IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 5th March 2011, 19:23
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от damata_chochi
обещавам да не прекалявам с прегрешенията
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 5th March 2011, 19:24
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Breakfast@Tiffany
Цитирай:
Първоначално написано от damata_chochi
обещавам да не прекалявам с прегрешенията
хахах, не догледах емотиконата хахахах приеми цветята, че другото изглежда ...
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 9th March 2011, 10:36
alista alista не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета! Приемате ли нови съмишленици? Доста изчетох от вашите коментари и се мотивирах още повече!Аз съм на трети ден- въглехидратен.Мисля ,че утре ще ми трудничко ,но няма как!Искам да сваля 10 кг ,а в момента съм 77кг.Натрупах ги по време на бременност и цяла година няма мърдане! Ще се претегля вкрая на седмицата ,дано да има резултат!Успех на всички отслабващи!!!
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 9th March 2011, 13:53
dereliah dereliah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Аз пък утре започвам, радвам се, че тук мога да намеря толкова съмишленици! Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 16th March 2011, 10:45
Mirityuy Mirityuy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте , нова съм , та се надявам да приемете още 1
днес започвам , мотивирана съм , но като се познааавам :Д
ще ми трябва постоянна мотивация ;Д
засега съм само на закуската - 1 грейпфрут
ще видим как ще мине стартовия ден
64 кг съм и крайната ми цел е 52 , а дано ! Ще чета и ще се надъхвам !
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 16th March 2011, 10:48
dereliah dereliah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Успех!!
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 16th March 2011, 14:38
mirajj mirajj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Ямбол
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички! На режим съм от 11.03.2011г., но не забелязвам промяна. Сигурно греша и предварително се извинявам, че ще питам елементарни неща. Например, колко точно е големината на порциите. И задължително ли е да се вечеря със същото, което е било за обяд. Имам Много кг за сваляне. Височина - 169, кг- 84. На всички желая повече минуси и успехи!
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 16th March 2011, 17:53
dereliah dereliah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirajj
Здравейте на всички! На режим съм от 11.03.2011г., но не забелязвам промяна. Сигурно греша и предварително се извинявам, че ще питам елементарни неща. Например, колко точно е големината на порциите. И задължително ли е да се вечеря със същото, което е било за обяд. Имам Много кг за сваляне. Височина - 169, кг- 84. На всички желая повече минуси и успехи!


Ами аз съм на този режим от 10ти и има резултати, макар и не кой знае какви : ) Стремя се да не преяждам и хапвам същото и за вечеря, но половината от порцията на обяд. Пия много вода и ако много огладнея пия и фрешове. Плодовете трябва да са от един вид... Успех и на теб и не се предавай! Сигурна съм, че ще усетиш разлика! : )
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 17th March 2011, 16:17
mirajj mirajj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Ямбол
Мнения: 3
По подразбиране

dereliah
благодаря ти за подкрепата!
Мисля, че започва да се усеща малка, мъничка промяна! Днес е по-добре, даже не съм толкова гладна! Усхех и на теб, и на всички други!
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 28th March 2011, 03:48
pamela19 pamela19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране opitai te

zdraveite dami.az ot 2 meseca sam na tazi dieta,dori nemoga da go nari4am "dieta",a hranitelen rejim.rezultata e 13 kg po-malko.striktno sam sledvala osnovnite principi na dietata.parviq mesec svalih 9 kg.,vtoriq 4 kg., i se nadqvam 3 tiq mesec da svalq oshte 2 kg. pone.trqbva da znaete ,4e parviq mesec se svalq nai-mnogo,posle zapo4va po-bavno,zashtoto organizma svikva.mn vajno e sled priklu4vane na dietata da ne zapo4nete da se hranite,kakto predi.nai-dobre da se izgotvi rejim na hranene otnovo na principa na razdelnoto hranene ,no naprimer na obed da qdete meso,sledobed kartofi,ve4er plod ...ne se saobrazqvam s goleminata na porciite qm tolkova,kolkoto mi se qde.v na4aloto qdqh po-golemi porcii,posle kato mi se svi stomaha porciite mi stanaha po-malki.piite mn voda pone po 2 lv na den dori i da e nasila i nikoga 30 min.predi hrana i 30 min sled hrana!!!!shte vi napisha tova ,koeto az konsumiram prez tezi 2 meseca:1 vi den-meso pileshko ili svinsko sas salata za obqd,sledobed kofi4na niskomasleno mlqko sas sirene,ve4erq-meso sas kashkaval.2 ri den-oriz ili kartofi,kakvoto vi se qde.3 ti den -1 kroasan,sledobed polovin shokolad 4eren,ve4er pica sas zelen4uci, bani4ka sas spanak ili prepe4eni filiiki sas lutenica i maslini.4-ti den qm samo banani,zashtoto drugite plodove ne mi ponasqt na stomaha.mn e vajno da pravite na vseki 29 ti den voden den,zashtoto 1 -viq mesec sled vodniq den svalih 2 kg,na 2 -riq voden den svalih 1 kg.mn e vajno da spazvate i cikli4nostta na organizma t.e da se hranite mejdu 12-20 4asa vseki den pone po 3 pati.ne se teglete na kantara vseki den,pravete go vednaj sedmi4no,zashtoto ima period na zadarjane na kilogramite pri men tozi period be6e vav vtoriq mesec 11 dni ne svalih i gram ,no tova e normalno.tova e ot men opitaite i nqma da sajalqvate .az prodaljavam imam da svalqm o6te 12 kg.,taka 4e sam s vas.kasmet i volq

Последно редактирано от pamela19 : 28th March 2011 на 04:01
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.