IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2191  
Стар 13th July 2011, 17:12
Aleksa Aleksa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Моля, някой ако си е правил е при доцента изкривен преграда да сподели.
При мен проблема, освен гърбичката е, че върха отива на ляво. Опасенията ми са, че тази част просто, ще бъде изрязана нацяло и носът, ще стане много къс. Иначе като цяло няма нужда от скъсяване или стесняване. При консултацията не ми стана ясно как точно се коригира този проблем.
Отговори с цитат
  #2192  
Стар 13th July 2011, 22:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleksa Виж мнението
Моля, някой ако си е правил е при доцента изкривен преграда да сподели.
При мен проблема, освен гърбичката е, че върха отива на ляво. Опасенията ми са, че тази част просто, ще бъде изрязана нацяло и носът, ще стане много къс. Иначе като цяло няма нужда от скъсяване или стесняване. При консултацията не ми стана ясно как точно се коригира този проблем.
Повярвай ми, няма никаква опасност при Джамбазов носът ти да стане прекалено къс!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2193  
Стар 13th July 2011, 23:10
Aleksa Aleksa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Повярвай ми, няма никаква опасност при Джамбазов носът ти да стане прекалено къс!
Nells, това като успокоение ли да го приема или като сигнал за тревога?
Отговори с цитат
  #2194  
Стар 14th July 2011, 01:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleksa Виж мнението
Nells, това като успокоение ли да го приема или като сигнал за тревога?
В твоя случай трябва да е успокоение, нали?

Не си изчела май цялата тема?

Имай едно предвид - когато се маха гърбица, носът се прибира към лицето и ако не се скъси, визуално изглежда по-дълъг, от колкото е бил. Както стана в моя случай, както стана и при още няколко момичета във форума.
Не съм ти виждала снимки, щом казваш, че няма нужда от скъсяване, ти вярвам. Изкажи си притесненията на доцента, той е обяснителен принципно, ако трябва ще ги разсее.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2195  
Стар 14th July 2011, 08:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleksa Виж мнението
Моля, някой ако си е правил е при доцента изкривен преграда да сподели.
При мен проблема, освен гърбичката е, че върха отива на ляво. Опасенията ми са, че тази част просто, ще бъде изрязана нацяло и носът, ще стане много къс. Иначе като цяло няма нужда от скъсяване или стесняване. При консултацията не ми стана ясно как точно се коригира този проблем.
Изкривения връх няма нищо общо с носната преграда дефакто ако имаш изкривена носна преграда тя не се вижда от вън И дори да имаш такава шанса да се върне в първоначалното си състояния след операцията е огромен !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2196  
Стар 14th July 2011, 09:08
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
В твоя случай трябва да е успокоение, нали?

Не си изчела май цялата тема?

Имай едно предвид - когато се маха гърбица, носът се прибира към лицето и ако не се скъси, визуално изглежда по-дълъг, от колкото е бил. Както стана в моя случай, както стана и при още няколко момичета във форума.
Не съм ти виждала снимки, щом казваш, че няма нужда от скъсяване, ти вярвам. Изкажи си притесненията на доцента, той е обяснителен принципно, ако трябва ще ги разсее.
Успех!
Nells, направо ме хвърли в джаза...пак На мен док ми каза, че ще ми пилне гърбицата и ще ми повдигне върха и няма да изглеждам като Пинокио, нооо сега се размислих и за това скъсяване...., всъщност някой май беше питал, ама не си спомням отговора, от къде се скъсява носа и ако трябва да ми го скъси ще пипа ли върха и какъв е шанса да се развали сегашния му вид, ако само го скъси, без да пипа друго по него?!
Отговори с цитат
  #2197  
Стар 14th July 2011, 11:13
Aleksa Aleksa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Изкривения връх няма нищо общо с носната преграда дефакто ако имаш изкривена носна преграда тя не се вижда от вън И дори да имаш такава шанса да се върне в първоначалното си състояния след операцията е огромен !
Благодаря за уточнението Susan. Това което казваш за връщането на първоначалното състояние на преградата, вероятно може да се случи и при изкривен връх...
Отговори с цитат
  #2198  
Стар 14th July 2011, 11:22
Aleksa Aleksa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
В твоя случай трябва да е успокоение, нали?

Не си изчела май цялата тема?

Имай едно предвид - когато се маха гърбица, носът се прибира към лицето и ако не се скъси, визуално изглежда по-дълъг, от колкото е бил. Както стана в моя случай, както стана и при още няколко момичета във форума.
Не съм ти виждала снимки, щом казваш, че няма нужда от скъсяване, ти вярвам. Изкажи си притесненията на доцента, той е обяснителен принципно, ако трябва ще ги разсее.
Успех!
Nells, имах предвид, че при мен така или иначе вероятно, ще се реже върха за да се премахне изкривяването. Може, би дори и носът да не е дълъг трябва да се отнеме при премахване на гърбица....само да не прикали при мен като реши кардинално да изреже този гаден крив връх дето го имам
Отговори с цитат
  #2199  
Стар 14th July 2011, 16:30
Аватара на Yory
Yory Yory не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Момичета, бихте ли дали малко инфо за това, когато се намаляват ноздрите, от към основата ли се реже от нослето, от към бузите или от към върха? Някакви мнения за Мелничаров УНГ от ИСУЛ?
Отговори с цитат
  #2200  
Стар 14th July 2011, 22:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Алекса, ако искаш ще ти пратя мои снимки. И моя връх сочеше на ляво, предния хирург беше наслягвал някакъв хрущял, който в последствие се измести наляво и беше оле-мале положението. Факт е, че Джамбазов ми каза, че най-вероятно ще го изреже това стърчащото. Факт е, че ми оправи асиметрията без да ми скъсява носа. Не знам какво точно е правил, но гротескно къс нос от Джамбазов ако някога видя, ще се прекръстя на Станка.. Принципно ги прави дългички.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:01.