IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th February 2007, 17:44
dobra voda dobra voda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране Как да премахна мазнините и на тяхно място да натрупам муску

Плс мн ви моля да ми помогнете на 14 години съм 57-58-59 кила,висок съм 160 см .на всякаде съм в сланина кажете ми как да я махна и да натрупам мускулна маса на неино място,най-вече на корема.мисля че имам плочки и дори ги усещам но не моагат да се видят.кажете ми някаква програма за вкъщи,но тежка и ефективна (като имате впредвид че не мога да се набирам ) ИМАМ ДЪМБЕЛИ,ВЪЖЕ ЗА СКАЧАНЕ И ВЕЛОЕРГОМЕТЪР .помощщщщ
__________________
Live and don't say NO
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th February 2007, 17:49
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Здравей!Еми на 14 години няма какво да се натоварваш много много направи опит да свалиш килцата например написъл си че имаш въже скачаи по-малко и използвай велоергометъра!И след това ще пишеш пак!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th February 2007, 18:36
dobra voda dobra voda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Да това го правя вече от месец(опитвам да сваля килца),но ако ми кажеш и няква диета или нещо такова.обаче аз искам да знам и някоя друга програма която да използвам след като направя упражненията за сваляне на кила.тоест нещо за муслули.
__________________
Live and don't say NO
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th February 2007, 19:09
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

диета не мога да ти кажа.. понеже не уважавам този метод на отслабване , но според мен за ръст 160 , 57 кг е напълно нормално единствено както казваш корема най-вероятно е проблемен! Има тема в Мъжки Фитнес за коремните мускули чети там.. а ако искаш да отслабнеш тичай на гладно и жадно по 30 минути сутрин и има надежда.. в мускули при домашни условия трудно ще постигнеш голям ефект.. до някаква степен ще ги развиеш , но до там
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th February 2007, 21:16
dobra voda dobra voda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

и аз смятам 57 кг за нормало за такъв ръст,но меже би си прав корема леко ме комплексира мерси ви за съветите все пак
__________________
Live and don't say NO
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th February 2007, 21:52
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ето ти една примерна тренировка за вкъщи http://www.bb-team.org/training/000272.php доабви малко велоаргометър повечко вода пий и се храни по-често но в по-малки колчичества и мисля че това ти е достатъчно диети и добавки не ти трябват това ти стига надявам се да съм бил полезен
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th February 2007, 12:26
dobra voda dobra voda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

мерси ви
__________________
Live and don't say NO
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th February 2007, 13:36
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Flaemon ква е тази програма за 14 годишен начинаещ ?Та това са 50 серии мислиш ли че ще му бъде от полза и дали ще издържи на такова натоварване.dobra voda най-добре прави за всеки мускул по едно упражнение по 5 серии.Аз преди да тръгна на фитнес правех 5 серии лицеви опори,5 серии гребане с импровизирана щанга,и 5 серии за бицепс и трицепс с гири.Кардиото отделно отделно си го прави по 20 30 40 минути колкото можеш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2007, 21:58
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Приятел за корема единствното нещо което ти трябва е коремни преси. Прави си коремни преси сутрин и вечер и ще забележиш резултат. Също тъка малка диета ти трябва. Според мен не е нужно да се вайкаш...на 14 си....не се спирай от нищо ама недей и да прекаляваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th April 2011, 22:33
Mariq_Karadjova Mariq_Karadjova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

zdraveite az sam na 16 godini okolo 1.63 sam visoka i sam 60 kilograma na vid ne sam debela no imam edno mnogo drazne6to i nepriqtno korem4e ot maznini kak da gi premahna sas bilkovi 4aiove ako nqkoi ima re6enie da mi pi6e na email kotety16@abv.bg MNOGO VI MOLQ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапремахнамазнинитенатяхномястоданатрупаммуску
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.