IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th April 2005, 11:53
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Акне- анти-крем

Почти всеки младеж се е срещал с проблема акне. Възниква поради не добра обмяна на веществата и поради това порите на кожата се запушват и започват да произвеждат подокжна секреция. Съветвам да се намали сладкото и мазните храни. Аз имах преди време подобен проблем и ГАРАНТИРАМ, че ще помогне, "Скинорен" на ф-ма "Schering", представлява кремче в тубичка от 30g, употребява се вечер преди лягане, за месец-два ще ти изчисти всичко ако се съобразяваш с храненето. Слънцето помага донякаде.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th April 2005, 11:32
Black cat Black cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 3
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
мога да ти предложа страхотна коэметичка вэимаща на процедура-5лв.също така аэ полэвам страхотния крем на гарниер пюр.пробваи!
A telefon moze li da dade6,please...?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th May 2005, 20:00
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

хора.......... мерси за всичките съвети......отидох при много добра козметичка....... преди да стане толкова случево времето ходих на пилинг и почистване, сега ходя само на почистване.....ефект НЕВЕРОЯТЕН....... но има още на къде, трябват ми няколко пилинг процедури за да ми се разкарат съвсем малките белезчета които са ми останали, разбира се не съм престанал да посещавам козметичката, започна да ми харесва
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th May 2005, 22:17
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

От протеина се пъпчасва - това е факт , а от анаболите да видиш кво чудо е Съветвам не само тебе (щото вече си го осъзнал) - не взимайте тия лайна - те ви ебават освен майката на здравето на кожата , окосмяване и т.н. Също може да се наблюдава пъпчасване и благодарение на други фактори слабата хигиена в залите Аз съм си патил вече от нея - принципно тренирам гол до кръста (вече го правя само при определени упражнения) , при допира на тялото (голата част) с различните уреди - така си мърляш порите , че после яко се пъпчасва , но има решение - 1-во си слагам тениската и лягам на нея (на уредите на които лягам) 2-ро гледам да не тренирам много много гол 3-то теглих им една майна в залата и почнаха да я чистят по-често 4-то 1 път седмично задължително сауна много ти помага , отпушва порите и ги чисти от сички гадости , които са се насъбрали в тях 5-то , то е вече задължително , а който не го прави - просто няма да го коментирам 8) е къпането веднага след тренировка
Айде със здраве
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th May 2005, 16:24
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.[quote="mafia"]От протеина се пъпчасва - това е факт , а от анаболите да видиш кво чудо е Съветвам не само тебе (щото вече си го осъзнал) - не взимайте тия лайна - те ви ебават освен майката на здравето на кожата , окосмяване и т.н. Също може да се наблюдава пъпчасване и благодарение на други фактори слабата хигиена в залите Аз съм си патил вече от нея - принципно тренирам гол до кръста (вече го правя само при определени упражнения) , при допира на тялото (голата част) с различните уреди - така си мърляш порите , че после яко се пъпчасва , но има решение - 1-во си слагам тениската и лягам на нея (на уредите на които лягам) 2-ро гледам да не тренирам много много гол 3-то теглих им една майна в залата и почнаха да я чистят по-често 4-то 1 път седмично задължително сауна много ти помага , отпушва порите и ги чисти от сички гадости , които са се насъбрали в тях 5-то , то е вече задължително , а който не го прави - просто няма да го коментирам 8) е къпането веднага след тренировка
Айде със здраве [/quote
Ami Mafia,v zalite si ima pravila,ili bi triabvalo da ima.Nosish si kurpa,po-gplemichka.Kato liagash niakude ili kudeto si opirash gurba,tam se slaga kurpa,shtoto chovek se poti,a sled tebe drug shte doide na ureda i ne e priatno da legne tam,kudeto ti si se potil ili niakoi drug.A obslujvashtite ne sa dlujni da burshat uredite sled vseki.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th May 2005, 00:36
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Намери кво да ми обясняваш Тея правила може да ги има в гейо-манекенските зали , където сички тренират с ръкавички , да не им станат мазолчета на ръчичките , а па и така се чустват ного силни Мене па ми е кеф да си тренирам гол , а кърпата си я ползвам в банята кво искаш да ми кажеш , че трябва да си наося 2 кърпи спецялно за гнусливи като тебе Ти май четеш между редовете и разбираш само тва , което търсиш Фани сега прочети пак кво съм написал и тогава си давай супер билдърското компетентно мнение А както ти ги нарече "обслужващите" са длъжни да я чистят тая зала , щото смятам че за 5 кинта и кючек трябва да ми играят Ако искам мръсна зала - давам 1-2лв. и тренирам в някое мазе с 5 уреда
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th May 2005, 10:00
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Намери кво да ми обясняваш Тея правила може да ги има в гейо-манекенските зали , където сички тренират с ръкавички , да не им станат мазолчета на ръчичките , а па и така се чустват ного силни Мене па ми е кеф да си тренирам гол , а кърпата си я ползвам в банята кво искаш да ми кажеш , че трябва да си наося 2 кърпи спецялно за гнусливи като тебе Ти май четеш между редовете и разбираш само тва , което търсиш Фани сега прочети пак кво съм написал и тогава си давай супер билдърското компетентно мнение А както ти ги нарече "обслужващите" са длъжни да я чистят тая зала , щото смятам че за 5 кинта и кючек трябва да ми играят Ако искам мръсна зала - давам 1-2лв. и тренирам в някое мазе с 5 уреда
Mi mnogo estestveno,che shte me e gnus da legna ili sedna tam,deto si se potil i ne si polzval kurpa.Pomisli malko!Ako mojesh de.U vas po sofiisko moje i taka da e,no v Evropa si ima pravila,ako ne gi spazvash,praviat ti zabelejka.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th May 2005, 11:42
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мафия- не си прав. Наистина не е хубаво да се лежи гол по уредите. Доста пот се лее и си е гнусничко да лягаш върху лежанка облята от нечия чужда пот.

Аз също обичам понякога да тренирам гол до кръста. Когато навън е 35 градуса си е доста добре да усетиш поне малко хлад като те духме някакво теченийце. И за да се съобразиш с другите не е нужно да си носиш 2 кърпи.

Има много по-просто решение. Нали като отиваш на тренировка си взел тениска за трениране, отделно от тази с която си дошъл в залата. Ами просто като се съблечеш постели нея. Така няма абсолютно никаква разлика дали тениската е постлана на лежанката директно или ти си я облякъл.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th May 2005, 18:43
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от mafia
1-во си слагам тениската и лягам на нея (на уредите на които лягам)
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамголямпроблемпъпкитеполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.