маслинка.
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 11th February 2011, 18:28
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

момичета моят плодов ден мина хапвах банани закуска банан след два часа банан обяд пак така следобяд хапнах още един и сега мисля да си напавя салатка от еле за вечеря.А пък утре белтъчния ден ще го мисля какво ще е в работата
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 12th February 2011, 08:10
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Добро утро,момичета.При мен резултатите не са такива,каквито очаквах..За 5 дни съм свалила само 1 кг,но в никакъв случай няма да се отказвам,защото коремът ми доста се е свил и има някаква разлика.Не ходя често до тоалетна ( аз и по принцип не ходя много ).Може би там е проблемът?!? Ям и доста малко храна уж за по-добри резултати..
Вчера съм изяла една круша,3 варени яйца и парче кашкавал за обяд и 1,5 варено яйце само за вечеря.. Успешен ден!
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 12th February 2011, 09:14
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро и от мен Marinaa не се притеснявай все пак си още в самото начало на режима няма как за толкова кратко време да свалиш повече те първа ще започнеш да сваляш.Относно wcto в началото и аз не можех да хода но сега организма ми свикна и всеки ден си е нормално при мен проблема е че немога да пия по много вода а в режима е изрично опоменато че на ден по 2-3литра трябва да се изпива за да могът д се прочистват токсините но аз по принцип не пия по-много вода особенно пък през зимата и това може да забава по някъкъв начин свалянето при мен ноаз няма да се откажа усмихнат ден момчета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.